Darček pre pani učiteľku v škôlke

kvietokniki
29. máj 2021

Milé mamičky požiadala by som o radu. Končíme v škôlke a chcela by som na rozlúčku kúpiť darček od mojej dcérky pre pani učiteľky. Nič obrovské, ale skôr originálne. Jedna pani učiteľka sa venuje kváskovaniu a druhá ešte neviem. Je staršia má jednu dcéru a jedno vnúčatko. Záľubi vôbec netuším. Ďakujem za rady.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pieksamaki
29. máj 2021

@kvietokniki
Ja to v dnesnej dobe robim darcekovymi poukazkami v malickej hodnote.....neviem....je to sice neosobne....ale slovo dakujem tam dopisem a p.ucitelka si kupi co uzna....
Je to samozrejme na kazdom zvazeni....ale energiu a silu ktore kazdy clovek vraza do prace je niekedy neohodnotitelna...ak to robi s laskou a cestne.....kvietok je samozrejme naj asi....aby dieta dalo aj starsej pani ucitelke....ako symbolika mladsej generacie k starsej.

marca12
29. máj 2021

Ked uz darcek,tak nejaku poukazku napr.knihkupectvo alebo podla zaujmov ucitelky. Pripadne nieco sladke.

euie
29. máj 2021

Ahoj, ja riesim podobnu vec, syn bude menit skolku za mesiac. Rozmyslala som zatial detom nejake dm lizatka z hroznoveho cukru a ucitelkam dame spolocnu poukazku do tesco, nech si do kuchynky kupia, co budu chciet.. ono syn nema len jedinu pani ucitelku, ale vramci skolky su plus minus spolu stale aj deti aj ucitelky, takze to poriesime takto. Rozmyslala som jednu 30-50eurovu. Z pragmatickeho hladiska som hned vylucila lapace prachu, nebudem sa tvarit, ze prave moje dieta je pre ne extra vynimocne a potrebuju mat navzdy pamiatku 😂

evaachesa
29. máj 2021

Dala by som len kvet a niečo sladké...nechcem si ani predstaviť koľko musia mať doma hlúposti ako sú hrnčeky, mydielka, sošky a iné veci ktoré len zaberajú miesto a práši sa na nich.

veronice
29. máj 2021

Ja chystam maminam deti do skoly a skolky balicky vonavej ekologicky setrnej drogerie 🙂 krasne to vonia, nezvadne to, vydrzi to viac ako par dni a su to spotrebne veci potrebne v kazdej domacnosti takze ziadny lapac prachu 🙂
Maminy mi len daju financny strop a spolu vyberieme nieco v danej cenovej kategorii. Zatial som na to mala vzdy len dobre ohlasy 🙂 cenovo od 3,30e po xy, kolko si kto povie 👍
Ale tie poukazky su tiez dobry napad, to mi nikdy nenapadlo 🙂 👍

gbgb
29. máj 2021

@kvietokniki čokomed, med, medovníčky je toho plný FB a nezapadá to potom prachom a neskončí v kontajneri. Poukážku do obchodu,kvietok.

kvietokniki
autor
29. máj 2021

Ďakujem za návrhy.

ibrunova
29. máj 2021

@euie aspoň jedna rozumná osoba 👍 ale 30-50€ nie je už veľa?

smeja1981
29. máj 2021

kamaratka , maminka 4 dcer si takto privyraba, je na nich sama, porcelan maluje s laskou ❤, ved sami pozrite .
https://www.facebook.com/photo?fbid=10218359275...

majkado
29. máj 2021

@kvietokniki ja som im robila takéto sukulenty, je to malé, milé, môžu to nechať v škole/v škôlke na stole. V iný rok som im dala malý medík rovno od včelára, kúpila som to rovno v darčekovom balení, myslím, že to sa dá využiť.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smeja1981
29. máj 2021

@elizabet173 celkom som nepochopila, preco ma p. ucitelka dostat kazdy rok 6 takychto tanierikov. Ona to maluje uz vela rokov a zatial boli same pozitivne ohlasy..😉..pekny dnik

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smeja1981
29. máj 2021

@elizabet173 uprimne mame to doma, dcera to dostala na meniny a pouzivame to uz 2 roky 😀..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
29. máj 2021

@elizabet173 veru toto isto napadne viacerým rodičom...teda ozaj neviem čo by som s tým robila 🙄 teda, viem..asi by som to dala do bazárika 🤭😅 žiaľ už som tu tak podávala ako darčeky k nákupu voňavé mydielka v tvare sošiek čo som dostala 🙄

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
29. máj 2021

@elizabet173 presne...ja ako minimalista by som týmto riadne trpela 😅

euie
29. máj 2021

@ibrunova je to spolocne pre vsetky ucitelky (je ich tam mozno 5), zda sa mi to ok. Neide o statnu skolku.

gbgb
29. máj 2021

@kvietokniki ešte ma napadlo. Neviem ako pani učiteľky, mňa potešila Equa fľaška aj keď s reklamnou potlačou.

tindes
29. jún 2021

@kvietokniki podla mna nejaku peknu stierku-maju take pekne s potlacou lienok,kvietkov-v Bille napr. alebo silikonove košicky na muffiny,alebo utierku,v papiernictvach maju take krasne,ja som kupovala pre svokru a velmi sa potesila a este to aj vyuzije a bude mysliet na drobca pri pečeni ☺️

reni1512
29. jún 2021

Velke kavy... kvet, dobry krem na ruky, med, peknu nakupnu tašku, .... ale somariny co zapadnu prachom urcite nie