Dobrá škôlka v Košiciach. Kam dať malého?

yvka
7. jan 2008

Vie mi niekto poradit nejakú dobrú škôlku v Košiciach?? Mám 5 ročného chlapca a v KE sme krátko. Chodí tu do jednej škôlky ale moc sa mi nepáči. Deti tam musia spať 3 hodiny poobede. A zdá sa mi že sa im tam nikto nejak moc nevenuje, skôr len ako stráviť čas ..... 😒 Bývame blízko Steel areny.

jonasa
28. nov 2014

najvacsi zoznam skolok a jasli na jednej kope www.hoppie.sk je tam dost zariadeni aj z Kosic

leeaa8
21. máj 2015

mam odporucanie na novu sukromnu skolku MOntessori, kto ma prosim zaujem piste... maminy..odporucam raz vidiet a zazit nazivo. Lenka

leeaa8
22. máj 2015

@anjelik006 dobry, aku skolku potom odporucate.. najlpesie nejaku v meste? statnu mam na mysli..

diablito01
28. máj 2015

@leeaa8 - Ahoj, mozes mi prosim poslat viac info o spominanej skolke? je to ta skolka v Botanickej zahrade? Dakujem

leeaa8
29. máj 2015

@diablito01 Ahoj, to na Tahanovskych riadkoch 23, a v Botanickej je tiez Montessori..? alebo nejaka ina dobra skolka... je trocha to tam od ruky..ci? Lenka

morandia
29. máj 2015

@leeaa8 kde sa nachadza?

morandia
29. máj 2015

Ja poznam nove jaslicky Pohodacik v Myslave, chodila som tam malovat obrazky na stenu, len neviem ci to uz maju otvorene,ale mozem zistit, ak chcete, strasne zlata riaditelka a ucitelky, osobne poznam... 🙂

leeaa8
30. máj 2015

Myslava je trocha daleko pre naas..ak maju nejaku webovu stranku tak poprosim. dakujem

furcianka
2. jún 2015

U nas na Furci sa budu otvarat jaslicky ROSNICKA, vraj uz v auguste otvaraju, som videla letacik. My tiez riesime, co s malym, lebo ja idem od septembra do roboty a muz nemoze ostat s nim doma, tak asi bude musiet do jasli, aj ked ma len rok a pol... Skusim sa tam ist pozriet, je to na Jegorovovom namesti, tak uvidime..

lucikuzmi10
2. jún 2015

@mravvcek ahoj ja som tiez z Letnej, a rozhodujem sa nad skolkou, premyslam o montessori neviete poradit nieco? v botanickej je montessori a prihlasku uz mame na GTA cirkevnu ale dost premyslam nad montessori

leeaa8
2. jún 2015

@lucikuzmi10 tahanovske riadky, ak chces tak dohodnem stretko..pojdes pozriet a rozhodnes sa...

lucikuzmi10
3. jún 2015

dakujem zatial, to je pre nas trosku dalej

kuriatka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ciapkyzvieratka
1. aug 2015

Najlepšia školka v KE na Jazere, odporučam z vlastnej skúsenosti sukromna MŠ MRAVENISKO.
To čo ponukajú aj splnia a detičky odtial vychadzaju vzdy vysmiate a šťastné.
Ponukaju Vam -•úzke prepojenie rodinnej a inštitucionálnej výchovy, presný harmonogram činností
aktívny výchovno vzdelávací program,predškolská príprava podľa smerníc ISCED 0,kreatívna dielňa
zabezpečenie základných potrieb dieťatka,odborný personál,príjemné vynovenééé tvorivé prostredie pre vaše dieťa..najdete ju na prízemy vedla herne JAYMO..uz z novými pani učiteľkami. :D

ciapkyzvieratka
1. aug 2015

Najlepšia školka v KE na Jazere, odporučam z vlastnej skúsenosti sukromna MŠ MRAVENISKO.
To čo ponukajú aj splnia a detičky odtial vychadzaju vzdy vysmiate a šťastné.
Ponukaju Vam -•úzke prepojenie rodinnej a inštitucionálnej výchovy, presný harmonogram činností
aktívny výchovno vzdelávací program,predškolská príprava podľa smerníc ISCED 0,kreatívna dielňa
zabezpečenie základných potrieb dieťatka,odborný personál,príjemné vynovenééé tvorivé prostredie pre vaše dieťa..najdete ju na prízemi vedla herne JAYMO..uz s novými pani učiteľkami. :D
plus sa mozu Vase deticky dosyta vysantit zdarma na toboganoch , malom i velkom detskom hrade 😉

diablito01
4. sep 2015

@kubkoh Ahoj. Rozmyslame nad Sukr.mat.skolkou na Ovrucskej 14. V pondelok sa tam ideme pozrieť. Dcerka chodu teraz vedľa do Medvedikov. Ako ste boli spokojni s pristupom učiteliek? V akom sú cca veku a ako na nich reaguju deti? Používajú tam angličtinu a co strava? Je to z tej istej kuchyne ako vedľajšia štátna? Ďakujem za každé ifo. Veľmi nam to pomoze v rozhodovani. Rozmyslame aj nad sukr.skolkou v meste len tu na Furci máme 5min z domu a je to veľká výhoda. Odradza ma cestovanie. Koľko mesacne vyjde Ovrucska? Este raz dik vopred

ciapkyzvieratka
27. sep 2015

ahoj, ako si pochotila diablito01 na Ovrucskej?

mravvcek
1. okt 2015

Maminy existuje este rozpravkova zahrada?

nickye
4. jan 2016

Zienky, prosim vas, viete mi poradit? Syn chodi do pripravky a chystame sa asi v marci prestahovat do Ke. Existuje dobra skolka (nie sukromna), kde mi ho pri prestahovani vezmu aj takto uprostred skolskeho roka, kedze pripravka je povinna? Dakujem

ciapkyzvieratka
2. mar 2016

ahojte...pozna niekto skolku Bubbly? dakujem..

leeaa8
8. mar 2016

@furcianka Rosnicku vrelo odporucam

tiktak5
9. mar 2016

Mamičky, skúste si pozrieť ešte Kreatívnu škôlku na Starej baštovej 11 v Košiciach. +
www.kreativnaskolka.sk 🙂

monicka821
9. mar 2016

@leeaa8 ahoj ktora to je teraz som tu objavila kreativnu na baštovej???

leeaa8
9. mar 2016

ano , ale fajn je aj ROSNICKA..na furci

monicka821
9. mar 2016

@leeaa8 ja hľadam niečo v meste a keďže sa zmenil termín prijatia a potrebovali by sme najneskôr v apríly dať malého do škôlky tak hľadám nejakú takú škôlku ... chystám sa tam uvidím Ďakujem za odpoveď

planets4seasons
14. mar 2016

Ahojte baby.Prosím o radu.Potrebujem nejake recenzie ohľadom materskej škôlky v Košiciach Tatranská 23. Môžte mi pomôcť?Nikoho nepoznám kto tam má detičky.
Ďakujem veľmi pekne.

leeaa8
14. mar 2016

@monicka821 takze kreativna, ci rosnicka vyhrala?

lucikuzmi10
14. mar 2016

ja davam do kreativnej. boli sme tam a aj malemu sa pacilo aj mne 🙂

monicka821
16. mar 2016

@leeaa8 boli sme v Kreatívnej škôlke veľmi sa nám páčilo a veľkou výhodou pre nás je že nás vezmú hneď a HLAVNE 🙂 škôlka je otvorená aj cez prázdniny -veľká výhoda keďže nemáme len tak dať malého

ja851976
3. jún 2016

Pripajam moju skusenost s jaslami a skolkou vcielka- zial velmi negativnu. Syn chodil k nim len 4 dni pocas adaptacneho tyzdna, dokopy 9 hodin. Pristup uciteliek nebol vhodny pre 3 rocne dieta. Pre rocne mozno ano. Napisem len par postrehov. Ani raz mu nepozdravili, nepredstavili sa mu, za 3 dni sa ho nic neopytali (30 minut som sledovala za oknom hernu prvy den - za prvych 30 minut v skolke sa k nemu nikto neozval. Sedel v kute a cumel.). Na moju otazku- ci mu rozumeju, bola po zavahani odpoved - ved on sa hraje sam. Myslim, ze 3 rocne dieta, prve dni v skolke potrebuje nadviazat s ucitelkami kontakt. Treba mu rano pozdravit (nezbavujem sa zodpovednosti za vychovu, ale aby ucitelka rano len zabrblala - no pod!!!), prvy den prísť a predstavit sa, povedat ako ma ucitelku oslovovat. Doma sa ma pytal - ze ako mam volat tu tetu co je pri nas v izbe. Ukazat mu kde su hracky, kde je wc, kde si ma dat kefku a pastu.........., proste..... dieta co ma rok, ledva chodi a nerozprava nepotrebuje od uciteliek to, co potrebuje zvedave 3 rocne dieta a naopak. Podotykam, ze mali v tom case 10 deti a boli tri ucitelky. Preto si myslim, ze nejaka pozornost k synovi mala byt. To nie je statna skolka, kde je 25 deti na 2 ucitelky. Preto vcielka nie je skolka, ale jasle. O velmi nesympatickej pani majitelke, ani o tom, ze peniaze su pre nu dolezitejsie ako spokojnost dietata pisat vela nebudem - len - za 9 hodin starostlivosti pocas 4 dni sme zaplatili 160 eur. Jasne, ze ak sme odstupili od zmluvy z vlastnej vole, mesacne skolne sa nevracia. Skoda len, ze zo zmluvy vyplyvaju pre rodica len povinnosti a ziadne prava.