• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Darček pre učiteľky v škôlke na konci roka?

8. júna 2009 
mile mamicky, zbierate sa na neaky darcek pani ucitelkam od Vasich deti predskolakov.
Ak ano daky typi.
dakujem
1. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki, my sa nezbierame, kazdy asi podla uvazenia, my asi len kvety............ale nejake darcekove kose su take neutralne, mozno este nejaka kazeta s kozmetikou, kniha, sada salok s kanvicou ............ine ma nenapada :wink:
1. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dávali len kvietky :wink:
1. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa zbierame. každe dieťa dá každej učiteľke ružu+jedna kytica pre riaditeľku a učiteľkam ešte k tomu nejaku drobnosť. bola reč o nejakých šálkach na kávu. zbierame sa po 5€
1. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dávali učitelkám aj riaditelke kvety+bonbonieru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme mali tiez na konci rozluckovu,mali sme hostinu,diskoteku,deti dostali menu z mcdonaldu a od skolky dostali knizky s venovanim,,a ucitelky a riaditelka dostali po velkej kytici a dezerty,
2. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
editt na ktorú škôlku ti chodili deti? ja som na tú rozlúčkovú párty veľmi zvedavá
2. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
davali sme len kvety :wink:
2. jún 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa okrem kytic vzdy kupovali aj dary ako salky, hrncek, alebo obraz. okrem kvetov samozrejme a dezertu a davalo sa aj skolnicke a do kuchyne. v nasej skolke je dohromady 7 zamestnancov a problem je ze do skoly idu iba 4 deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidim ako to dopadne vzdy sa zbierala cela skolka ale ty co isli do skoly davali raz tolko penazi.
3. jún 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som žiadne vázy ani nič podobné nekupovala...veď toho musí mať učiteľka plný byt :grinning: Skôr tie kvety - čokolády, bonboniéry, radšej darčekový kôš, alebo kozmetiku...aj keď tá kozmetika - nemusí jej sadnúť značka...či vôbec také výrobky používa...
3. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ja mám plný byt všelijakých váz, čajových súprav a pod...a to nie som ani učiteľka :wink: Myslím, že to sú veci, na ktoré zbytočne sadá prach a niet ich kam dať...
3. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial som nepocula o tom, ze by sa u nas nieco spolocne chystalo... U nas byva rodicovske zdruzenie raz za rok - na zaciatku, tak ani neviem, kedy by sme sa dohodli. Asi len kazdy individualne...
3. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea mi sme na jazere,,a chodia mi deti na druzicovu,
3. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na terase kežmarska...dúfam že to tu tety učiteľky nečítaju :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy planujete ten darcek ucitelkam dat? V posledny den skolskeho roka? Alebo na rozlucke s predskolakmi?
8. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na rozlúčke z MŠ. máme nachystať aj občerstavenie takže to bude nejaký večierok rátam.
8. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok