Dobrá škôlka v Dúbravke

fupe
30. apr 2015

Ahojte kočky, chcela by som poprosiť poradiť dobrú škôlku v Dúbravke, budeme sa sťahovať budúci školský rok, tak si robím prehľad. Ďakujem.
Katka

pribinak
30. apr 2015

Dobra bude ta do ktorej sa dostanete, skolky su uplne preplnene ;(

andrejka1974
30. apr 2015

@fupe treba si podat ziadost a dieta musi mat 3 roky do 31.8. a treba ratat , ze do kazdej skolky mozu zobrat maximalne 25 deti a ziadosti je aj 80 cize sanca dost mala

pe
30. apr 2015

@fupe to zavisi aj od ulice, kde budete byvat, ze do ktorej budete spadat, inak podla mna tu v dubravke su vsetky skolky dobre, lebo poznam mamicky, co maju v roznych skolkach a vsetky su spokojne, aj my sme v nasej spokojni, napiste, ak chcete, ze na ktorej ulici budete byvat a skusim porozmyslat, ze ktore mate v blizkosti...

fupe
autor
1. máj 2015

@pe Ďakujem všetkým za príspevky. 🙂 Budeme na Chrobákovej, ale príde mi to tak, že odtiaľ je všade blízko, aj smerom hore aj dole v rámci Dúbravky. Ostatné deti mám aj tak v iných častich BA v školách, takže "jedna" Dúbravka pohodička. 🙂 Staršie v neboli v škôlkach, teda nie v bežných, tak ani neviem, že je taký nátresk, nikdy som sa s tým nestretla. 😒

laskonka27
3. máj 2015

Cauko, kamoska nosi decka do sukromnej skolky v zahorskej. Nedostala sa do ziadnej, ale ma to nastastie cestou do prace. Ale nestazuje si, vraj sa oplati 🙂 spokojna so stravou, menej deti a zahrada.

tin007
3. máj 2015

@fupe Ak budete mat trvaly pobyt a dieta dovrsi ku koncu augusta 3 roky, mate velku sancu sa do skolky dostat. Prihlasky sa davaju vo februar (treba sledovat web dubravka.sk, resp. tych MS, ktore si vyberies). Nie je pravda, ze do jednej skolky je mozne zobrat max 25 deti; ten pocet zavisi od toho, kolko predskolakov ochadza; niekedy je predskolakov viac ako len jedna trieda - odporucam pozriet si tento dokument http://www.dubravka.sk/files/documents/2014/sam... od str. 23 je uvedene, kolko predskolakov ma ta ktora MS (je to sprava k 30.6.2014).