Existuje v Bratislave škôlka s malým kolektívom? (cca. 5 detí)

samuelszabo
9. sep 2018

Ahojte, márne sa snažíme nájsť dcérke škôlku s malým kolektívom, zo zdravotných dôvodov, s cca. 5 deťmi. Viete o nejakej?
Nemusí to byť ani klasická (registrovaná) škôlka. V podstate aj lesná, či v domácich podmienkach by nám vyhovovala. Ideálne Bratislava I, II, IV.
Našli sme len jednu vo Vrakuni, no to nám je ďaleko, a druhá pri Patrónke sa žiaľ neotvorila.

Existujú v Bratislave škôlky s pár deťmi?

lalota
9. sep 2018

@samuelszabo zdá sa, že tu v Karlovke majú v okolí základnej školy na Karloveskej takú skôlku domáceho typu. No žiaľ, adresu neviem.

sasunka
10. sep 2018

@samuelszabo Ahoj, moja dcera chodila 2 roky do Zelenej hviezdicky na Mierovej v Prievoze. Chora bola za cely cas len 2 krat. Je tam uplne maly kolektiv deticiek, skuste sa tam pozriet.

mmatkam
9. jan 2019

@sasunka ako ste prosim boli so skolkou spokojni? Kludne aj sukromnu spravu napiste. Dakujem velmi pekne

spanielka2
23. sep 2019

taka skolka je urcite Prva Farmarska skolka. Prisposobuju stravu detom jednotlivo (podla intolerancii), tiez robia inkluziu deti s problemom (napr. asperger). Uzasna domaca strava, uzasne aktivity. Ja som v prvej skolke pohorelaa potom som nasla tuto Prvu farmarsku (predtym smiling faces) a som absolutne spokojna. Mini kolektiv a uzasne ucitelky!

katulka94
24. sep 2023

@spanielka2 ahoj, viem že už staršia téma ale zaujala ma škôlka o ktorej si písala avšak neviem sa na webe dopátrať k nejakej stránke resp kde by som si vedela pozrieť info kde je a ako funguje. Nevedela by si mi poradiť či je táto škôlka ešte funkčná ? Ďakujem