Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo treba vybaviť, ak dcéra nastupuje do škôlky?

maatuulka
28. aug 2011

Maminy, 5.9 mi dcerka nastupi do školky, chcem sa spytat čo či vobec nieco mam vybavit, a ci mi este bude chodit rodicovsky ked rodicovsky mi skonci 28.9.2011. Dakujem.

anyel
30. aug 2011

ahoj treba mať odfotený preukaz zo zdr. poisťovne a viac menej už nič vybavovať netreba,od triednej učiteľky tvojej dcéry si prevezmeš šeky na stravu a na škôlkovné a jej sa opýtaš čo ešte treba - kedy máte nastúpiť a pod. treba malej zbaliť do škôlky náhradné veci, či už na spanie alebo celkovo na prezlečenie, pochopiteľne papučky a zisti si v škôlke či jej môžeš pribaliť aj nejakú jej obľúbenú hračku. zo začiatku chodia deti do škôlky len na zácvik čo je zhruba 1-2hodiny cca prvý - druhý týždeň, potom chodievajú na 4hodiny, cca prvý mesiac, takže je to otázne kedy budeš potrebovať pyžamko a podobné veci, čo sa stravy týka, tak sa ti zo začiatku asi odráta, ale musí to byť zaplatené vopred, väčšina skôlok to má do 10. dňa v mesiaci. najlepšie bude keď sa pôjdeš naozaj poradiť s jeje triednou učiteľkou.ona ti povie všetko úplne presne, ale myslím, že ti toho viac nepovie.dúfam, že som ti trochu pomohla.držte sa a čo sa týka rodičovského, tak ten sa vypláca spätne, čiže ti posledný rodičovský vyplatia k 15.10.

ivett1
31. aug 2011

@maatuulka ahoj, mozes sa opytat priamo aj v tejto teme tu na MK 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/predskolacik/do-skolky-v-septembri-2011/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli