Akú zásterku na výtvarnú výchovu do škôlky?

winna
6. aug 2013

Ahojte potrebujem poradit, maly ide od septembta do skolky, a v zozname veci co ma mat je aj zasterka na vytvarnu vychovu. Na internete som nasla 2 typy - jeden je s uvazovanim za krkom a druhy sa oblecie ako kosielka so zapinanim vzadu. Prosim poradte, ktoru by ste mi odporucili? vopred dakujem za odpovede

maznacik007
6. aug 2013

taku co je ako kosielka, ale kludne postaci aj nejake tmavsie starsie velke tricko ... proste nieco na ochranu oblecenia aj tak je otazne ako im to budu stihat obliekat .... teda aspon v nasej maluju alebo inak tvoria kazdy den ... ale zasa pouzivaju farby co sa daju vyprat

m_ij_ka
6. aug 2013

ja som dcére kúpila zásterku ktorá sa vzadu zaväzuje, kúpila som ju v jednote a stojí to do 10 eur 🙂

jana121212
6. aug 2013

ja by som dala staru otcovu koselu, len nejak skratit rukavy. ak nevie zapinat gombiky, tak niektore kosele maju aj cvoky. kedysi sme to tak nosili a pride mi to dobre, kedze ta kosela je ako plast a je chranene cele oblecenie

andrejka1974
6. aug 2013

ja dcerke davam po starsom bratovi stare tricko s dlhym rukavom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

prasiatko30
6. aug 2013

v ikei maju take velmi prakticke so suchym zipsom na krku su trochu take akoby pogumovane tak aj keby sa oblialo to dieta tak sa neumaze to co ma pod tym

demo
6. aug 2013

Stare velke vytahane tricko 🙂. Naco investovat do nejakych specialit, ktore maju sluzit na to, aby sa zaspinili? Maly to este aj oceni, bude mat na sebe tatove triko.

gretka2
7. aug 2013

Jednoznacne toto: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9021...
A k tym starym trickam po tatovi....skuste sa hybat v niecom , co vam je obrovske. Citi sa v tom nemotorne, nepohodlne, nieco moze zhodit.... A ak bavlna nasiakne farbou, tak sa zaspini od farby aj to, co je pod nou.