Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

hela2107
21. jan 2010

tinka,ja by som chcela dat malickeho tiez na Humensku od 01.10.2010, myslis ze by som tam mala uz zajst?? ozaj HUmenska to su tie jaslicky pri zastavke 17ky blizko DPMK?

tamka123
25. jan 2010

ahojte, ja idem zapisat maleho do Medvedikov na Furci, od 1.9.2010...a uz vraj maju posledne miesta. Volala so m aj do jasli Slonik na Terase, vraj je vsetko obsadene do januara 2011

hela2107
26. jan 2010

no ja som chcela slonika od oktobra, mam pod oknom tak pockam do januara, furca sa mi zda od ruky

balonik
22. feb 2010

zdravim vas vsetky, viete mi poradit kam mam dat malu ked vsetky skolky co som oslovila maju plnu kapacitu a malu mi nevezmu teraz v septembri bude mat iba 2 roky aj 8 mesiacov, a co sa tyka jasli tak ak by som ju umiestnila napr od teraz tak to prichadzam po novom o rodicovsky prispevok alebo sa mylim??

katka888
3. mar 2010

ahojte, vie mi niekto doporucit matersku skolku na sidlisku KVP? dakujem

sisi222
3. mar 2010

balonik, neprichadzas o rodicovsky prispevok,ked dieta umiestnis do jasli, len sa to po novom vola prispevok na starostlivost o dieta. do veku 3 rokov dietata ten prispevok dostanes ak ho umiestnis do jasli alebo sa ti bude o dieta starat niekto kto ma na to zivnost 🙂

majka35
4. mar 2010

katka ... MŠ Hemerkova

katka888
5. mar 2010

majka, diky, a ake ma vyhody ta skolka? viem, ze ich je na KVP viac a kedze nemaju na nete stranky, neviem si vybrat. dakujem

majka35
5. mar 2010

výhody 😵 neviem, nemôžem porovnávať, keďže iné škôlky na KVP nepoznám, ale túto na Hemerkovej chodí moja dcéra a ja som veľmi spokojná ... je tam neskutočne milá pani riaditeľka, detičky ju zbožňujú a aj učiteľky sú veľmi zlaté... čo sa týka stravy, tak škôlka je zaradená do programu: škola podporujúca zdravie a tomu je prispôsobená veľmi dobrá a vyvážená strava - raz ročne sa koná posedenie pre rodičov spojené s ochutnávkou jedál, ktoré sú podávané deťom ... ďalšie plus je, že škôlka sa nachádza vo veľmi príjemnom prostredí 🙂

http://www.skolkahemerkova.szm.com/

majka35
5. mar 2010

a zabudla som spomenúť aj všetky aktivity pre deti, ale tie si už pozrieš na ich stránke 😀

katka888
5. mar 2010

majka diky za info 🙂

luciaanna
26. apr 2010

Ahojte. Nájde sa maminka, ktorá má skúsenosti s MŠ na Zupkovej (Furča) ?
Poprípade nejaká MŠ v okolí pošty, OC Torysy... Nepoznám to tu veľmi....Ďakujem.

luciaanna
27. apr 2010

Takže žiadna maminka nepozná MŠ na Zupkovej? ☹

dara9402
4. máj 2010

ahojte kocky, velmi rozmyslam ze dam mojho drobca do jasli, zvazujem detske centrum slonik na humenskej, ak budete take zlte dajte mi niake referencia a hlavne by ma zaujimalo kolko sa tam v sucastnosti plati.

dakujem

gabika82
8. máj 2010

Ahoj dara, ja davam moju dcerku od septembra do jasli na Humenskej. Plati sa 9,26 EUR na den. To mi pisala majitelka v septembri 2009. 🙂

daniela1902
10. máj 2010

Ahojte dievcata poprosim vas o referencie na jaslicky bublinka, som rada, ze mi tam prijali malu nakolko som marne hladala volne miesto, stahujeme sa akurat do Kosic, a je to tu plne, viete mi napisat ako sa plati a halvne kolko?

luciaanna
11. máj 2010

Ahojte maminy 🙂
Máte niektorá skúsenosti s jasličkami Medvedíci na Ovručskej? (Furča)
Ďakujem 🙂

daniela1902
12. máj 2010

Ahoj Luciaanna, aj my sme nakoniec zabludili tam, chodi tam manzelovho kolegu dcerka a oni si to velmi chvalia, zatial som tu nasla len pozitivne ohlasy

luciaanna
12. máj 2010

Ahoj Daniela, my by sme sa tam dnes chceli ísť pozrieť, tak uvidíme. Včera som tam volala, dostala som kopec zaujímavých informácii, bola som milo prekvapená, tak som chcela počuť názor aj niekoho iného. Obehla som aj nejaké škôlky (keďže malá bude mať na bud. rok dva rôčky), ale nič, moc ☹ , vlastne sa tam so mnou ani nikto nebavil.
Do Medvedíkov by sme začali chodiť v priebehu budúceho roka.

katarinagk
24. máj 2010

Luciaana- my chodime do medvedikov od aprila, uzasne jaslicky, perfektny pristup, mlade tety ucitelky, vsetko novucicke..... urcite odporucam....neviem si predstavit lepsie jaslicky...

luciaanna
24. máj 2010

Ahoj Katarína. Ďakujem za názor 🙂 . A malý si vedel zvyknúť? Nemali ste problém? Ale veď začiatky sú všade ťažké, no nie? 😉
My začneme chodiť na bud. rok, január - apríl, podľa okolností....

katarinagk
24. máj 2010

Najprv plakal, ale ked sme zavreli dvere, uz bolo dobre, pravdupovediac, mne bolo ten prvy /druhy tyzden hrozne, chodila som nervozna, so slzami v ociach, ale ked sme pre neho prisli, uz bol uplne ok a teraz uz ani nechce ist domov... (predvadza sa, beha,lieta, uteka do izbicky s postielkami)...Oblubil si jednu tetu- DADKU, tak sa len dadkuje a dadkuje.... 🙂

luciaanna
24. máj 2010

Tak hádam to zvládneme aj my 😉 , budeme musieť 🙂 ....
Ale som rada, že sa tam drobcom páči, aj maminy, ktoré som stretla v Medvedíkoch mi hovorili, že je tam super a že detičky ani nechcú ísť domov. Zvykneme ich stretávať na prechádzke vonku, majú poobliekané reflexné vestičky, sú zlatučké, ako si tam cupitajú 🙂 .
Takže sa tam na budúci rok stretneme 😉 .

katarinagk
24. máj 2010

Tešime sa 🙂 🙂 🙂

masina
1. jún 2010

ahojte dievcata,
ako tak citam, sama furca a KVP. a ake mate skusenosti s MS na terase? my mame blizko az tri - safarikova, humenska a bernolakova. ked mate nejake info, prosim, napiste.
dakujem 🙂

sarav
3. jún 2010

Ahojte mamičky, tiež plánujem dať dcérku do jasličiek ale rozhodujem sa medzi Jesennou a Medvedíkom na Ovručskej, vedeli by ste mi napísať ktorá máte skúsenosti aj s jesennou? o medvedíku tu čítam takmer samé pozitíva, ale o jesennej nič. Aby som mala ľahšie rozhodovanie, jesennú mám totiž bližšie k práci ale radšej by som samozrejme uprednostila čo bude lepšie pre dcérku. Ďakujem Lenka

mata1976
3. jún 2010

ahojte, aj moja mala nastupuje v septembri do jasliciek Medvediky na Ovrucskej, boli sme si ich vyskusat a veeelmi sa nam pacilo. Emmka nemala ziaden problem s detmi, hned sa k nim pridala a zacala sa s nimi hrat 🙂 🙂 🙂 dufam ze jej to ostane... 😵 😵 😵

luciaanna
3. jún 2010

Jééj, ahoj Mati, takže okrem Slniečka sa budeme spolu stretávať aj v Medvedíkoch.... 🙂 😉

halierik
3. júl 2010

Ahojte mamičky! Aj mi nastupujeme v septembri k medvedíkom, tak dúfam že si aj mi zvykneme a bude sa nám páčiť. Keď sme tam boli tak sa tam malému veeeľmi páčilo. Len mal ešte len rok a všetko skôr demoloval ako sa hral.

edusik
15. júl 2010

ahojte, my ideme tiež od sept. do Medvedíkov na Kmeťovu - budete niektorá chodiť skôr sa "adaptovať"? Máme prihlášku aj v Sloníkovi na Humenskej, je to cez cestu, ale ked som tam bola osobne pozrieť, bola som zhrozená - stará budova, okná deravé - boli sme v zime a sama učiteľka nám vravela že v tej bočnej herni je strašná zima ako im ťahá, a tie positeľky, každá iná, rámy špinavé... až som doma plakala, kam mám dať malú. A potom som našla Kmeťovu, a odpadla som ked som k nim došla aj zo zariadenia (áno samá Ikea) aj z učiteliek, hlavne tá mladá baba, taká zlatučká kučeravá-no super pocit. Ale stále bojujem s tou Humenskou, či som ich zle neohodnotila, predsa len je to cez cestu, aj teta nám tu býva - keby som ja nestíhala ísť po malú, tak by zbehla ona... no fakt neviem a už je najvyšší čas, aby sme zbytočne jedno miesto nedržali, tak mi prosím napíšte, čo chodíte na Humenskú, či to je naozaj tak.