Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo robiť, ak sa dieťa v noci pocikáva?

dominko12
13. nov 2011

Nepoznate nejake caje alebo tabletky proti pocikavaniu v noci? 😒

janka_pn
13. nov 2011

@dominko12 pre teba??

anjelicek26
13. nov 2011

@dominko12 - dve hodiny pred spanim nepit, ak pit len CISTU VODU, ziadne sladene vody ci dzusy. Pred spanim rozhodne na zachod. A zamysli sa, ze to moze mat suvis s tvojim druhym problemom, mozno ak sa zbavis jedneho, zmizne aj druhe.

granado
13. nov 2011

@anjelicek26 alebo možno nie a treba isť na vyšetrenia k nefrologičke

dominko12
autor
13. nov 2011

@anjelicek26 ja to mam us dlho 😖

dominko12
autor
13. nov 2011
janka_pn
13. nov 2011

@dominko12 myslim, ze by si si mal s maminou sadnut, povedat jej, ze si sa u lekara zle citil, aby ste spolu nasli ineho. ked vsetky taketo problemy zanedbas, moze sa ti to neskor zle vypomstit ☹. alebo sa skus porozpravat s babkou, krstnou, ujom, bratrancom.... niekym, komu doverujes a kto by ti mohol pomoct.

granado
13. nov 2011
dominko12
autor
13. nov 2011

@janka_pn ale mamka vie o pocikavani boli sme aj u doktorov stym

janka_pn
13. nov 2011

@dominko12 a nic sa nevyriesilo? ☹

eviq
13. nov 2011

Baby ja nechcem byt zla, ale precitala som obe temy tohto chlapca a dam obe ruky do ohna, ze nas Dominko nie je 12 rocny nestastny chlapcek, ale za niekto sa tu ( v tom lepsom pripade) bavi alebo aj nieco ine...tiez som najprv lutovala chlapca, ale s kazdou jeho odpovedou a problemom mam silnejsi pocit, ze to nie je celkom tak.... 😖

anjelicek26
13. nov 2011

@dominko12 - hm ano ale toto mali riesit uz davno rodicia fuha, no su tabletky na znizenie tvorby mocu v noci, to ti predpise nefrolog, su ale aj homeopatika - tie ti predpise homeopat presne ktore, inak znizuje tvorbu moci zaruzlie mociarne, v akej forme ale netusim 😖 Jedine zasa ist do lekarne a nechat si poradit.

Kazdopadne menej pit, hlavne nic sladeneho a dve hodiny pred spanim urcite vobec nic.

dominko12
autor
13. nov 2011

dakujem precitam si vsetko

dominko12
autor
13. nov 2011

@janka_pn asi sa celkom nevyriesilo ale nepocikavam sa kazdy den tak to us mizne

hajanka
13. nov 2011

v provom rade treba vylucit zdravotny proble, potom psychicky, clovek ma pit dostatocne mnozstvo tekutin, telo vodu potrebuje, je dobre sa bezprostredne pred spanim ist vymocit, to je problem bud zdravotny (problem vylucovacej sustavy ako znizena kapacita moc. mechura, nedostatocny zvierac...) alebo psychicky, traumaticky zazitok, hlboky spanok, psych. problemy, strach...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli