Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

ssstanka
24. feb 2011

@vivienkatka no ja budem musiet hladat nieco blizko pri zeleznikoch,pretoze si neviem predstavik ako by som nosila Stanku do skolky ked mam doma rana dost hekticke.Kojenie,kakanie a tak

vivienkatka
24. feb 2011

tak ti držim palce ale podla mna by si to mala rychlo obvolat lebo nie vsade je uz miesto .

adka.baby
24. feb 2011

@janka29 Jani vdaka, fakt je to chore najprv povedia že zapis je 15.2 a potom že trebalo prisť už rok vopred sa zapisať.....ved uvidim ako dopadnem v školke na Obrancov mieru 20 a podla toho sa zariadim, nevravim, že su tam zle učiteľky,len asi nemaju peniažky na dôležite veci pre deti a to chápem.......v dnešnej dobe, sa všetko odvíja od peňazí....

xino6666
24. feb 2011

ahojky baby ja tiez tento rok by som chcela maleho dat do skolky bude mat v septembri 2,5 roka toto leto sa zbavime plienok a hybaj ho, taktiez byvam v meste na severe a bola som aj na obrnc. mieru pozriet obe skolky ale nieje tam volne ani ten pristup nic moc, tak som skusila na B.Nemcovej tam som chdila aj pred tym dost casto kocikovat a videla som ako sa vonku venuju detom a aj riaditelka je mila, tak dufam ze sa tam dostaneme tiez sa mi nechce nosit Xina daleko a je tam aj pekne prostredie, rozne aktivity atd....... tak skus adi este aj tam, tento tyzden mal byt den otvorenych dveri ale kvoli chripke to nebolo, ale mamicky sa mozu ist pozriet, no a potom uz ostavaju len sukromne skolky ale to je jasne financne narocne 😝

babs_80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
birki
7. mar 2011

mamicky prosim vas, mate niektora skusenost s novymi jaslickami na manesovej ulici pri botanickej zahrade? ak ano, prosim napiste mi nieco o nich. velmi pekne dakujem.

sarav
7. mar 2011

@birki myslim že ešte nebude mať nikto skúsenosť, pretože jasličky sú nové a pokiaľ viem otvárajú až 14.3.. Je tam ešte škôlka ktorá funguje, tak o tom snaď niekto bude vedieť ale o jasličkach asi nie.

adka.baby
8. mar 2011

@birki ahoj pred týždnom mali den otvorených dverí..ale asi si nebola ja viem len toľko že je to uplne nové takže skusenosti žiadne a platiť sa bude okolo 250 eur školne plus strava,takže skoro tak, ako aj inde v jasličkách. 🙂My chodime k Medvedíkom oproti na Hroncovu ulicu a nikdy by sme nemenili.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sisi222
10. mar 2011

@obozretna ahoj, o tatranskej neviem nic, ale na hroncovej medvediky maju jaslicky aj so skolkou 🙂, skus pozriet aj na tatranskej aj na hroncovej a urcite daj vediet ako si pochodila

mimusa4
14. mar 2011

ahojte chcela by som sa opýtať, či je tu niektorá z vás ktorá má svoje dieťa v škôlke na humenskej, zvažujem výber škôlky pre malého od 3r., ak by som potrebovala skôr, že od 2r. tak vidím že je to fajn v tom sloníku aspoň podľa vašich vyjadrení..a ak viete ako je v škôlke na trebišovskej, rozhodujem sa medzi tými dvoma...ďakujem za každú odpoveď 🙂

meelah
21. mar 2011

Ahojky🙂Chcem sa opytat ci mate niekto skusenost so sukromnymi jaslickami na Tatranskej...a tiez citam ake sumy za jasle pisete a na Tatranskej mi povedali 150eur skolne plus strava asi 20e mesacne a to sa mi zda super...a to su este aj s vyucovanim anglickeho jazyka🙂

ica9
21. mar 2011

@meelah Na Tatranskej su jaslicky?

meelah
21. mar 2011

Ahojky...ano su sukromne,alebo lepsie povedane skolka a jaslami,dufam,ze som to dobre pochopila 😝 ...moze tam ist dieta aj s plienkami este...ja chcem dat malu do skolky na Tatranskej 23,ale od januara 2012 a nevedia ci budu mat volne miesto tak som zhanala nieco nahradne do septembra...Ty mas ake stare babo?

adka.baby
22. mar 2011

@meelah ahojjjj aj na Hroncovej ulici pri škole su jasličky a škôlka atiež sa plati toľko, koľko si napísala, my tam chodíme a je tam superrrrrrrrrrrrrrr nič lepšie nás nemohlo stretnuť...sú to Medvedíky...na Tatranskej sa ako volaju? kde je to konkrétne?

meelah
22. mar 2011

Ahojky,ja potrebujem nieco blizko L.Novomeskeho,tam totiz pracujem🙂

ica9
22. mar 2011

@meelah Nasa dcera ma 10 mesiacov a do jasiel by sme ju chceli dat od januara 2012. Zatial mame iste jasle na Jesennej. Ale aj Tatranska by bola super. Nevies ci by bol januar realny? V Medvedikoch maju plno. Slonik sa mi velmi nepozdaval-ale to bol len moj prvy dojem.

ica9
22. mar 2011

@meelah Teraz som pozerala na ich web stranku a ked tomu dobre rozumiem, je tam len skolka ☹ tak teda neviem.

meelah
22. mar 2011

Asi si pozerala Tatransku 23,to je len skolka...to,co spominam ja je na Tatranskej 10 a nemaju webku:(Musis tam osobne,ak chces...alebo Ti poslem kontakt ak chces🙂

ica9
22. mar 2011

@meelah Jasneeee 🙂 Bola by som ti velmi vdacna keby si mi poslala kontakt. Dakujem

zuzanka1512
23. mar 2011

Ahojte baby, ak nahodou niektorá z vas hlada surne jasle, tak mozem ponuknut volne miesto v Medvedikoch na Furci.Ja som tam maleho zapisala na april (od 1.4.2011), ale lekárka mi neodporucila kolektiv, kdeze maly ma atopicky ekzem, co sme sa dozvedeli len nedavno. Takze hladam za mojho syna nahradu. Ak ma niekto zaujem, ozvite sa mi.

sarav
23. mar 2011

ahojte, ja tiež idem tento týždeň rušiť miesto v Slonikoch vo Ferrocentre od 1.8.2011, nakoľko nás prijali do riadnej štátnej škôlky od septembra od 2 ročkov tak nepotrebujem už súkromné jasle. Ak by ste mali záujem ...

vivienkata
23. mar 2011

Ahojte su tu maminy ktorym deti nastupuju od septembra do skolky zuzkin park? do triedy kde budu chodiť 2-3 rocne deti? 🙂

speter
26. mar 2011

Dobry den,
Hladam pre nasho maleho Tomaska jasle. Manzelka nastupuje do prace a nevieme do ktorych jasiel ho umiestnit. Najlepsie pre nas je Jazero, ale co som luskal na nete tak tu som nic nenasiel.
Ak ma niekto referencie na niektore sukromne jasle, budem rad.

Dakujem za radu a referencie

mischel66
27. mar 2011

@speter dobry den, nove sukromne jasle su v botanickej zahrade,pocula som zatial len dobre referencie na nich, dalsie jasle statne su na jesennej ulici, potom DJ slonik na tahanovciach, tie ma moja znama, DJ madvedik na furci a na Kmetovej ulici... 😉

ica9
27. mar 2011

Sloniky su aj na terase. Dokonaca dvoje-na Humenskej a v Spolocenskom pavilone.

adka.baby
28. mar 2011

@speter my chodime do Medvedikov na Hroncovej ulici, su aj na FURčI a Kmeťovej a sme strašne spokojní... 😉

jojka11
28. mar 2011

My chodíme do sloníka na Humensku a tiež sme velmi spokojní,stačí si vybrať 🙂 Kde máš najbližšie ,aby si nebola v strese,veď to všetky poznáme 😀

slavkaa27
28. mar 2011

Ahojte, pripájam sa do debaty trošku neskoro ale predsa 🙂. Od septembra sme zapísali nášho chlapčeka do MŠ na Trebišovskú. Nenašla som vo vašich príspevkoch žiadne referencie, možno som iba prehliadla. Vedeli by ste mi o nich niečo napísať? Vďaka.

smejo251
30. mar 2011

baby ahojte...a co jasle na jazere viete niekto o niecom?

adka.baby
30. mar 2011

@smejo251 na jazere žiadne nie su..... ☹