Dobrá škôlka v Košiciach. Kam dať malého?

yvka
7. jan 2008

Vie mi niekto poradit nejakú dobrú škôlku v Košiciach?? Mám 5 ročného chlapca a v KE sme krátko. Chodí tu do jednej škôlky ale moc sa mi nepáči. Deti tam musia spať 3 hodiny poobede. A zdá sa mi že sa im tam nikto nejak moc nevenuje, skôr len ako stráviť čas ..... 😒 Bývame blízko Steel areny.

junovka
8. jan 2008

troska vyssie na kopceku, na Terase je MS Moldavska.To je oproti Plynarnach.Timka mi tam chodila uz od necelych 3 rokoch, bola som spokojana, dobra priprava do skoly v pripravke, ucitelky super, spanok mali od 12.30-14h.V pripravke menej spali.Ked Nelka zacne chodit do skolky, dam ju tam.Pred Vianocami a na Den matiek mali vzdy pripraveny program, mali Mikulasa, karneval, chodili do divadielka, na sankovacku na Jahodnu, boli v skole v prirode a Timka chodila aj v skolke na anglicky jazyk, kde si priniesla dobre zaklady do skoly 🙂 Uz sa tesim, kedy zacne aj Nelka tam chodit.

zuzike.
21. jan 2008

ja mam svoju dcerku na Tatranskej 23 - sukromna anglicka skolka - veeeelmi si to tam pochvalujem je to trocha dalej .. smer amfiteater ... pri nakupnom centre tip top aj ked neskor pisem mozno pomoze 😀

zuzike.
28. jan 2008

jaj mala som taky tusak ze som zle napisala ulicu .. takze keby to este niekto cital tak je to Tatranska 10 (z Tatranskej 23 skolky beru obed)

nunusimi
28. feb 2008

ZUZIKE: ahoj, buduci tyzden sa tam mame ist pozriet, kamaratka odporucala ale je uz mimo KE, napis mi nieco blizsie. Denny rezim ako je to tam s AJ a kde to presne je, nech tam trafime 🙂 Dakujem.

anna734
21. dec 2011

Ahojte mamičky ,viete mi niečo napísať o škôlke na tatranskej 10 je to súkromná škôlka.ďakujem

teleranka
2. sep 2012

Maminky, mate tip na skolku? Aj jazykovu... dakujem.

sintra
3. sep 2012

@teleranka
a kde byvate?

teleranka
3. sep 2012

@sintra stare mesto. Chcem ist pozriet na slovenskeho do anglickej skolky, aj na kvp do anglickej. Uvazovala.som este nsd rumanovou, tu mam najblizsie. Ale rada si necham poradit 🙂

sintra
5. sep 2012

neviem, podla mna vozit dieta zo Stareho mesta na KVP je zbytocne od ruky, ale to je len moj nazor. Skus sukromnu MS na Tatranskej 10, tam sa venuju aj anglictine.

nova_skolka
19. sep 2012

Alebo skús www.rozpravkovazahrada.sk majú tak angličtinu aj spanielstinu môj syn tam chodí a zatiaľ oka vsetko

maxim112
21. máj 2013

ahojte maminky otvára sa aj nová školka na terase v spol.pavilone od septembra my sme tam už zapísany,pretože teraz chodime do jaslličiek do slonika a a slonik otvara aj škoku,bude tam angličtina aspon čo mi vraveli tetušky a rozne kurzy aj pre maminky,počet obmedzeny rodinne pristredie,tak sa teším 🙂 a je omnoho lacnejšia ako rozpravkov zahrada... 😉

slnieckoslniecko
22. máj 2013

ahojte, aj ja mám pre vás jeden typ...v Starom meste na Hroncovej 1 bude nová škôlka Včielka a dokonca sú zatiaľ najlacnejší v KE. pozrite http://jasle-vcielka.wz.sk už som sa bola informovať...majú mať angličtinu, nemčinu a aj tanečnú.

ketrinka17
22. máj 2013

Odporucam Hrnciarska, Bernolakova, Zadielska, Hroncova pri skole.. neodporucam jarna!!!

reni1512
22. máj 2013

Hronská, Terasa

maxim112
9. jan 2014

Ahojte maminky,my sme sa sťahovali a prešli sme do Slonika na Jazere ,chodime tam už od septembra a super. 🙂som velmi spokojna maju tam aj školku ale chcela som napísať,čo sa mi veľmi ráta a chválim ,majú začlenené medzi zdravé detičky aj detičky ,ktoré majú zdravotný hendikep ,nič vážne iba také detičky,čo majú zle vyvinutú rúčku alebo nožičky,ináč ako normálne mysliace detičky a klobúk dole,je to super,ako sa deti navzájom od seba učia..🙂 Vrelo odporúčam. Ináč všetko dobre v novom roku 🙂

marcelinka33
13. jan 2014

ahoj, viete mi odporučiť dobru školku v Ťahanovciach ? a ako je to s prihláškou, kedy ju treba poslať.

martinkah
14. jan 2014

@marcelinka33 my sme veľmi spokojní na Budapeštianskej 3, zápis bude niekedy vo februári, bude to uverejnené na stránke škôlky, ale ak ste sa uz dávnejšie nezapísali do "poradovníka", šanca na prijatie je malá.. najlepšie je zavolať p. riaditeľke, je veľmi milá a ochotná, povie ti, či je prijatie reálne

abika26
17. feb 2014

@marcelinka33 moja chodi na belehradsku do ,,malej triedy" su tam 2-3r deti a som spokojna

marcelinka33
18. feb 2014

dakujem Vam.Dala som prihlasku na Zeliarsku do dediny.no neviem ci ho vezmu totiz az v novembri dovrsi 3 r. ,no maju otvorit dalsiu triedu.tak cakam ..

ucitelkamc
2. mar 2014

Od aprila sa bude otvarat nova skolka PLAY SCHOOL s vyucovanim AJ v starom meste na kmetovej ulici, budu v nej ucit ucitelky s vysokoskolskym vzdelanim a niekolko rocnou praxou🙂 Deticky od 1-6 rokov su vitane Výhodou skolky je uplne nove vybavenie skolky, sucastou je aj HAPPY GYM (telocvicna) ktora zabezpeci aktivnost dietatka aj v nepriaznivom pocasiemoticon pocet deticiek bude obmedzeny na 15 deti a tak bude zapezpeceny individualny pristup k dietatku a jeho potrebam. Tak ak sa rozhodujete kde sa o vasu ratolest naozaj dobre postaraju a vytvoria jej bohaty program nevahajte navstivit Sukromne MC PLAY SCHOOL 🙂

vladkapri
2. mar 2014

Tak mi sme chodili do jasliciek SLONIK na Humenskej a veľká spokojnosť a teraz chodime do skolky sv.Bernadeta na Furci určite odporúčam 😊😉

childrensplay
19. mar 2014

ahojte aj na Drevnom trhu, staré mesto, sa budu otvárať jasličky.

marcelinka33
20. mar 2014

Aký máte názor na MŠ Zeliarska KOšICE ?

bambulky74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelinka33
9. máj 2014

Nevzali mi dieťa do školky, čo teraz, kam dať prihlášky , kedy ? všetky ťahanovské školky maju plný stav .Uvolnia sa miesta ?poraďte

childrensplay
11. máj 2014

Ahojt.e mamičky, začiatkom júna sa otvarajú nove jalse+škôlka BAMBUĽKOVO na Terase Dunajská 3, vedľa SPP, ak mate záujem kont. do IP. 🙂
.

slnieckoslniecko
14. máj 2014

Ahojte mamičky, posielam vám info o nových jasličkách VČIELKA v centre mesta na Slovenskej jednoty, majú mať aj vlastnú záhradku pre detičky 🙂

babika112
18. máj 2014

Yvka píšeš, že v škôlke nútia deti spať 3 hodiny. My máme taký istý problém, na MŠ Jarná nútia 5-6 ročné deti spať 3 hodiny, čo už hraničí s týraním. Musia si ľahnúť na jeden bok, ktorý určí učiteľka, žiadne rozprávanie, žiadna hračka, žiadna rozprávka, iba pozerať 3 hodiny do blba. A keď im treba na záchod majú smolu. Riaditeľka je absolútne neprístupná na dohodu a veľa mamičiek a ich detí majú s tým naozaj problém. A to by som ešte chcela vedieť ako v takom krátkom časovom intervale sa stihnú naobedovať. O 11 hod. idú na obed a o 11,30 už ležia prezlečení v postieľkach. Parkrát mi dcéra povedala, že nemohla dojesť obed, lebo keď učiteľka zahlási "odchádzame" všetky deti musia vstať (aj tie ktoré dostali tanier ako posledné) a musia odísť. Raz som dcére dala do pyžama malú hračku, aby sa potichu hrala, tak hneď v ten deň jej ju učiteľka vzala. Proste totálny socializmus a mám toho dosť. Už viem, že aj iná mamička prihlásila z toho dôvodu dieťa do inej škôlky, lebo podľa vyjadrenia riaditeľky zmena nie je možná. Chcela by som vedieť, či ste sa už niekto sťažovali na školskú inšpekciu, príp. niekde inde?

babika112
20. máj 2014

@ketrinka17 Ahoj, píšeš, že neodporúčaš MŠ Jarnú. Prečo? Máš zlé skúsenosti? Aj moja dcéra chodí na Jarnú a vybrala som zle..ale čo už teraz.