Používame cookies. Viac informácií tu. OK
veronikam
8. okt 2011

@duranovaz Velku tabulu na stojane na kreslenie, bicykel, lyze, sanky, boby, kolobezku, prenosny dvd prehravac, dvd-cka, encyklopediu, stavebnicu, LEGO... 😉

bubelko
8. okt 2011

nas dostal lego, gulockovu drahu, zeriav, puzzle, pexeso a knizky 😉

briketa
8. okt 2011

moj syn je fanatik na nakladne auta vsetkych typov (smetiari, hasici, nakladaky, miesacka, na prenos koni)
od firmy Bruder. Su to verne modely ktore su aj funkcne.

nelicefo
8. okt 2011

Podľa toho čo ho baví. Nejaké knižky(obrázkové) autá,puzzle,lego neskalame,keďže sa blíži lyžiarska sezóna,tak lyže alebo korčule na ľaď. 🙂 DVD-čka,samozrejme oblečenie,nejaké tie maškrtky. A riadny detský žúr 😎 😀 😅

marecek1
8. okt 2011

@duranovaz tiež si myslím, že je dôležité to, čo ho baví - každé dieťa je iné, niektoré "frčí" na autách, iné zasa obľubuje skladačky. náš sa napríklad rád bicykluje, bicyklík však už má, tak sme mu na posledné narodky kúpili kolobežku. tiež má 4 roky 🙂

duranovaz
autor
9. okt 2011

Ďakujem za rady ale všetko čo píšete už máme doma.Neviem či by využil ešte aj tretie lego.Má rád nástroje na opravovanie ale má ich už toľko, že ich už neviem kde dávať.Lyže nie je zlý nápad ale bývame na dedine kde nič nie je a asi by mu boli zbytočné.

jarunka111
9. okt 2011

@duranovaz a čo tak plastelínová modelovacia súprava, detská motorová píla.......inak neviem, ťažko radiť, keď už takmer všetko má, alebo nejaké kreatívne knihy 😉

iinuska
9. okt 2011

super tipy, o chvilku bude mat nase krstniatko stvrte narodeninky 🙂

duranovaz
autor
10. okt 2011

Plastelínu kupujem už dva mesiace a stále sa s ňou hrá a motorovú pílu má už tretiu lebo manžel pracuje v lese a malý to má po ňom v krvy.Dokonca má aj veľký šľapací traktor am všetko čo k tomu patrí.

sakura77
10. okt 2011

@duranovaz ja som kupovala miesacku,( na vianoce ,ale tiez v tom veku) sice vyuzil v piesku az na jar,ale dovtedy miesal v izbe lego🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6287162&tab=1

mulafa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
forus1
12. mar 2013

@briketa Ja tiez nakupujem chlapcom bruder z internetoveho obchodu www.hrackyprechlapcov.sk Tiez su fanatici do tych hrraciek, Sleduju novinky a ked sa blizi nejaky sviatok, tak co ine ako bruder im kupim 🙂

renata1982
13. mar 2013

ja som kupila mojmu loptoskovi vecicky z reflexky.skvelyshop.sk, su pekne a hlavne pre jeho bezpecnost 🙂

karolinocka
21. mar 2013

Ja by som sa troška krotila....veď o čom to je, keď už nevieme, čo im kúpiť? Naše deti majú všetko na svete...nám sa o tom ani nesnívalo....a aj tak stále špekulujú a nevedia, s čím sa zahrať skôr.....Radšej nejaký výlet a urobiť im zážitok ako ich sústavne zasypávať hračkami.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli