Dobrá škôlka v Košiciach. Kam dať malého?

yvka
7. jan 2008

Vie mi niekto poradit nejakú dobrú škôlku v Košiciach?? Mám 5 ročného chlapca a v KE sme krátko. Chodí tu do jednej škôlky ale moc sa mi nepáči. Deti tam musia spať 3 hodiny poobede. A zdá sa mi že sa im tam nikto nejak moc nevenuje, skôr len ako stráviť čas ..... 😒 Bývame blízko Steel areny.

leeaa8
3. jún 2016

@ja851976 tak to ma mrzi..ze ste natrafili na takuto skolku...pocula som uz od byvalej zamestnankyne...vela negativa...Uz nech len na skvelých ludi aby ste natrafili...L.

ja851976
3. jún 2016

@leeaa8 dakujeme. A nastastie natrafili. Bubbly je super v kazdom smere. Po tej studenej sprche na zaciatku je tato balzam na dusu🙂

leeaa8
3. jún 2016

@ja851976 ano bubbly je super...vrelo odporucam...trocha poznam.. prijemne je tam i prostredie i zamestnanci. :0)

lucikuzmi10
6. jún 2016

@monicka821 Ahoj davate do kreativnej? mne tam uz syncek chodi mesiac. tak sa budeme vidavat ? 🙂 len skoda ze je to riadna suma za mesiac 🙂 zatial sa mi tam paci aj jemu. varia super aj ucitelky su zlate, mile.

mraveniskojaymo
7. jún 2016

Milí rodičia, nevybrali ste si ešte jasličky a škôlku pre Vaše detičky? My sa už teraz tešíme na nový školský rok a ešte pre Vás máme voľné miesta 🙂
Cenník pre deti do 3rokov v mesačnom poplatku 230€, pre deti nad 3roky v mesačnom poplatku 200€. Ceny sú vrátane stravy, pitného režimu PLUS pre detičky vstup do najväčšieho zábavného ihriska JAYMO ,,ZADARMO,,.
Žiadne iné poplatky Vás u nás nečakajú. www.mravenisko.eu

bližšie info 0915444219 info@mravenisko.eu

childrensplay
16. okt 2016

Milé mamičky, MC Bambuľkovo plánuje otvoriť pobočku v starom meste neďaleko TIP-TOP, ul. Kpt. Nálepku, ohľadom záujmu a viac info. nás kontaktujte 0902776748 🙂 🙂 🙂

leeaa8
21. okt 2016

@childrensplay mozete mi prosim napisat viac o skolke na email? Dakujem. leeaa8@azet.sk

zuzik22222
14. máj 2017

@babika112 ahoj,chcem sa opýtať,prečo nie ste spokojná s MŠ Jarná?

mravvcek
14. máj 2017

@childrensplay mozete mi napisat o tom viac? Vek cena miesto termin ?

childrensplay
7. jún 2017

Milé mamičky, ak vám neprijali detičky do škôlky, MC Bamuľkovo ma voľnú kapacitu na šk. rok 2017/2018 pre detičky v triede nad 3 roky. Ponúkame rôzne aktivity, kurzy, angličtina.... Počas celého roka prijímame aj mladšie detičky. www.bambulkovo-kosice.sk . Neváhajte a prídte sa pozrieť, rôzne zľavy.

carla89
22. okt 2019

Ahojte. Chcela by som sa opýtať na skúsenosti s MŠ B. Němcovej a MŠ Hronská. Díky