Hra na rozvoj dieťata Logico. Kde sa dá kúpiť?

puchovcanka
19. júl 2009

🙂 Počula som o super hre pre deti, tak 3-5 rokov, vola sa Logico a pouzivaju ju v bratislavskych skolkach. Nevie mi niekto povedat, kde sa da kupit??? ...dikesssss

tutifruti
19. júl 2009

...Ja poznám len Logo... neviem ci más to na mysli?...

elise
19. júl 2009

úplne dole 😉

yvone
20. júl 2009

...o edushope som doteraz nevedela, ale ja poznam ine Logico z vydavatelstva PS, mozno pomoze...je to pre male deti...tak okolo 4 rokov na podporu pamati a ja neviem, co vsetko este...

http://www.pspublishing.sk/?lang=sk&m=3&mS=0&mS...

Doteraz som videla len sadu Farby a tvary, ale malo to u nas doma velky uspech. A hlavne...od manzela aj od Jurka som mala na hodinku "pokoj" doslova, teda vlastne i viac, lebo odvtedy, ako to doniesla moja svokra, tak sa maly nechce s nicim inym hrat. ...Zvazujem o dalsich dieloch... 😉
Ak mate skusenosti, poradte, co je lepsie, ci ten treti Malujeme... alebo stvrty Pocitaj... 😒

bika
21. júl 2009

yvone, aký je pri tej hre Farby a tvary princíp hry? (pozerala som to na tom linku od teba), je tam nejaký rámik a pri tej hre Farby... karty. to treba kúpiť spolu? vďaka

puchovcanka
autor
21. júl 2009

jeeej, kocky, tu sa rozprudila diskusia...

dikes za info elise aj yvonne, pozerala som obe stranky, ale ta PS je asi lepsia, dokonca maju aj detske knihy. A hlavne logico je v slovencine... Edushop ma sice logico, ael po madarsky a to neviem, na co by mi bolo... vyzera inak zastaralo, nie?

yvone
23. júl 2009

bika, to ti vec... Ten ramik potrebujes, lebo donho vkladas kartu s cviceniami... nie je to lacne...ale raz kupis ramik a vsetky karty ti don pasuju, i ked dokupujes dalsie diely.

Na tom ramiku su gulicky roznej farby, ktore posuvas smerom hore k spravnej odpovedi... moj maly to sikovne zvlada a potom, ked obratis kartu na druhu stranu, tam je farebna skala akoze odpovedi... takze si kazdy moze skontrolovat vysledky...

Inak nie su to lahke cvicenia, niektore nam idu lahko a niektore tazsie, kazda karta je na nieco ine orientovana, ze niekedy musi cela rodina o tom diskutovat...nam sa to vsak paci, je to skutocne dobre a maly si podla farieb cvici logiku...a vselico ine... inak ja som si uz objednala dalsi diel malujeme, potom napisem, ake to je...

bika
23. júl 2009

díky za info, yvone. vyzerá to fakt dobre. naša malá má ešte len 2,5 roka ale uvažujem, že jej to kúpime neskôr - napr. na Vianoce.

kikaba
24. júl 2009

Ahoj bika, mam 3 rocnu dcerku, ktora ma rada vsetko nove... v juni sme boli aj s manzelom na dni deti na futbalovom stadione, a ked zbadala chutny zeleny stanok s oranzovymi stolikmi, mala si vidiet, ako sa k nemu rozbehla. Od Logica som ju nemohla odtrhnut 🙂 Najskor nam mila slecna ukazala, ako s nim pracovat, a potom sme sa hrali obe. Vyskusali sme seriu pre 3 rocne deti - Cimo v materskej skole a neskor aj Farby. Dnes uz mame doma vsetkych 5 suborov a tesime sa na dalsie.

yvone
26. júl 2009

kikaba, co to bolo za akciu? asi celkom nerozumiem, ale na futbalovom stadione predavali Logico???

yvone
26. júl 2009

a kocky, zabudla som vam povedat. Treti diel Logico Malujeme mi uz v piatok prisiel, dost rychlo, asi, ze som z Bratislavy, hihi
Je vsak velmi fajn, je tam taky macko, ktory navlieka gulicky a vystrihuje rozne tvary a lepi domceky, a tak, myslim, ze je to ovela tazsie ako druhy diel. Moj maly ma do Vianoc co robit!

kikaba
3. aug 2009

Ahoj Yvone... bol krasny slnecny den, tak sme sa vybrali na den deti na Slovan - Sara si pobehala po ihrisku, boli tam rozne atrakcie pre deti, sutaze... a medzi inymi aj stanok s knizkami pre deti a Logicom... so Sarou sme si sadli k oranzovym stolikom, zahrali sme sa a bolo rozhodnute 🙂 Ked bude takato akcia aj buduci rok, urcite tam pojdeme.

Najblizsie ideme pozriet ich knizky na vystavu v Inchebe v oktobri - na jesen vraj maju vyjst rozpravky o zvieratkach aj nejake dobrodruzne pre vacsie deti, takze si pojdem vybrat vianocne darceky pre celu rodinu 🙂