• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

13. decembra 2017 
@mariannah82 dnepersku. Sme maximalne spokojni. Z jazerskych skolok je najoblubenejsia a tak to potom vyzera aj na zapise. Dllllĺha rada,ktora sa zacina tvorit uz od 3,00.
20. feb o 21:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@johanka_de_arko . Už od 3. h ? Fiha,to čo tam stanujú?:slight_smile: No uvidime,este tu Azovsku by som chcela vedieť. Každopádne ďakujem za info
21. feb o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannah82 no,teraz uz su zapisy niekedy v aprili,tak je uz aspon teplejsie. Pred 2 rokmi boli este niekedy v januari februari. Ked prvi odchadzali,vsetci co sme stali v rade sme cumeli-rozkladacie stolicky,deky,termosky,...no proste full servis,aby vydrzali od tretej.
21. feb o 21:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja odporucam nasu MS Zeliarska :slight_smile: ak by boli nejake tahanovcanky, alebo blizke okolie. Zapis uz maju zaveseny na stranke.. mszelke.sk
21. feb o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata. Nahodou niekto kto ma dietatko na turgenevovej 38, alebo turgenevovej 7? Nastahovalis me sa tu len nedavno, tak ze info o skolkach velmi nemam, kazda rada cio nazor pomoze. Dakujem :slight_smile:
22. mar o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata. chcela by som sa opytat ci nema niekto skusenosti so statnou skolkou v krasnej pod gastanmi. Chcela by som tam prihlasit malu ale pocula som kade co. Dakujem :slight_smile:
28. mar o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate nejake skusenosti s jaslami na kvp? Pripadne neviete, ci do skolky je mozne dostat aj 2 rocne dieta, alebo nie je sanca. Dakujem :slight_smile:
3. máj o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím poraďte. Mám 15 mesačného syna. Ešte nebývame v KE Furča tak nepoznám škôlky. Príbuzní na mňa tlačia aby som riešila škôlku, mne sa to zdá skoro keď ho dám do školky ako 3r. Vopred Ďakujem.
10. máj o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Kazuzka No.. Nie ze by som si chcela prihrievat vlastnu polievocku (mam totiz jaslicky, zhodou okolnosti na Furci, no momentalne mam plny stav :blush:slight_smile:, ale podla mna 15-mesacne BÁBÄTKO rozhodne nepatri do skolky... Dokonca mam pochybnosti o tom, ze ho vobec nejaka skolka vezme... Btw. je uz odplienkovany? Ak aj ano, v jaslickach je uplne iny druh starostlivosti ako v skolke... Ja osobne mam deticky, ktore uz mali 3 roky tento rok a ich mamicky su stastne, ze su este u nas,ano, tie uz su samostatne, ake tiez sa to vyvinulo postupne a zase tie mensie deticky sa ich pomocou stavaju samostatnymi,nehovoriac o tom, ze v cinnostiach ako je jedenie, prezliekanie ci toaleta (bud ak chodi piskat alebo len take umyvanie ruk), kde sa este o uplnej samostatnosti urcite neda hovorit, tam vsade pomahame my. Podla mna rozhodne jasle, nech uz su to akekolvek, na Furci ich je niekolko. Kludne napiste spravu, ak chcete.
10. máj o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosnicka2015 :grinning: zle som sa vyjadrila, isté že 15 mesačne nepatrí do skolky,mala som na mysli že teraz ma 15 mes ale do skolky pôjde urcite až ako 3 ročny teraz neriešim jasle a skolky len či mám niečo zháňať dopredu aby mal miesto ako 3rocny
11. máj o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kazuzka Ahaaaa :wink: tak to je teraz asi este skoro na skolku, moji jaslickari idu teraz normalne na zapis a v septembri nastupuju do skolky, takze myslim, ze by ste zbytocne vybavovali uz teraz skolku, staci az v case zapisu na sk. rok, v ktorom ho budete chciet prihlasit...
11. máj o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosnicka2015 Ďakujem veľmi pekne.
11. máj o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, mate niekto deticky v sukr. skolke mravenisko - nad jazerom? odporucate? drobec bude mat 3 roky az vo februari, ale chcela by som ho dat od septembra...
5. jún o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “reklama”
7. jún o 09:19 • childrensplay
Deň otvorených dverí v škôlke na Starej Baštovej :slight_smile:
12. jún o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludia fakt nema nikto dieta v barancekovi na moyzesovej?
2. júl o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate niwkto deti v MS Zuzkin park?
8. júl o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky viete mi povedať od ktorej rána prijimaju deticky do skolky na Bozeny nemcovej a taktiez dokedy si ich treba vyzdvihnut?
10. aug o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má niekto nejaké čerstvé skúsenosti s jasličkami na Mánesovej pri Botanickej záhrade. Chodil tam síce sestrin maličký ale bolo to už dosť dávano a akurát ma kámoška takpovediac odhovára, vraj malého odtiaľ vzala kvôli učiteľkám. Má niekto nejakú skúsenosť s týmito jasličkami?
13. dec o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok