Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

dankaa
autor
5. sep 2007

ahojte,

budem rada,ak mi niektorá napise aspon par tipov.Uvazujeme dat Lenku do jasli na Kalinovskej-Furca....daskujem 🙂

dankaa
autor
6. sep 2007

takže som zistila nejake to info-detské jasle na Furci prijimaju deti od 1 roka,dietatko už musi samo chodit.Starostlivost je zabezpecena sestrami od 06,00 do 17,00.Platí sa mesacne 4000 SKK+ strava 30 SKK na den/ a neprichadzate o rodicovský prispevok.

...len by som prijala nejake skusenosti mamicky. 😉Neverím,že vsetky budete alebo ste boli 3 roky na MD 😅

hawra
24. sep 2007

ahoj, chodi tam moja dcerka, sme spokojni. Neviem, co presne chces vediet, ale pokojne sa pytaj. 😉

miriam17
26. okt 2007

ahojte od kolkych rokovsa mozu dat deti do jasli?teda moja Vikotrka ma uz 1rocik a tak ma napadlo ci by som ju mohla dat do jasli,aj ked pravdu povedat bojim sa ju dat do jalsiciek.nevieti my poradit?a ta na fy=urci je vazne dobra? ☹

klarulienka
31. okt 2007

ahojte,
moja dcerka chodi do sukromnej skolky s tzv. jaslickami na Tatranskej a sme mimoriadne spokojni. Neviem presne ake su pravidla, ale Klarka mala dva a pol ked tam isla a nenosila uz plienky. Myslim si vsak, ze tam niektore deti nosili aj plienky. Pani riaditelka je velmi mila osobka a panie ucitelky boli jednoducho uzasne.
Prajem Vam stastnu ruku pri vybere. 😉

hawra
2. nov 2007

na furcu zacala dcerka chodit v 13tich mesiacoch. Neviem o nejakej podmienke veku, akurat vraveli, aby uz vedela chodit. Jasne, nebola si na tych nozickach este najistejsia, ale drzali ju za rucku.

jeane1
5. nov 2007

dankaa aj davidko chodil na kalinovsku a bolo mu tam super,len musel vedieť chodiť 😀

anulcek
23. nov 2007

Ahojte,
rada by som sa opýtala na jasličky na Jesennej. Má niekto skúsenosti? Môj chlapček bude mať v januári 1 rok a chcela by som ho dať do jaslí.
Ďakujem

sisula
27. nov 2007

Ahojte, co poviete na tie sukromne jaslicky na Tahanovciach..?

sisula
29. nov 2007

Nikto o nich nic nevie? ☹ www.bublinka.com

livka299
16. feb 2008

Prave som im napisala mail, tak potom dam info... 🙂

samulinko
28. feb 2008

už píšem neskoro, ale chcem poradiť resp. vystríhať mamičku pred škôlkou na povst.čes.ľudu!!!!..všade inde by som dala dieťa len nie tam...

nika_ke
12. mar 2008

samulinko, kamaratkina dcerka chodi prave do spominanej skolky. Mozes napisat aj dovod, preco by si tam dieta nedala?

martinabarak
14. mar 2008
gabika11
14. mar 2008

martina, ake su tie jasle, si si nimi spokojna? Je tam moznost komunikacie v anglicitne alebo inom jazyku?

martinabarak
17. mar 2008

Gabika vobec neviem, su par krokov od miesta, kde byvam, tak preto som to tu hodila ... 😒 Skus tam zavolat....

dankaa
autor
15. apr 2008

ahojte!

dakujem vam za cenne rady a nazory.

takže dali sme už prihlasku a v lete bude velke stretko kde sa vsetko detailne preberie...

dankaa
autor
15. apr 2008

teda prihlasku do jasiel na Kalinovsku 😉

penelope10
10. máj 2008

ahoj, chcem sa spytat robil si niekto taky prehlad o jaslickach v KE ?
teda kde, za kolko a v com su lepsie/ horsi v porovanni s konkurenciou.
Dakujem za vase postrehy 😉

penelope10
12. máj 2008

nikto nic ? 😕

majka35
13. máj 2008

prehľad sa dá ťažko robiť, pokiaľ tam neumiestniš dieťa ... nedá sa porovnať, pokiaľ nevieš, ako to tam v skutočnosti chodí ... 😉

penelope10
13. máj 2008

maji, tvoja mala chodi do jasiel ?

majka35
13. máj 2008

áno ... 😉

anma2
30. máj 2008

ahojte mamuse...
ja som svoju mladsiu dcerku chcela dat do jasli,ale nekoniec sme sa rozhodli,ze nedame mne a manzelovi sa najviac pozdavali jasle na Humenskej,je to nove....
nemozem posudit ziadne ine jasle,lebo som vsetky neobehala,ale ako som sa pytala na iste jasle boli dost staznosti....
ale baby nedavajte deti na Peres.....
ANULCEK vraj na Jesennu je problem sa dostat zistovala som

majamiko
9. júl 2008

Ahojte maminy
Ja tiež zvažujem umiestniť malého do jaslí. Aj keď som to vôbec nechcela. Ale má rok a 7mes a očividne potrebuje kolektív. Zvažujem centrum Sloník na Terase,obzrela som- novootvorené, veľká záhrada, pieskovisko, preliezky... Majú aj hodinové a poldňové stráženie (toto využijem).
P.S. Moja známa musela svoju dcérku z mikrojaslí Medvedík prehlásiť, pretože bola neustále chorá. Je to totiž dosť starý a hlavne vlhký dom, kde cítiť plesne. Osobne som s ňou bola vybrať malú a obzrieť to. Snažia sa ako sa dá, ale ten vzduch...

ivka144
22. júl 2008

Majamiko - svagryna sa na Slonika velmi tesila, ale po kratkej dobe malu zobrala prec odtial, lebo vraj hrozato bola - pristup a tak. Teraz chodi do Medvedika, nespominala ale ten vzduch, ale ze je velm spokojna, ze mala sa tam velmi tesi a ze su tam super. Ale ked hovoris o vzduchu, to je teda nic moc tie plesne.

majka35
22. júl 2008

ja mám malú v jasliach na KVP a nemôžem povedať nič, len samé chvály ... 🙂

val01
23. júl 2008

ahojte,
tak ako to tu citam, mam este viac zmiesane pocity...
ja viem asi nikde to nebude 100%-ne...uvazujem totizto od septembra nastupit do prace, malickeho som prihlasila na Tahanovciach do detskeho centra Slonik...neviete o tom niekto nieco ? nejake referencie ?

ivka, svagrinina mala chodila do Slonika na Tahanovciach alebo na Terase ?

majka, ake su podmienky na KVP ? nemaju nahodou nejaku stranku na nete ?

ja som hladala nejake centrum pre maleho kde nie je vela deticiek, ale na nete ani nikde som nic nenasla, aj ked som o tom predtym pocula, ze nieco take existuje...teraz ked to potrebujem tak sa k tomu neviem dostat...viem, ze su take centra, kde je max 5 deti a podobne..

majka35
23. júl 2008

val ... nie, nemajú ... ja som sa k nim dostala cez moju známu tu z MK ... 😉

ivka144
23. júl 2008

val, svagryna dala malu na Terasu. Mam sice podozrenie, ze je to ta ista zena - majitelka, riaditelka, ale tak ktovie ake su tam uz tie tetusky.