Aký máte názor na anglické škôlky?

lien1
17. jan 2008

Prosím vás aký máte názor na anglické škôlky ,planujem dať dieťatko akurát do takejto škôlky a kámoška mi povedala ,že mu zničím detstvo a keď som sa spýtala neurologičky tak bola za dokonca mi povedala -nemože mu to uškodiť len ho to obohatí. Nato ma kámoška bombarduje katastrofálnimi scenármi ,že nebude vedieť dobre po slovensky a ...Tak chcem vedieť , kde je pravda.

tilly
17. jan 2008

lien, malý sused chodí do anglickej škôlky a veľmi mu to prospieva 😉
s maminou začal komunikovať pekne po anglicky, ale keď na neho prehovorí po slovensky, tak jej pekne po slovensky odpovedá...
začal tam chodiť ako dvojročný, asi tak dva roky a dva mesiace mohol mať...
jediná nevýhoda je cena tejto škôlky

ludik
17. jan 2008

Ahoj Lien1 tak aj ja mam podobnu otazku,pretoze som pocula zatial same negativa 🙂 dobra tema 😉

lien1
autor
17. jan 2008

Dosť si ma upokojila tilly lebo som sa od kámošky dozvedela , že malý nebude mať škôlku rád ,keď ho dám ako 2,5ročného.A bola som dosť v strese či mu dám naozaj to najlepšie a či je to to najlepšie pre neho.Milujem svoje dieťa a mám strach, veď v tomto veku sú deti také zranitelné a ovplivní ich to nacelý život.

lien1
autor
17. jan 2008

🙂 😨

cicushka
17. jan 2008

dolezite je, aby pri takych malych detoch bolo presne urcene, kto bude ak ona nich komunikovat. cize...doma iba po slovensky...v skolke iba po anglicky...aby nemalo z toho chaos. aj v rodinach, kde sa komunikuje vo viacerych jazykoch, je dobre, ked povedzme otec hovori na dieta jednou recou a mama tou druhou. Poznam rodinu, kde male 5 rocne dieta pekne rozlisuje medzi 3 recami. 😉

tilly
18. jan 2008

lien, určite robíš dobre a 2,5 ročné dieťa je na škôlku určite pripravené, to moje tú škôlku potrebovalo ako soľ 😀
hlavné je, že sa cíti dobre, veď to uvidíš sama, keď ti bude malý vkuse mesiac revať, tak ho odtiaľ zoberieš...

zuzike.
21. jan 2008

ahojte .. ja mam 2 a pol rocnu dcerku a chodi do anglickej skolky od oktobra .. a velmi si to pochvalujem .. dala som ju tam lebo v buducnosti planujeme s manzelom ist robit PhD do zahranicia tak nech jej to je aspon s jazykom trochu blizke... mala mi chodi domov s tym ze mi spieva anglicke pesnicky a skokovala ma ked som sa jej zo srandy spytala what is your name? a ona mi krasne po anglicky odpovedala .. nepotrpim si na tom aby moja dcera sa naucila co naviac z ang ale aby sa tam mala dobre a chodila tam rada .. a v tom som mala velke stastie pretoze sa mi o nu staraju dve mlade ucitelky - uplne skvele ... myslim ze na tom zalezi viac ako natom v akom jazyku sa k nej ozvu

julia225
27. jan 2008

ja by som malu hned dala do anglickej skolky, keby u nas taka bola 😠 😠 😢

sonkake
30. jún 2008

ahojte, neviete mi poradit anglicku školku v Košiciach? či vůbec existuje, a ak ano tak kde. Vďaka

lilu18
15. júl 2008

ahojte,obnovujem tuto zabudnutu temu 😀 😀 😀
prosim poradte angl.MŚ v BA okolie .Vopred dakujem.

lilu18
17. júl 2008

halo,haloooo...nikto nic??! nepoculi ste o ziadnej? 😨

bilushka
28. júl 2008

Lilu, u nas je Galileo school, je to sukromna materska skolka, aj zakladna skola, ucia tam anglictinu, ale neviem nic blizsie, ani cenu, skusenosti...len som si vsimla taky mini bus ako chodi po sidlisku s ich webou strankou, tak som si to tukla a vyzera to celkom fajn...snad som ti aspon trosku pomohla-ozaj este adresa: sidlia na Dudvazskej 6, ked si hodis ich nazov do vyhladavaca, tak ti tam hodi aj ich stranku, tu ju asi nemozem verejne pisat 🤐

lilu18
28. júl 2008

bilus--diiiiik,idem hned pozriet,mame sice este cas,ale kym nieco schopne najdem to kus potrva 🙂
tak este raz dakujem,pomohla si nam 🙂

dadka
25. sep 2008

Zuzike, do ktorej skolky chodi tvoja dcerka, hladam skolku pre mojeo synceka a neviem sa rozhodnut. Chcela by som na Kolibe v dome.