Darček pre učiteľky v škôlke na konci roka?

viki120
1. jún 2009

mile mamicky, zbierate sa na neaky darcek pani ucitelkam od Vasich deti predskolakov.
Ak ano daky typi.
dakujem

ukana
1. jún 2009

viki, my sa nezbierame, kazdy asi podla uvazenia, my asi len kvety............ale nejake darcekove kose su take neutralne, mozno este nejaka kazeta s kozmetikou, kniha, sada salok s kanvicou ............ine ma nenapada 😉

dadulka19
1. jún 2009

my sme dávali len kvietky 😉

andrea.m
1. jún 2009

my sa zbierame. každe dieťa dá každej učiteľke ružu+jedna kytica pre riaditeľku a učiteľkam ešte k tomu nejaku drobnosť. bola reč o nejakých šálkach na kávu. zbierame sa po 5€

lucinda7
1. jún 2009

my sme dávali učitelkám aj riaditelke kvety+bonbonieru 😀 😀 😀 😀

edita33
2. jún 2009

mi sme mali tiez na konci rozluckovu,mali sme hostinu,diskoteku,deti dostali menu z mcdonaldu a od skolky dostali knizky s venovanim,,a ucitelky a riaditelka dostali po velkej kytici a dezerty,

andrea.m
2. jún 2009

editt na ktorú škôlku ti chodili deti? ja som na tú rozlúčkovú párty veľmi zvedavá

angelik
2. jún 2009

davali sme len kvety 😉

petrahy
3. jún 2009

u nas sa okrem kytic vzdy kupovali aj dary ako salky, hrncek, alebo obraz. okrem kvetov samozrejme a dezertu a davalo sa aj skolnicke a do kuchyne. v nasej skolke je dohromady 7 zamestnancov a problem je ze do skoly idu iba 4 deti 😝 no uvidim ako to dopadne vzdy sa zbierala cela skolka ale ty co isli do skoly davali raz tolko penazi.

akejka
3. jún 2009

ja by som žiadne vázy ani nič podobné nekupovala...veď toho musí mať učiteľka plný byt 😀 Skôr tie kvety - čokolády, bonboniéry, radšej darčekový kôš, alebo kozmetiku...aj keď tá kozmetika - nemusí jej sadnúť značka...či vôbec také výrobky používa...

akejka
3. jún 2009

lebo ja mám plný byt všelijakých váz, čajových súprav a pod...a to nie som ani učiteľka 😉 Myslím, že to sú veci, na ktoré zbytočne sadá prach a niet ich kam dať...

lubkaj
3. jún 2009

Zatial som nepocula o tom, ze by sa u nas nieco spolocne chystalo... U nas byva rodicovske zdruzenie raz za rok - na zaciatku, tak ani neviem, kedy by sme sa dohodli. Asi len kazdy individualne...

edita33
3. jún 2009

andrea mi sme na jazere,,a chodia mi deti na druzicovu,

andrea.m
3. jún 2009

ja som na terase kežmarska...dúfam že to tu tety učiteľky nečítaju 😀 😀 😀

lubkaj
8. jún 2009

A kedy planujete ten darcek ucitelkam dat? V posledny den skolskeho roka? Alebo na rozlucke s predskolakmi?

andrea.m
8. jún 2009

na rozlúčke z MŠ. máme nachystať aj občerstavenie takže to bude nejaký večierok rátam.

jajka234
10. apr 2018

Dobry den a to treba aj detickam daco kupit na konci roka ci len učitelkam