Funiversity škôlka

mia_31
6. jún 2013

Chcela by som velmi pekne poprosiť mamičky, ktorých detičky navševujú túto škôlku o názory a skúsenosti. My sme konkrétne prihlásili našu dcérku na Uprkovú do Horského parku, mala by nastúpiť v septembri. Keďže sa jedná o pomerne drahú škôlku neviem či to bola dobrá volba a rada si vás "vypočujem".
ďakujem

betina1
30. sep 2013

dakujem, inbox som si vsimla az teraz, prihlasila som sa len nedavno a casto sem nechodim, zaujimala ma len skolka🙂

betina1
7. okt 2013

@dai ahoj, chuda chlapec, takze skolka je stale na prd, my sme vo fununiversity uprkova a anglina dobra ucitelka tiez len jedna asistentka krici po detoch a rackuje, ale dokonalost asi nenajdem, fakt je ze je to o uciteloch stabilnych troezlvych laskavych ktorych casto niet.

nikahappy
17. okt 2013

@betina1 skuste sa pozriet aj na happy-time.sk mozno vas to oslovi, tiez je v starom meste.

ewka23
22. okt 2013

Neviem ako to je v Bratislave ale my sme z Topolcian a dcera chodi do Espanie od 1.5 roka teraz ma 2.5..miluje tu skolku aj lektorov.su to uzasni ludia ma 2 ucitelov jedneho na spanielcinu a druheho na anglictinu takze sa jej nestriedaju. je na nich velmi naviazana hlavne na učitela španielčiny. a vidim ze aj oni maju velmi dobry pristup k detom.ja som velmi spokojna s touto skolkou.

zuuzka
19. feb 2014

Ahojte 🙂 Rada by som sa opytala na vase aktualne skusenosti. Ste so skolkou spokojni? Kde teraz vlastne skolka sidli? Mam v tom trosku chaos nakolko ich stranka sa mi zda dost neaktualna....

improvizacia
23. mar 2014

@zuuzka
Ahoj, so skolkou sme maximalne spokojni ( oproti #Espania to je 1:100). Ucitelia v Funiversity su kvalifikovani a stali, skolka vie kam smeruje a co od deti chce a kurzy ci eventy su organizovane prosefionalne. Priestor ucebni je mensi, zato dobre vetrany a hlavne je tam teplo a mala mi stale neprechladava ako tomu bolo v minulosti.
Ich stranka je neaktualna, pretoze ich meno im skolku zaplni hned. Preto ak o nej uvazujes urcite tam co najskor chod, aby vobec este mali volne miesto na tvoj rocnik.

zuuzka
24. mar 2014

@improvizacia Ahoj 🙂 Dakujem za odpoved. Nas maly ma teraz dva roky, ale presne vzhladom na obsadenost skolky by som to uz riesila teraz. Trosku to zvazujeme, pretoze poplatok je dost vysoky a hoci pokial naozaj platim za kvalitu nemam s tym az taky problem, bojim sa toho prveho roku, kedy su deti najviac chore a poplatok platim ci je v skolke alebo nie je. Vasa malinka byva v skolke casto chora? A vidis na nej naozaj pokroky, co sa tyka anglictiny? A kde vlastne skolka je? Niekde v Horskom parku?
Este raz dakujem za odpoved. Bombardujem ta otazkami, ale som rada, ze si napisla 🙂

improvizacia
27. mar 2014

@zuuzka
V tejto skolke sme malo chory. V starej sme boli doma viac ako v skolke 🙂
Maju vyhodu, ze v "izbach" je naozaj teplo - moja je na to dost citliva.
Maju dve skolky. Na horskom parku a na Gajovej v starom meste.
Anglictina po roku uplne v pohode / vsetko rozumie a uz aj sama tvori vety dost zlozite vety v roznych casoch. Kedze je mesiac knihy a riesili to ako temu v skolke, tak mi aktivne sama nedavno "citala" rozpravku, kde si vymyslala podla obrazkov dej a s manzelom sme nechapali ake slova pouzivala 🙂 Ma styri a chodi tam necely tok.
Anglicky sa tu dieta nauci velmi rychlo lebo v skolke su aj deti z neslovenskych rodin a preto aj same deti musia medzi sebou komunikovat v anj.

improvizacia
27. mar 2014

@zuuzka
Ak mate 2roky je naozaj najvyssi cas tam zbehnut.

zuuzka
27. mar 2014

@improvizacia Ďakujem za všetky info 🙂 veľmi mi pomohli

zuziniki
17. sep 2014

@ewka23 My sme boli pozrieť škôlku tu v Bratislave a zatiaľ dojem veľmi dobrý, nielen priestory, ale aj učitelia boli sympatickí... Uvidíme ako to bude ďalej, či bude aj v reáli škôlka fungovať tak, ako sľubuje. Avšak taký výber krúžkov a aktivít nemá ani jedna škôlka...

ewka23
18. sep 2014

@zuziniki myslite teraz espaniu ?

zuziniki
18. sep 2014

@ewka23 áno, áno, Espaniu 🙂

ewka23
18. sep 2014

No ja som z nej po 2 rokoch trosku sklamana ale tak uvidime co bude dalej..

kape
11. nov 2014

@improvizacia - mohla by som poprosit o info do IP, aky je mesacny poplatok za skolku ? dakujem.

vendul21
21. jan 2015

@ewka23 mohla by si prosim napisat preco si sklamana z Espanie. My tiez uvazujeme o tejto skolke. Pripadne aj do IP. Dakujem

lucste
5. feb 2015

@zuziniki ahojky, mohla by som sa spytat ci stale chodite do Espanie? dakujem za odpoved

zuziniki
5. feb 2015

@lucste áno, sme v Espanii 🙂
ak budeš chcieť nejaké bližšie info, napíš mi do IP

saskia_repcikova
5. feb 2015

Milé maminy, nájsť naozaj dobrú škôlku je fakt niekedy umenie. Chcela by som Vám ponúknuť našu škôlku v nádhernom prostredí veľkého parku, s vlastnou záhradou a ihriskom, láskavými a motivujúcimi pani učiteľkami, zdravou a kvalitnou stravou (naša škôlka je veľvyslancom Food Revolution Jamieho Olivera) a množstvom záujmových aktivít - anglické popoludnia s native spíkerkou, majstrovanie, športové hry a tanečno-pohybová príprava, to všetko je súčasťou denného programu. Radi Vás u nás uvidíme na návšteve 🙂

katka2011
9. máj 2015

@ewka23 ahoj prosim ta este ti chodi dcerka do espanie ?

ewka23
9. máj 2015

Ahoj ano uz aj druha 🙂

ewka23
9. máj 2015

@katka2011 ahoj ano uz aj druha 🙂

ewka23
9. máj 2015

@katka2011 Len uz sa to teraz nevola Espania ale UNES 🙂

katka2011
10. máj 2015

@ewka23 Emka a Lianka?

katka2011
10. máj 2015

@ewka23 pises tu ze si sklamana z tej skolky mozes mi napisat konkretne z coho? Dakujem

ewka23
10. máj 2015

Ako vies ? 🙂 pisala som to 18.9 2014 vtedy to este riadila pani Itahashi . Emma tam zacala chodit v novembri 2012 ako 17 mesacna vtedy bolo vsetko super skolka fungovala len necely rok no a po 2 rokoch islo vsetko dolu vodou zrusili sa im vsetky kruzky nemali ziadne vylety ucitelia ktorych deti milovali povyhadzovala rad radom a deti boli z toho nestastne nemali uz pomali ani ziadne hracky pretoze nic nekupovala ucitelia nedostavali platy takze neboli ako motivovani tich co nevyhodila odisli sami a po tomto vsetkom este aj zvysila skolne ...atd. Atd..... cista katastrofa... no p.Itahasi musela z riadenia skolky odstupit a prevzal to pan Kožuch a teraz je to tak jak ma byt.skolne sa znizilo vratili sa im vsetky kruzky pridali este aj dalsie vratila sa nam naspät riaditelka Natalka deti miluju ucitelov ucitelia deti chodia na vylety maju rozne tvorive dielnicky a je vsetko ako ma byt 🙂 takze asi tolko....preto som tam dal aj druhu... keby to neprevzal Michal Kožuch asi by som uvazovala o inej skolke.. ale teraz je vsetko ako ma byt a su spokojne aj deti aj ja 🙂

ewka23
10. máj 2015
irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibajeho
22. jan 2016

mate niekto novsie info, ako je to v skolke fununiversity???velmi nad tym rozmyslam nad uprkovou

jrehakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz