Angličtina pre deti. Kde je vo Vrakuni, Dolných Honoch, Podunajských Biskupiciach?

anitka
19. máj 2008

Ahojte poradte mi kde je anglictina pre deti od 4rokov.
Hladam nieco Vrakuna, Po. Biskupice, alebo Dolne Hony
Najblizsie viem akurat Ruzinov ale chcela som nieco tu
Dakujem
\

sofia1
11. jún 2008

ahojky je tu na dol.honoch anglická školka galileo 🙂

anitka
autor
12. jún 2008

ahoj,

ja som mala na mysli len nejaky kurz poobede o niecom takom nahodou nevies?
dakujem za odpoved

etuska
12. jún 2008

baby, ucim Aj a zvazujem aj nad kurzami pre malinke deti:Bol by napr. zaujem o kurzy pre deticky+mamicky??-bohuzial nie som z BA, len sondujem vseobecny zaujem

anitka
autor
12. jún 2008

ahoj z mojej strany by zaujem bol, mam 4 rocneho syna, a na dolnych honoch ani vo vrakuni nic nie je
takze by dopyt by bol.

martina.d.
12. jún 2008

utuska, u nás by bol tiež záujem. 😀

tesoro
13. jún 2008

caute ja doma rozpravanm s malou taliansky a manzel anglicky sem tam
Chodit na kurzy s detmi je pekne a moderne ale dieta sa nic nenauci okrem "odverklikovanych" basniciek, pesniciek a slov ktorym nerozumie respektive nauci sa ako sa povie to a to ale v zivote ich nepouzije samo v kontexte.
Musite zacat vy s nim komunikovat, vas partner, TV, radio , knizky a to denno denne inac je to strata penazi a casu za kurzy, respektivne su to iba zaujimave stretnutia s inymi rodinami

etuska
13. jún 2008

tesoro-suhlasim 😉 ,preto ma napadla myslienka anglictina pre mamicky s detmi,no mal by tam byt predpoklad,ze mamina uz ma aspon zaklady..

melory
20. jún 2008

moj maly pozerava na dvd rozpravky na 90% v anglictine - nestazuje si...ked ho dam na jazyk, mate dojem, ze bude vediet lepsie sa chytit?

monicka777
19. máj 2014

ahojte, vo Vrakuni je v MC Rybka detska anglictina ucena roznymi formamy priblizne od 18 mesiacov do 4 rokov ale pokial sa dieta bude zabavat a nauci sa kludne aj so starsim dietatkom sa to da vyskusat. Vstup je jednorazovy takze nicomu sa nezavazuje.

monicka777
19. máj 2014

@melory ja si myslim ze urcite 🙂 bude to pre neho vacsia zabava ak aj bude poznat nejake pesnicky uz.

kkackka
11. máj 2016

Mame podobne problémy a tu neviem si nájsť podľa mna tu je lokalita chudobná asi veľa ľudia nemajú peniaze :(

karolinka2010
12. máj 2016

Nase deti maju anglictinu poobede v skolke 2x tyzdenne. Prihlasila som ich,a nelutujem,vela sa naucili,lektorka je fajn,mali aj besiedku. Kurz sa vola english for fun,a v lete robia aj denny tabor na 5 dni.

petkavka
2. jún 2016

Ahoj @anitka. Anglitcinu v MC Rybka neodporucam, lebo sme tam chodili uz davnejsie a pani co to vedie bohuzial nevie po anglicky, ale snazi sa deti naucit anglicke pesnicky - ako chvalim snahu. Bohuzial velmi vela chyb vo vyslovnosti, takze dieta sa vlastne nauci zle slova ....je to nieco ako keby si ucila dieta vyslovit miesto stolicka - spolicka....mali rozdiel, ale zbytocne, ked sa mozes rovno spravne naucit. Co odporucam - pozri centrum Gasparko resp. tam zavolaj. Na 100% tam prebieha kurz AJ, ktory je vedeny jazykovkou Watts english a je tam priamo cisto anligcky hovoriaci lektor. Aj ked v lete su prazdniny. Rozdiel je v tom, ze deti sa neucia prekladat typu slon-elefant....ale ucia sa a maju napocuvane cele vety t.j. This is an elefant. - Dieta ti spociatku sice neprelozi ze co to to "This is an" je v slovencine - ale proste si krasne napocuva ze na otazku What is this? - reagujes This is an....

roboas
21. sep 2016

Ahoj, poradiť neviem lebo niesom z okolia BA. Ale možno pomôžem týmto kurzom pre deti : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre... Je to online a tak môžu deti precvičovať angličtinu z pohodlia domova hádam pomohlo :D