Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Darček pre 5 ročného chlapca

tehotna40
2. sep 2021

Ahojte baby, malý bude mat 5 rokov a ja neviem vôbec co mu mam kúpiť ako darček. Keď som sa ho pýtala on skromne chlapča ze novu plastelínu,lebo tu co ma si polepil a nejde mu už farebne oddeliť, ale samozrejme by som mu chcela kúpiť aj niečo drahšie. S čím sa radi hrajú vaši 5r chlapci ? Co ich tak baví, že sa s tým aj zahrajú? Ďakujem za skúsenosti a odpovede

muz26
2. sep 2021

Ked si zela plastelinu, kup mu ju 🙂 je to win win situacia kedy ty usetris a on bude spokojny .. este pride obdobie ked bude pistat za drahsimi vecami, a co by si potom dala za plastelinu .. tiez mame 5 rocaka a tiez absolutne pri nicom nevydrzi, nova hracka ho bavi max hodinu, a potom ani nevie ze ju ma

spadnutaslivka
2. sep 2021

prečo mu vnucovať? Ak chce plastelínu, tak tá mu urobí asi aj najväčšiu radosť. Ale inak deti v jeho veku majú radi lego

raduska458
2. sep 2021

U nás fičia malé autá z rozprávky Mc Queen, lego a Playmobil

ankare
2. sep 2021

Kúp mu plastelinu,keď po nej túži. Je to super senzoricka pomôcka. Okrem toho možno lego, bicykel,.. môj syn fical na hmyze, tak som mu kúpila pavúka na diaľkové ovládanie. Neskôr si želal robota.

maris5
2. sep 2021

Nekupuj. Usetri. On si raz povie po com tuzi a vtedy vytiahnes tie usetrene. Alebo ho zober na kolotoce, do ZOO alebo niekam kam bezne nechodievate.

engel76
2. sep 2021

@tehotna40 plastelinu, ked si ju zela a lego.

jajalaco
2. sep 2021

@tehotna40 výlet, zážitok, spravte si s ním pekný den. Ja mojim deťom nič nekupujem na sviatky. Mne to príde zbytočne, my sme tak nežili a teraz tie deti majú všetko a rodičia riešia co im kupit na narodky, meniny, den deti, prázdniny, Mikuláš Vianoce…. Bud kúpim co ozaj potrebuje, alebo tortu, aj to je dar, alebo ozaj maličkosť. Dostane aj tak od celej rodiny, ale ak by vyslovene niekedy po niečom túžil taknby som kúpila. Ale silou mocou nie.

janci05
2. sep 2021

Ak chce plastelínu, tak tu mu kúp a môj sa zahral aj so stavebnicu Seva, ešte po mne ju zdedil. Chvíľu aj Puzzle mal rád. Autíčko na ovládanie prípadne tie menšie asi chlapcov neomrzia.

tehotna40
autor
2. sep 2021

On veľmi rad skladá puzzle, kreslí, ale toho má už naozaj dosť. Ta seva stavebnica sa mi pozdáva. Lebo to co teraz fičí to lego friends to ho moc nechytilo uz to mal. Bycikel ma ,aj kolobezku.
@janci05

janci05
2. sep 2021

@tehotna40 Tak skuste tu Sevu. Moj mal aj nejake to Lego, ale akosi sa s nim tiez nevedel zabavit. Inak ked mal 6 rokov, tak sme mu kupili spol. hru Z rozpravky do rozpravky, tu tiez poznam z druziny v skole. Aj s tou sme sa spolu zabavili.