Dobrá škôlka v Rači alebo v Krasňanoch. Viete poradiť?

kalamity
27. nov 2009

Ahojte maminy. Nasho maleho chcem dat v septembri 2010 do skolky niekde v Krasnanoch alebo Raci. Viete mi poradit, s ktorou mate dobre skusenosti a do ktorej ho urcite nedavat? Dakujem 🙂

michalienka
27. nov 2009

ahoj, moja dcera chodila do Krasnan na Cyprichovej ulici, ja som bola velmi spokojna, nemala som s nou ziadne problemy.
Ale pozor co clovek to iny nazor, mozno aj podla toho ake je dieta, pretoze niekomu skolka vyhovuje a druhy na tu skolku nadava. Aj s tym som sa stretla co sa tyka skolky na Cyprichovej.

kalamity
autor
28. nov 2009

Ahoj Michalienka, dakujem za nazor. Moja svagrina tiez dala uz dvojo deti na Cyprichovu a tiez je spokojna. Len si chcem vytvorit sirsi obraz o MS v tejto lokalite, hlavne ked ide o prve dieta, ktore tam ideme dat 🙂

michalienka
29. nov 2009

Ja by som tiez svojho druheho syna chcela dat na Cyprichovu od januara 2011. ked bude mat tri roky, ale neviem ci ho zoberu, pretoze sa hlasi vela deti a teraz v septembri museli zobrat take dieta, ktore dovrsilo uz tri roky 😒 . do septembra. Takze maju plny stav. A na Hubeneho ho moc nechcem dat, ale ked nebude ina moznost tak pojde tam.