Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Funguje škôlka v Košiciach aj do 18tej hodiny?

asfodelka
15. sep 2012

Hladam nejaku konkretnu skolku v ktorej by som mohla nechat maleho do 18tej hodiny minimalne. Prosim o konkretne rady kde je to mozne, najlepsie v starom meste alebo na Furci. Po materskej by som chcela nastupit do byvalej prace ale moja pracovna doba je 9:30 az 18:00. Prosim ak viete radte.

ivkake
15. sep 2012

pfu tak o takej som este nepocula max. do 17:00 mozno sukromna skolka

lenja123
15. sep 2012

@asfodelka viaceré súkromné škôlky ponúkaju opatrovanie aj po 17tej, dokonca aj v noci. http://www.rozpravkovazahrada.sk/cennik.html
http://www.mczabiatko.eu/
a určite ich je viac, dokonca moja suseda bola dohodnutá s učiteľkou zo škôlky (takisto súkromná) že jej brala dieťa k sebe domov a ona si po neho chodievala až po 19tej.
Informuj sa osobne, ale dopredu zváž, či sa ti to finančne oplatí.

sissy27
15. sep 2012

@asfodelka no skôr asi nájdeš prácu s lepšou prac. dobou, ako štátnu škôlku, ktorá funguje nie do 18.00, ale dlhšie, lebo ty si do 18.00hod v práci a asi ti aj chvíľu bude trvať cesta z práce... takže potom zostáva súkromná škôlka - ale zase je to finančne dosť náročné a treba rátať s tým, že dieťa tam bude asi už samé tú poslednú hodinu, alebo nájsť si nejakú študentku či vitálnu dôchodkyňu (ak nemôže pomôcť druhý rodič či starí rodičia a pod.), ktorej zaplatíš (určite menej ako súkromnú škôlku) a o 16.00 ti dieťa vyberie zo škôlky a postará sa oň, kým sa vrátiš z práce... ale na tvojom mieste by som zvážila zmenu zamestnania, alebo dohodnúť sa na inej prac. dobe, lebo takto z malého nič nebudeš mať - prídeš domov, akurát ho okúpeš, dáš večeru, pol hodinku sa pohráte a dobrú noc...

miriam17
15. sep 2012

na sidl.Tahanovce je materska skolka do 19.00 aj s podavanim vecer,ked som tam byvala tak dcera do nej chodila
skola je na Havanskej ulici
http://www.havanska.sk/

kvojtanikova
15. sep 2012

@asfodelka ahojky ja viem ze jasle Kremienok na Furci ponukaju opatrovanie do pol 7 alebo tusim aj do 7, ale je to urcite drahsie ako statna skolka. Statnu skolku s takym pracovnym casom v Kosiciach veru nepoznam. Mozno ta na Tahanovciach co spomina Miriam, mala by si to sice "od ruky" ale financne urcite lepsie.

nonika
15. sep 2012

Havanska na Tahanovciach, jedna z uciteliek je moja mamka 🙂

asfodelka
autor
15. sep 2012

@lenja123 dakujem za rady, pozerala som tie odkazy. zvazime.
@sissy27 priamo v meste nie je nikto kto by mi maleho vyberal zo skolky, moji rodicia su na dedine, svokrovci v uplne inom meste.. rozmyslala som aj nad operkou, ale az tak ludom neverim aby som dala dieta cudziemu cloveku.
@miriam17
@nonika dakujem za tip na tahanovce, ale bolo by to priliz komplikovane. robila by som na hlavnej a byvame na Furci. to by sme sa ucestovali do bezvedomia 🙂

@kvojtanikova jasle by mi asi nevzali maleho ako skolkara a isto nie do 6rokov.
zrejme si budem musiet pohovorit so sefom ci ma vie vziat na nejaky skrateny uvazok, a ak nie pohladam si inu robotu co bude fakt skoda lebo tu staru mam rada. dnes som vela nad tym rozmyslala a ani skolka do 18tej mi nepomoze. ked uz maly pojde do skoly nebudem moct chodit domov tak neskoro lebo sa s nim budem musiet ucit. oj ja tak zavidim ucitelkam v skole, ak maju dieta su s nim cez vsetky prazdniny a koncia v praci v normalnom case...

kvojtanikova
16. sep 2012

@asfodelka no veru, jasle beru deti len do 3 rokov, potom uz musia ist do skolky, a statnu skolku s takym casom ako hladas na Furci nepoznam. Ozaj asi len sukromnu - napr. na Ovrucskej, ti maju otvorene do 18:00 a pisu na stranke ze podla potreby aj dlhsie po dohode s rodicom. A ucitelkam veru nemas co zavidiet, sama som jednou z nich a to ze koncim skor je sice pravda, ale kolko este sa musim doma pripravovat na dalsi den a vacsina ucitelov ma aj druhe zamestnanie kedze je to platene tak ako je platene... Ja by som veru radsej mala zamestnanie v ktorom ked odidem z prace mozem vypnut hlavu a nezapnut ju az do dalsieho dna. Takto sa v podstate venujem praci nepretrzite. Ale nemam ti to za zle ze takto uvazujes, mnoho ludi tak rozmysla. tie prazdniny su fakt vyhoda aj ked my si na to musime brat dovolenku ako vsetci ostatni zamestnanci a potom ju nemame vtedy, ked by sme my chceli. No ale to je uz mimo temy.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli