Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

7nika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimika77
15. feb 2013

@daina1 nájdete ich aj na FB, majú tam pekné fotky, alebo na jasle-rozpravkovyraj.sk

denduska
15. feb 2013

@daina1 ja mám v rozprávkovom raji mladšiu dcérku, je to na Rázusovej pri starej nemocnici, my sme maximálne spokojní 😉

sisi0211
19. feb 2013

Ahojte baby, mate nejake informacie o jasliach v botanickej zahrade? Spokojnost, cena 😝 Pripadne ktore jasle v Kosiciach odporucate? Alebo skolku kam zoberu aj dieta necele 2,5 rocne? Vopred vam dakujem 😉

gabika7706
20. feb 2013

@sisi0211 tusim @7nika pise na tejto strane o jasliach v Botanickej zahrade (?) Inak 2,5 rocne dieta v skolke je uz dnes bezna vec, ak je odplienkovane.

leonard2002
20. feb 2013

Ahojte vsetky, trochu som si vas precitala a teda nestacim sa cudovat nad niektorymi prispevkami, ale nekomentujem🙂 Ja mam teraz maleho v mikrojasliach Medvedik na Ovrucskej, ale kedze sa stahujeme, intenzivne hladam skolku...Nemate niektora skusenost so skolkou v Niznej alebo Vysnej Misly?

sisi0211
20. feb 2013

@gabika7706 ano, uz som jej prispevok pracitala.
No ale hovor mi o tom, ze 2,5 r. dieta je v skolke normalna vec. (ona bude mat 2,5 az v novembri) Riaditelka skolky mi povedala ze nie je sanca. Ze az od 3 rokov. Preto sa pytam, je niekto koho v KE zobrali do skolky 2,5 rocneho alebo menej?

gabika7706
20. feb 2013

@sisi0211 tak napr. v triede mojho syna su deti, kt. este nemaju 3 roky a v skolke, kde som ho predtym chcela dat, najprv mi riaditelka povedala, ze nie je sanca, lebo rok vopred ked sa pytam, to uz je neskoro...a potom mi v dnoch zapisu volala, aby sme prisli na zapis, lebo maju nariadenie z mesta, ze prioritou su 3 rocne deti a vyssie a az tak mladsie no a ze ona ma vela mladsich deti zapisanych, tak zhana teraz 3 rocne... Ved aj mesto urobilo "opatrenia" - za deti do 3 rokov sa plati mesacne skolne 50 €.

katy2
20. feb 2013

@sisi0211 u nas na trebisovskej maju celu triedu deti do troch rokov - teda 2-3 roky a maju tam aj sucasne dve ucitelky... je to na to prisposobene.... ale mesacne sa plati poplatok 50 eur - do troch rokov

permona
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cucoried
25. feb 2013

ahojte.rada by som sa opytala na skolky na cinskej a havanskej ulici na tahanpovciach-nema s nimi niekto nahodou skusenosti.momentalne v nich prebiehaju zapisy a neviem sa rozhodnut .....dakujem....

larosa
26. feb 2013

@sisi0211 moja najstaršia mala v apríli 2roky a nastúpila do MŠ v septembri...na ťahanovciach a v pohode 🙂 ale to bolo pred 6rokmi..

eeffka
26. feb 2013

@sisi0211 aj moja nastupovala do skolky 2r a 3m, uplne bez problemov, podmienkou bolo nemat plienku. Treba si najst skolku kde maju malo deti, ale predpokladam ze to bude niekde od ruky ( neviem ci mas auto )
U nas na tahanovciach su urcite miesta v skolkach.

misickab3
28. feb 2013

Ahojte žienky.....ja som pôvodne z Ke a moja známa založila jasle pre deti do 3 rokov- volajú sa "Baranček" je to na Moyzesovej 22, majú vlastný park v areály, dokonca možnosti aj dia, bezlepkovej a vege stravy- kto má záujem, bude deň otvorených dverí 5.marca. viac info na: https://www.facebook.com/pages/Jasle-Baranček/4...

cinky333
6. mar 2013

Ahojte, vôbec na túto stránku nechodím, no keďže mám skoro 2,5 ročnú dcérku tak začínam hľadať škôlku do ktorej by však šla po 3.roku. Neviem nájsť lepšiu cestu ako opýtať sa priamo mamičiek. Hľadám štátnu škôlku, ktorá je v okolí Terasy, je zrekonštruovaná a to najdôležitejšie hľadám škôlku, ktorá niečo pre deti aj robí. Možno mám náročné požiadavky, vôbec neviem. Ďakujem vopred za všetky referencie na škôlky.

maja2468
7. mar 2013

@daina1 skuste www.dcdomcek.sk nove jaslicky vo valalikoch, nieje to daleko a mate to po ceste..skuste

daina1
7. mar 2013

@sisi0211 poznam tu skolku ale podla mna predrazena nechcem robit zlu reklamu bola tam neter ale neboli sme spokojni tak sme ju odtial zobrali

lenja123
11. mar 2013

Dievčatá, ktoré ste tento rok boli na zápise, máte už rozhodnutia? Zobrali vás? Sú ešte niekde voľné miesta?? Ďakujem.

bubblyms
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejo251
17. mar 2013

ahojte. pisali ste ze chcete nieco vediet o rozpravkovom raji,tak tu si mozete popozerat:
http://www.facebook.com/rozpravkovyraj?fref=ts
mne tam chodi dcerka a sme spokojny maximalne 😀

zsuzsuka
21. mar 2013

Ahojte maminky, neviete mi poradit aka je skloka na Humenskej 51 v Kosiciach? Ake mate s nou skusenosti? Budem velmi vdacna za kazdu odpoved, dakujem pekne..

zsuzsuka
21. mar 2013

skolka 😅

11zuzanka11
2. apr 2013

@daina1
Uz tam chodite? My sme dnes boli prvy den

11zuzanka11
2. apr 2013

@daina1
Sissi a co sa im mepacilo a chodili do jasiel alebo skolky?

11zuzanka11
2. apr 2013

Poznate niekto jasle zabiatko ma gudernovej a ake mate skusenosti?

susisus
8. apr 2013

@11zuzanka11 Neboli sme tam, nemozem posudit objektivne, ale co som pocula od mamiciek ktore tam boli ci uz na divadielku, alebo chodili, tak neboli velmi nadsene...
Pristup tych uciteliek je zjavne super, aj na facebooku stale davaju fotky a venuju sa tym detickam, im by som nerada krivdila, ale napr na lehatkach, na ktorych deticky spinkaju, tak ked maju divadielko v piatky ci kedy, tak tie iste lehatka daju na zem a tam na nich sedia ludia aj chodia po nich deti, no neviem ci je to velmi hygienicke a aj ze malo hraciek tam je...

nice202
8. apr 2013

@11zuzanka11 akurat v piatok som tam bola na divadielku. bolo to tam dost divne. tie mlade slecny, co sa starali o deti, tak si myslim, ze nejaky extra zaujem o ne nemali. boli tam vsetko male deti cca okolo 2r.. ked sme dosli, tak deti jedli tycinky, chipsy, arasidove chrumky, potom tie farebne kukuricne chrumky, na ktorych mas napisane, ze to farbivo moze sposobovat problemy s pozornostou u deti. Niektore deti mali sople az po zem a jedno odchadzalo s teplotou. Hraciek malo, deti mali matrace po zemi aj s paplonom a vankusom a kludne po nich lozili hore dole. No dost prekvapena som bola....

nice202
8. apr 2013

@susisus presne tak to je. v piatok som tam bola a odchadzala som riadne udivena.

gabika7706
8. apr 2013

hm, tak tam by som teda dieta nedala...pozrela som fotky na FB, verejne, kazdemu pristupne fotky deti ako spia len v plienockach, sedia na wc-ku a vobec pri vacsine cinnosti, ak chcu mat rodicia prehlad, co ich dieta v skolke/jasliach robi, da sa to predsa zabezpecit aj inym sposobom. Ale aspon vidime, ake to tam je, tak mne osobne stacilo vidiet par fotiek.

deny3
9. apr 2013

jednu stranu dozadu píšem o mojej skúsenosti so škôlkou, kam chodí môj syn, tak dnes som dostala "kapky" od učiteľky, že keď som nespokojná so škôlkou, tak nech si malého beriem a dám do inej škôlky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
je toto normálne?????!!!!!!!!! myslím, že k tomu už netreba nič dodávať.
Zároveň tým pozdravujem dotyčnú učiteľku .