Dobrá škôlka vo Vrakuni alebo v okolí

vikusjk
9. jan 2015

Ahojte mamičky,
viete mi prosím poradiť dobrú škôlku vo Vrakuni, alebo blízkom okolí?
Naša malá bude mať v marci 3 rôčky, od 14-tich mesiacov je v súkromných jasliach, ale keďže mi teraz skončí rodičovský príspevok, zvažujeme riadnu štátnu škôlku. Viete poradiť, ktorá je dobrá, kde ste/ boli ste spokojné? Bola by som rada, ak by sa tam vyučovala angličtina, keďže malá už čo to vie, v jasličkách ju majú 2x týždenne, a potom hlavne aby bol dobrý prístup a dobrá strava.
Ďakujem vopred za všetky príspevky 😉

liz_lemon
9. jan 2015

@vikusjk nemyslim, ze si mozes nejak vyberat, budes rada ked ju vobec do nejakej zoberu

ivett1
9. jan 2015

@vikusjk ahoj, presne ako píše @liz_lemon ... ale, ak chceš len info, tak naše dve deti chodili , teda mladší ešte chodí, na Kríkovú... je to dosť veľká škôlka a majú tam aj angličtinu, no nie hneď tí najmenší, ale stredný stupeň ...dôvod je, že niektoré 3-ročné deti nevedia používať dobre ani slovenský jazyk ... majú tam aj tanečnú prípravu a pred dvoma rokmi mali aj výtvarnú pre detičky, ktoré mali k tomu vzťah (alebo talent?...🙂) ... personál je ok, učiteľky milé aj riaditeľka ... majú aj iné aktivity - sezónne... napr. plavecký kurz, korčuľovanie v zime ...mrkni na ich stránku ...😉

liz_lemon
9. jan 2015

@vikusjk a teraz uz ma skoro kazda MS webstranku, kde si mozes pozriet, aj aku maju stravu (su zverejnene jedalne listky na cely tyzden) + aj ake maju kruzky/aktivity

vikusjk
autor
9. jan 2015

@ivett1 super, dakujem za referencie 🙂
@liz_lemon webky si pozriet viem, ale chcem vediet nazory mamiciek, ktore s danymi skolkami skusenost maju. Ak miesto nenajdeme, tak bude aj nadalej tam, kde je, ja som s tymi jasliami nadmieru spokojna a su do 4 rokov veku dietata, cize malu mozme zapisat uz az od nasl. roku, alebo tak... Netlacim to nasilu, len skusame 😉