• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dobrá škôlka v Košiciach. Kam dať malého?

21. októbra 2016 
@ja851976 tak to ma mrzi..ze ste natrafili na takuto skolku...pocula som uz od byvalej zamestnankyne...vela negativa...Uz nech len na skvelých ludi aby ste natrafili...L.
3. jún o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeaa8 dakujeme. A nastastie natrafili. Bubbly je super v kazdom smere. Po tej studenej sprche na zaciatku je tato balzam na dusu:slight_smile:
3. jún o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ja851976 ano bubbly je super...vrelo odporucam...trocha poznam.. prijemne je tam i prostredie i zamestnanci. :0)
3. jún o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monicka821 Ahoj davate do kreativnej? mne tam uz syncek chodi mesiac. tak sa budeme vidavat ? :slight_smile: len skoda ze je to riadna suma za mesiac :slight_smile: zatial sa mi tam paci aj jemu. varia super aj ucitelky su zlate, mile.
6. jún o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milí rodičia, nevybrali ste si ešte jasličky a škôlku pre Vaše detičky? My sa už teraz tešíme na nový školský rok a ešte pre Vás máme voľné miesta :slight_smile:
Cenník pre deti do 3rokov v mesačnom poplatku 230€, pre deti nad 3roky v mesačnom poplatku 200€. Ceny sú vrátane stravy, pitného režimu PLUS pre detičky vstup do najväčšieho zábavného ihriska JAYMO ,,ZADARMO,,.
Žiadne iné poplatky Vás u nás nečakajú. www.mravenisko.eu

bližšie info 0915444219 info@mravenisko.eu
7. jún o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milé mamičky, MC Bambuľkovo plánuje otvoriť pobočku v starom meste neďaleko TIP-TOP, ul. Kpt. Nálepku, ohľadom záujmu a viac info. nás kontaktujte 0902776748 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. okt o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@childrensplay mozete mi prosim napisat viac o skolke na email? Dakujem. leeaa8@azet.sk
21. okt o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok