Hľadám lektorku angličtiny v Bratislave

alojzia
22. aug 2012

Dobrý deň všetkým, vedel by mi niekto odporučiť dobrú lektorku angličtiny pre predškoláka v BA? Moja predstava je taká, že by mala vedieť angličtinu na perfektnej úrovni (dlhodobý pobyt v anglicky hovoriacej krajine, ideálne native speaker), mať skúsenosti s komunikáciou s malými deťmi, a za rozumnú cenu 🙂 Kurzy nie, lebo vždy sme kvôli chorobám polovicu lekcií vynechali, a takto budem platiť len za skutočne odučené hodiny. Ďakujem.

sisaha
22. aug 2012

@alojzia a medzi poziadavky nezabudni zaradit - mat skusenosti s vyucbou, teda vediet si naplanovat čo, kedy bude preberať a s akymi materialmi.. Mala som jednu kočku co sa mi prihlasila na inzerat (mala statnicu z anj, niekolko rokov v zahranici), ale po par hodinach som zistila, že jej hodina zacinala s otazkou na moju dceru: "tak co ste dnes v skole preberali"? a isla s nou robit jej domace ulohy....Takze aj hned skoncila...

habibi78
22. aug 2012

@alojzia www.acenter.sk maximalna spokojnost 😉

alojzia
autor
22. aug 2012

@sisaha ďakujem za upozornenie... to som považovala za samozrejme, že bude mať nejaký plán výučby, ale vidím, že treba na to dať pozor 🙂

alojzia
autor
22. aug 2012

@habibi78 vďaka, som to pozerala, ale zdá sa, že oni robia len kurzy (a sú ďaleko) 🙂