Darček pre predškoláčku

marca12
13. dec 2018

Poradte mi prosim darcek pre dievcatko 5-6 rokov,je kreativna,rada tvori,vyraba rozne veci. Hladam darxek,pri ktorom vyuzije svoju kreativitu pripadne,vim obdaruvate svojich predskolakov?

lucinika
13. dec 2018

Sú encyklopédie pre predškolákov,kde su rôzne úlohy, dopĺňacky,...

marca12
autor
13. dec 2018

@lucinika dakujem,no knih s ulohami ma dost. Mala som na mysli skor nieco,co by vyrabala. Vystrihovat,lepit a podobne. Neviem ani kde take nieco hladat. Je to pre dievcatko z rodiny

jasminet
13. dec 2018

vyskrabavacie obrazky, pieskove/glitrove obrazky, style me up skicare, rozne vyroby - prstene, naramky...

pininka
13. dec 2018

@marca12 pozri na rajhraciiek.sk tam je plní kreatívnych, dnes som objednávala neteri na vianoce

s1m.one
14. dec 2018

ahoj, urcite nejaky kreativny box, male predavaju aj v draciku - cca5e - su ruzove, zelene... pre zaciatok staci, plus pozri aj do pepca, tam som nasla krasne farebne papiere, dokonca farebne papiere, ktore mozes pouzit ako nalepky, teda su lepiace a vela ineho a za super ceny a kvalita je postacujuca, mrkni aj tam 🙂 sprav jej tam nejaky balicek, myslim, ze to bude skvely darcek 🙂

san_dra11
14. dec 2018

Teraz predavaju aj take boxy na vyrobu mydla a kadejakych veci. Tak skus nieco take 🙂