Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

danculik
24. júl 2013

@maxim112 - poprosim aj ja to cislo🙂

lulucertik
24. júl 2013

@maxim112 môžeš čísielko do pošty, dakujem

janick
8. aug 2013

@maxim112 a kde budu mat deti ihrisko??? myslim vonkajsie alebo nieco podobne a spinkat budu ako?

julcek
8. aug 2013

Moj syncek chodi do skolky na Humensku uz rok, teda od 2 rokov pred rokom a nieco sa tam vymenila riaditelka, takze postrehy, ktore tu boli pisane na strane 19 su uz trosku neaktualne. Spociatku bol trosku problem s curanim, kedze nebol nauceny chodit na zachod, a oni mi tam nechceli zobrat nocnik, ale ked videli ze nechce sa stale vycurat do zachodu, tak ustupili a doniesli sme si tam aj vlastny nocnik, potom uz nebol ziaden problem.
Nova riaditelka tam toho dost pomenila, doslo k vymene okien, hraciek, dokupeni zariadenia, postupne sa vymiena aj nabytok, su tam 4 triedy. Ja z uciteliek nemam vobec zly dojem, syncek tam velmi rad chodi, ziadne nutenie ani nic podobne, tohto roku davali dokopy celu zahradu, plot je zakryty aby nebolo vidno deti zo zastavky, vsetko ja nanovo namalovane. Celkovo posobi skolka na mna veľmi rodinne, je tam sice jedna p. ucitelka ktora prisla zaciatkom tohto roku, spociatku mala odstup ale uz je kamaratskejsia a zacala sa aj usmievat 🙂. Takze ja skolku doporucujem,
A co sa tyka jasliciek co su tam su sukromne jasle Slonik a na pani ucitelky nedam dopustit,jedna parada, chodil my tam syncek a teraz aj dcerka, mala sa tam tesi, skvela starostlivost, naucia aj na nocnik pred skolkou, ked sa im nieco nezda s dietatom ihned volaju, konzultuju ci nemaju podat nejaky liek, super program, vymyslaju stale nejake akcie pre deticky. Takze urcite tiez doporucujem.

maxim112
8. aug 2013

@janick Detúrence budú mať vyčlenené ihrisko vonku,zadny vchod,ak sa nemylim tak 200m2,čo je až,až 🙂 a je oplotene,a vnutorne priestory prerabaju,bola som sa tam pozrieť,normalna prevadzka,zatial to vizera velmi dobre,pani majitelka je velmi prijemná,dokonca pokial viem budu tam mať deti dost vela akcii.Mne sa to tam pači a čo je super ,dole je hravenisko ,takže ked pojdeme domov,tak sa stavime aj tam,dame si kavičku a maly sa vyhraje aj tam spolu s nami...supeeer. 🙂

tanicka55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanicka55
9. aug 2013

@danculik pri Tescu..🙂

maxim112
9. aug 2013

na jazere vedla tesca ,OD IDEA a otvaraju sa v septembri..cinkni majitelke ,poslem ti čislo ak cceš,ale reklama je aj na bielborde a na pumpme na križovatke pri tescu.My sme nahlasený..peny večer 😉

tanicka55
10. aug 2013

@maxim112 tešíme sa na Vas..🙂

maxim112
10. aug 2013

@danculik ako som písala,vedla tesca,je OD IDEA a na prvom poschodi budeú jasle 🙂

danculik
11. aug 2013

@maxim112 ..uz som tam bola sa pozriet vcera🙂

maxim112
12. aug 2013

no super,makajú tam ako fretky... 🙂 tešíme sa ,konečne niečo pod nosom 🙂 papa

katarinahoma
19. aug 2013

@maxim112 mozem poprosit tiez o ten kontakt na skolku v OC IDEA? neviem to nikde najst ne internete. Dakujem.

lulucertik
19. aug 2013

@katarinahoma budu tam jasleslonik

maxim112
19. aug 2013

@katarinahoma na stranke je kontakt ,tak ako pisala lulucertik----ale čo viem,tak v utorok poobede bude deň otvorených dverí do 17-tej.tak prid ,aj ja sa idem zapísať,aj ked telefonicky už sme nahlasený.. 🙂 papa

skopion911
21. aug 2013

Ahojte dievcata. Zaregistrovala ste niektora novu sukromnu sportovu skolku v KE na Alejovej? Boli ste tam niektora? Ako ste s nou spokojne?

deny3
21. aug 2013

@skopion911 zaregistrovala, ale zaregistrovala som aj cenu, takže pre nás to nie je. Teraz neviem presne od kedy, ale budú mať dni otvorených dverí, možno sa pôjdeme pozrieť.

skopion911
21. aug 2013

@deny3 Ano, su drahsi ako sukromna skolka na Potocnej.
Nemate niektora skusenost so sukromnou skolkou a plienkami? Toleruju plienky?

lyenka
26. aug 2013

Ahojte, nemate prosim niekto skusenost so skolkou na povstania ceskeho ludu? Nedavno sme sa prestahovali blizko tej skolky, maju tam jedno miesto volne, ale nikde neviemnajst nejake referencie. Dcerka chodila 2 roky na zadielsku, boli sme velmi spokojni, len nam je to uz teraz velmi daleko na dochadzanie... ale zase ak by v tejto skolke mal byt nejaky problem tak radsej budeme kazde rano dochadzat 🙂 akekolvek info pomoze dakujeeem 🙂

zaneta08
26. aug 2013

Je niekde v okolí Moldavskej škôlka, kde by vzali dieťa menšie ako 3 roky, prípadne jasle? Všetky jasličky som našla len v centre mesta a pre mňa to je veľmi ďaleko, ďakujem

gabika7706
26. aug 2013

@zaneta08 skuste sa opytat priamo v skolke na Moldavskej. Jaslicky su v Spolocenskom pavilone, tiez vedla skolky na Humenskej.

gabika7706
26. aug 2013

@skopion911 tu skolku na Alejovej otvaraju tusim az teraz v septembri, od 15.8. mali Dni otvorenych dveri...

bubale
29. aug 2013

Ahojte, chcem sa opýtať či by sa vám zišiel v OD Idea aj obchodík s detským oblečením+ kvalitná detská obuv......

bubblyms
2. sep 2013

Na Alesovom nabrezi v Ke tiez otvaraju skolku. Je montessori. Mate niekto nejake informacie?

maxim112
2. sep 2013

Ahojte maminky,musím sa pochváliť,dnes sme boli prvykrat v Sloniku na Jazere,bolo super,malý vobec neplakal,ale čo ma prekvapilo,nechcel ísť domov.Tetušky su tam také milučke ,no klobuk dole.Vrelo odporúčam.A ak sa nemýlim tak na Humenskej je slonik a ešte niekde na terase taktiež,zatial same dobre referencie.Ako ste dopadli Vy s vašími deturencami ? Pekný dnik,uvidime čo bude zajtra...či bude tiež taký pohodovy dník.

jolanocka
4. sep 2013

jasle sloník pri tescu--- prosím Vás a viete mi povedať približne koľko je tam prihlásených detičiek? A koľko učiteliek sa one stara? pretože rozmýšľam, že tam prihlásim synčeka... 🙂 dakujem

maxim112
5. sep 2013

@jolanocka ahoj ,ja tam nosím maleho a som velmi spokojna,je tam jedna učitelka na 5 deti,čiže super,tetušky su naozaj velmi mile,maju to tam krasne,naozaj perfektne jasličky.Odporučam,budeš spokojna ,maly neche isť domov,takže niet čo dodať...dieťa spokojne,mamka spokojná. 🙂

lucifuk_77
8. sep 2013

Mile mamicky, viete nieco o tom alesovom nabrezi? My zvazujeme jasle, ale kedze chodim nepravidelne do prace, nenosili by sme kazdy den, preto hladame take, co nemaju problem dat si zaplatit za konkretny den taxu (napr. 12 - 14 eur) a nemusim tam nechat celu rodicovsku. Lebo platit 230 - 250 eur za mesiac, ked mi dieta vypadne a aj tak mu budem musiet zabezpecit starostlivost sama alebo opatrovanie doma, to sa mi nezda fer... vacsinou chcu udrziavaci poplatok v plnej vyske 230, aj ked dieta nechodi, vypadne. Resp. 120 za mesiac (ak nechodi 3 tyzdne), ale co ak mi syncek nebude chodit dva tyzdne? Niekde v centre, my sme na zaciatku Juhu, vdaka. (Razusova je plna a na Gemerskej sa nam nepaci.)

bubblyms
9. sep 2013

Na Alesovom nabrezi beru deticky od dvoch rokov pripadne aj menej a s plienockou nie je problem. Prijemne domace prostredie. Ucitelka je velmi mila.

maxim112
9. sep 2013

@lucifuk_77 ahoj v sloniku možeš platiť aj hodinovo,chodia tam maminky čo tak plati a učitelky sú velmi mile,skus 🙂