Do koľkých štátnych materských škôlok môžem podať prihlášku?

darina85
18. apr 2018

Ahoj maminky. Prosím o radu, do koľkých štátnych materských škôlok môžem podať žiadosť o prijatie? Rada by som podala do dvoch mš, ale môžem? Ďakujem

deti95060810
18. apr 2018

samozrejme že áno...tak to bežne maminky robia.

titla
18. apr 2018

Môžeš do koľkých chceš. Nie je to nijak obmedzené. Len keď Ti dieťa zoberú do viacerých je treba čo najrýchlejšie informovať škôlku pre ktorú sa nerozhodnete, že do nej nenastúpi.

stormie
18. apr 2018

u nas v mestskej casti ak podas do dvoch skolok tak ti to je aj tak na nic, riaditelky oboch si sadnu spolu a dvojite prihlasky vyradia takze ti aj tak ostane len jedna

truthy
18. apr 2018

Tak pokial viem tak u nas sa tiez moze podat do kolko chces, aj tak ti nakoniec zostane iba jedna...

lus2909
18. apr 2018

Do rovnakych mestskych casti su ti dve zbytocne vezmu ti len jednu,ak das dve rozdielne casti a vezmu ti do oboch mozes si vybrat ale musis oznamit ze nenastupuje do danej ze ste si vybrali inu 😉😂

lorela
18. apr 2018

Iba do jednej.
Zväčša býva na prihláške čestné prehlásenie, že podávaš len do jednej.

titla
18. apr 2018

@darina 85 Podľa materiálu č. 2016-8139/442:1-10A0: Prijímanie detí na predprimárne vzdelávanie v materskej škole, ktorý vydalo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR:
„Počet žiadostí podaných zákonným zástupcom nie je obmedzený, zákonný zástupca môže podať žiadosť o prijatie dieťaťa aj do viacerých materských škôl (s. 6).“
Celé znenie: https://www.minedu.sk/data/files/5982_prijimani...

lorela
18. apr 2018

Tak super, už sa to zmenilo 🙂.

siska53
18. apr 2018

@darina85 mozes,ja som.davala do 3 plus elokovane.. Riaditelky skolok v danej mestskej casti sa aj tak stretnu a rozhodnu,ci vobec dieta prijmu.