Aky darček pani učiteľkám na konci roka?

marus313
12. mar 2015

ahojte maminky prosim vas co davate pani ucitelkam na konci roka?U nas tie deticky co idu do prvej vzdy nieco davaju poradte nejaku inspriraciu dakujem velmi pekne. 🙂

bonaqa2013
12. mar 2015

To je už koniec roka? Máš na mysli deti v MŠ? Tak moja dcéra na konci škôlky dala pani učiteĺke kvety - v kvetináči, vonkajšie. Obidve učiteľky bývajú v rod. domoch, majú záhrady tak si to môžu dať von. tvárili sa nadšene.
Jedna maminka ma s týmto napálila - celkom kvalitne. Kúpila nejaký dar pre p. učiteľky ani neviem čo, ani sa neopýtala či s tým súhlasím, potom drzo odo mňa pýtala e, no a samozrejme dala to ona. Doteraz ani neviem čo to bolo, za čo som zaplatila, Bola by som ju najradšej poslala.... jej syn teraz chodí s mojou dcérou aj do prvej triedy takže ak maminka bude zas tak aktívna tak ju pošlem rovno do zadku.

babulina
12. mar 2015

My sme davali spolocne za celu triedu a to malovane hodvabne saly a kyticu.

pribinak
12. mar 2015

U nas v MS tiez jedna veeeelmi aktívna mamička chcela robit zbierku na darček, odmietla som a po mne aj este niektorí ini.
Kupila som normálny rezaný kvet pre obe ucky a tej obľúbenejšej este chcelo moje decko kupovať čokoládu, tak som teda este kupila aj taku lepšiu čokoládu

mirkakab
12. mar 2015

aj u nás sa dáva kvet, prípadne nejaká čokoláda alebo bonboniera.

prasiatko30
12. mar 2015

u nas zacali uz zaciatkom roka robit patchworkovu deku - kazde dieta dostalo kus latky, na ktoru vytlacilo svoje ruky a namalovalo nejaky obrazok a jedna sikovna mamicka sa podujala z toho vyrobit patchworkovu deku aby mala p. ucitelka spomienku na svoje ratolesti - a je tam este jedna kocka na ktorej je napisany rok a trieda ktora sa s nou luci a nieco v tom zmysle ze jej nechavaju odtlacky tak ako aj ona nechala otlacku v nich. - velmi pekny napad ale je jasne ze to musi organizovat velmi aktivna mamicka. u druhej dcery minuly rok tiez urobili velmi originalny darcek - kazde dieta namalovalo jeden obrazok a podpisalo to - papiere nam rozdali aby boli rovnake - a z toho urobili pekny album.

hemka
12. mar 2015

Ahoj, mne ako učiteľke, dávali deti kvietok alebo nejakú čokoládu, malý dezert, niektoré kávu, deti, ktoré odchádzali do 1.triedy tiež buď kvietok, či už rezaný alebo v kvetináči, alebo nejaký hrnček na kávu, čaj, alebo malú sošku na pamiatku, dostala som už aj knižku, či brošňu alebo maľovaný šál, čo mamička sama vyrábala, niektoré nedajú vôbec nič, len sa poďakujú, myslím, ak nie je učiteľka náročná 😀 postačí aj pekný kvietok, poteší to, každá učiteľka je rada, že deti a rodičia prejavia učiteľke tým kvietkom vďačnosť za ten rôčik, či tri 🙂 ak chcete väčší darček, je lepšie sa dohodnúť s ostatnými rodičmi a kúpiť ako spoločný dar za všetky detičky ... dúfam, že som aspoň nejako poradila 😉

jankapo
12. mar 2015

ked dovolite, napisem ja ako ucitelka 😉 nepisem preto, ze si myslim, ze deticky musia nieco doniest, ale viem ze sa mnohi chcu nejako zavdacit a nevedia ako....kvietky ako zenu potesia, je to nieco, co sa neda pokazit...honosne kytice- to uz mi ale stiska srdce, ked si predstavim kolko za to dali rodicia penazi 😒 vobec by ma neurazil kvietok v crepniku, (aj ked sa vravi ze sa to nepatri, davat kvety v crepniku)....z cokolad a bonbonier mam uplnu hruzu, nejem ich, takze u mna toto nie....mne dal raz jeden ziacik sadu tenkych farebnych pier-fixiek...cely rok som s nimi opravovala pisomky, stale som na neho myslela... 😉 proste u mna toto vyhralo....takze asi by som smerovala svoje kroky do papiernictva a kupila ucitelke nieco tam... 😵 pera, farebne pera, toho nikdy nema ucka dost, nejaky zakladac, farebne spinky, take tie farebne obaly so zapinanim,to stoji par korun, strasne by ma to potesilo, ze aj to vyuzijem, aj mam spomienku, ze rodicia nedali kopec penazi za kvety, ktore v tych julovych horucavach hned vadnu....a samozrejme, nie je to klise, ale nieco, co deticky vyrobia same, nakreslia obrazok a nestoji to nic,to je to co sa vie, ze je priamo z toho srdiecka 😵

jaja018
12. mar 2015

Neviem ako presne to bolo ale kamoskina mala ked isla do skoly tak sa v skolke mamicky buducich prvacikov skladali na dar ale ani nie ako pre ucitelku ale pre skolku. Kupili krasny velky ovraz z detskym motivom a napisali podakovanie celemu kolektivu. Obraz visí v triede

ivett1
12. mar 2015

My sme pred troma rokmi dávali spoločný darček - pre dve učiteľky ... obe dostali kvety v črepníku - orchidey a poukaz na welnes pobyt - kupovaný cez zľavový portál ...a bola som veľmi prekvapená, ako veľmi sa potešili ... skladali sme sa počas roka, takže nás to až tak finančne nezaťažilo ... dostali aj obrázok od každého žiačika a detičky spolu predniesli básničku, ktorú sa "tajne" učili doma 😉

timea7
13. mar 2015

som učiteľka, myslím že jedným rezaným kvetom potešíš každú ženu a žiadnu učiteľku nedostaneš do rozpakov zbytočne nákladným darom. Pre mňa je veľmi milé, keď je k tomu pripojená kresba, alebo nejaký výrobok dieťaťa 🙂

vka
13. mar 2015

tiie deti čo končia mš tak tam sa rodiči vačšinou skladaju a davaju spoločny hodnotnejší dar skuste zvolat rodičovse bez učiteliek a každy rodič nech da navrh

korica
25. máj 2017

No neviem ci by ucitelky sa pod nos nesmiali keby da nieco mali z m.s. co vyroby doma, i ked vtomto je fak sikula .Mosno sa mylim ale zdaju sa my take ze by sa pozasmiali

ninkavmmv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz