Ako zabavím 5 ročnú sestru, ktorá má rada angličtinu?

slavvvkkkaaa
12. jan 2015

Ahojte baby. Mamina je kúpeloch (išla včera) a ja mám na starosti sestru (5). V škole sa učia Angličtinu. Po Anglicky viem ako-tak. Chcem sa opýtať, čím ju mám zabaviť.. Kým bola menšia, hrala sa puzzle ale teraz nechce. Má rada Angličtinu, tak poraďte.. 🙂 Hrali sme ang. pexeso , rozprávali sme sa, ale už ju to nudí.. Poradíte? 🙂 Ďakujem 🙂

jajka71
12. jan 2015

na nete najdes pesnicky v anglictine pre male deti, v anglictine sa da zahrat mnozstvo hier, napriklad bingo, moju sestru vo veku tvojej sestry bavilo hrat sa hry, v ktorych sme ju nechavali vyhrat, hoci moji ostatni surodenci vedeli anglictinu a vedia ovela lepsie🙂
na nete by si mohla najst aj tajnicky v anglictine a su rozne omalovanky v anglictine, ktore su zrejme dostupne aj na nete, omalovanky, kde ma farby v anglictine alebo doplnovacky so zakladnymi slovickami z anglictiny je asi to, co by ju teoreticky mohlo zaujat🙂

mihula
12. jan 2015

5 rocna sestra chodi do skoly?A ty mas kolko rokov,ked ti mamina nechala na starosti skolacku?

bonaqa2013
12. jan 2015

@slavvvkkkaaa no obdivujem maminku, že dokázala ísť do kúpeĺov a Tebe nechať sestru. 5 ročnú? tak to by som ja nedokázala .....

prasiatko30
12. jan 2015

vsak podla pasu ma 23 rokov - naozaj nechapem v com by mohol byt problem.

5 rocne dieta sa dokaze sustredit na jednu viac tak 20-30 min najlepsie su rolove hry, budeme sa hrat na doktorov, na ucitelky - to moja miluje stane ku tabuli a vypisuje jak notar cela rada ze sa hra na ucitelku, navliekat koralky - vyrabat vlastne "sperky" - mozno by ste mohli spolu skocit do hrackarstva a kupit nejaku sadu s koralkami a snurkami - teraz je toho habadej. a ak chces aby to robila v anglictine tak obcas do tho dajte aj anglinu, ale v podstate ak potrebujes dieta len zabavit - tak naozaj nieco tvorive alebo vytiahnut ju vonku na prechadzku, do kniznice a pod.

aduskatt
12. jan 2015

@mihula v pase má autorka uvedených 23 rokov a vlastné dieťa🙂

k_a_j_k_a
12. jan 2015

@slavvvkkkaaa Neviem ako je to s tou skolou, ja mam 6rocnu a je predskolacka. U nas fici puzzle (to u vas asi nie 🙂 ), lego, plastelina, vodovky, strihanie a lepenie, gumickovanie, rozpravky. Nech Ti spravi modnu prehliadku, postavte si bunker a pod. Este ma napadlo, zobrat detsku knizku a nech Ti pomenovava veci po anglicky. Je toho vela. A pozeram, ze mas uz svoje babatko -deti maju radi starostlivost o babatka, skus ju zapojit 🙂.

slavvvkkkaaa
autor
16. jan 2015

@k_a_j_k_a prepáč.. pomýlila som sa.. v škôlke

sanym
23. jan 2015

@slavvvkkkaaa a prečo v inej téme píšeš, že si jedináčik? Prepáč, ale podľa mňa celý tvoj profil na tomto fóre je fake.
https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/neskutocna-bolest-dva-tyzdne-pred-terminomm/

maria1989
23. jan 2015

@sanym ty si ju ako rýchlo odhalila 😀

sanym
23. jan 2015

@maria1989 sledujem ju už dlhšie, zvykne pridávať príbehy do viacerých tém, zjavne má bohatú fantáziu a nízky vek 🙂

slavvvkkkaaa
autor
23. jan 2015

@sanym lebo mi pomôže 5 ročná sestra..

sanym
23. jan 2015

@slavvvkkkaaa a s čím ti pomáha, s vymýšľaním príbehov? A prečo v tej druhej téme píšeš, že si jedináčik? 😀 Ja mám na toto nos, podľa mňa nie si dospelá žena, ale to vieš ty sama najlepšie.

slavvvkkkaaa
autor
23. jan 2015

... nemám slov!!!!!! O čo ti ide?? Chceš mať MK pre seba alebo čo?? To, že nemám prof. fotku, že som napísala, že som jedináčik, čo nie je pravda (lebo som bola mimo s tej bolesti) neznamená, že som klamárka... Ale tak ti to asi nevysvetlím... Pozri, mysli si čo chceš, ale pravda je len jedna! A to tá moja. Kľudne ju v tom podporujte baby, ale mám 23, 1 dieťa, sestru, brata... ale veď keď nechcete veriť, tak neverte!

sanym
23. jan 2015

@slavvvkkkaaa 😀 😀 😀 Áno, myslím si čo chcem. Ja by som si ťa vôbec nevšimla, ale som v skupine "Trapasy..." a pridávaš tam príspevky, ktoré sú evidentne vymyslené. Si mi úplne ukradnutá, či máš 14, či máš 23, ale neznášam keď si niekto vymýšľa.