• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám materskú školu a lekára pri Čermani. Poraďte

9. januára 2007 
Ahojte babule.Vedel by mi niekto poadit dobru skolku v okoli čermana v Nitre?
Stahujem sa na Potravinarsku,chcem zapisat sznceka do skolky,lebo v septembri zacinam pracovat.Mala by to byt nejaka aktivna skolka s kruzkami a zdravim stavovanim :slight_smile:
Tak isto by mi pomohla informacia aj o detskom lekarovi v okoli. :slight_smile:
8. jan 2007 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v okoli neviem, ale mur. miskeiova, dufam, ze som jej nesprznila meno, je fakt super. mozem len odporucat! ma amb. na chrenovej, neviem, ci je to tebe od ruky...........
8. jan 2007 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jej fajn.Diky :dizzy_face: A asi aj viem kto to je.Jej manzel je asi tiez lekar.
Ani by mi to nevadilo.Maly byva casto chorý :cry: a chodime aj k alergologovi.Je to v PK alebo Medicinskom centre.Mas na nu aj tel.cislo?
8. jan 2007 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je lekar a tiez dobry, oni su obaja moooooooc fain. mam, ale dam IP, ok?
9. jan 2007 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK
9. jan 2007 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas to tam a dufam, ze je aktualne, lebo som s nou uz dlho nebola...

ide o to, ze pokial je dietatko zdrave a chodi 2x za rok so soplom do amb. plus nejake to ockovanie, je jedno, komu chodi, ale ked uz je problem, potom kazdy logicky zhana referencie............

drzim palce a nedaj sa sestrickou odbit, ze maju moooooooc pacientov! to hovori, uz roky a nakoniec doktorka dieta do stavu vezme :wink:
9. jan 2007 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
9. jan 2007 o 00:14 • mucher
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
10. jan 2007 o 22:19 • fafa
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. jan 2007 o 22:53 • fafa
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
16. jan 2007 o 02:10 • mucher
Tvoj príspevok