Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

val01
23. júl 2008

ivka, vdaka..
skusime asi na Tahanovciach a uvidime, popripade potom vam dam vediet aby ste boli tiez mudrejsie 😉

tina171
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam17
10. aug 2008

dobre rano mam na plane dat viki od septembra dojasliciek a mam aj vybrane bublinka....len neviem kolko sa tak asi plati neviete nahodu niektora z vas?lebo oni to nemaju napisane ...dakujem 🙂

majka35
11. aug 2008

miriam, skús im zavolať, určite tu dajú všetky informácie ... 😉

siro
2. nov 2008

Ahojte.Chcem reagovat na jaslicky Medvedik,v centre Ke.Preco tu len hadate,konstatujete?Co tak ist sa presvedcit osobne?Nie su tam ZIADNE PLESNIVE steny.Je to zatepleny rodinny domcek.Bolo tam trochu vlhko hned po otvoreni,co je logicke,ked sa dorabalo, malovalo...Je tam teplucko,veelmi pekne zariadene a co je naj-super tety. 😉 Som strasne spokojna,moja mala sa pyta na tety aj cez vikend.Tak sa bezte pozriet 😝 Hoci maju moment.plny stav. ☹

majka35
5. nov 2008

siro ... čo ten vyplazený jazyk ... každý má svoj názor, tak by to bolo dobre rešpektovať ... ja som tam tiež bola osobne a nepáčilo sa mi tam vôbec ... ale je to len môj názor ... 😉

siro
7. nov 2008

Majka,nic neznamena ten jazyk.Vysvetluj si to ako chces.Neviem sice,preco sa Ti tam nepacilo/asi mas iny vkus-ohladom zariadovania/,ale to je jedno.Respektujem ine nazory!!! a vyjadrit sa asi tu moze kazdy.Nie?najdolezitejsi je vzdy pristup ludi,ktori tam pracuju a ci je tam tvoje dietatko spokojne a stastne,ale to zistis,az ked ho do jasli das.Ja nevravim,ze musite ist vsetky do Medvdika.JE TO LEN MOJ NAZOR,TIEZ HO,PROSIM,RESPEKTUJ! 🙂

majka35
9. nov 2008

skrýva sa niekde v mojom príspevku náznak nerešpektovania tvojho názoru? ... ja si myslím, že nie, takže nechápem, o čom tu hovoríš ... 🙄
tebe sa páči Medvedík a mne úplne iné jasle a ver, že som si prešla všetky jasle v KE, kam malú dám a tam kde je, sa mi to zdá najideálnejšie a myslím tým aj prístup k deťom aj celkové prostredie ... a keď sa i raz Medvedík nepáči, tak sa mi nepáči a bodka ... 🤐

siro
9. nov 2008

Ja to beriem,ze sa ti nieco nepaci.Riesili ste tu plesnive steny,co tam nie su!!!Tak som dala len moj pohlad.Aj ja som pochodila vsetky jasle.Pristup uciteliek ohodnotit na 1krat nevies, mozno si chcela vacsi dvor alebo macka Pu na stenach,co tam nemaju.Alebo...nemali volne miesto... 😒

majka35
11. nov 2008

no, takže aby sme veci uviedli na správnu mieru: s tým mackom Pu si ma naozaj pobavila 😀 😀 😀 to by som musela byť padnutá na hlavu, aby pre mňa ako hlavné kritérium pre výber jaslí bol nejaký medveď, ktorý je všade a lezie mi na nervy aj so spidermanom a kitty a barbie ... 😀 😀 no a ešte staviteľa Boba som nespomenula ... 😀
čo sa týka tých plesnivých stien, tak k tým som sa ja nevyjadrovala ani v jednom príspevku ... 😉
a čo sa týka prístupu, tak za ten polrok, čo moja dcérka jasle navštevuje, som si prístup učiteliek asi dokázala ohodnotiť ... 😉
ďalej, keď som bola na prieskum jaslí v KE, tak v Medvedíku mali voľné miesto, ale aj tak som sa nakoniec rozhodla pre iné ... 😉
a ver tomu, že som rozmýšľala nad všetkými pre a proti pri výbere tých správnych jaslí pre moje dieťa ... no a nedokážem pochopiť, prečo ti tak vadí, keď sa mi jasle Medvedík nezdali až také dobré ... a to som sa pýtala aj na názory ostatných ľudí ... 😎
takže snáď moja odpoveď bola dostatočne vyčerpávajúca ... 😉
a ešte na záver ... moja dcéra je taaaaak spokojná v jasliach, že keď si prídem po ňu, ani domov sa jej nechce ísť ... a čo sa všetko naučila, tak to môžem poďakovať láskavému a profesionálnemu prístupu učiteliek ... 😉

siro
14. nov 2008

Jooj draha majka.Musis mas stale posledne slovo.vsak?Tak ho mas.Ale v zivote to nie vzdy tak funguje.A co tak miesto rypania do mna venovat sa dcere?Ved je cele dni v jasliach,vidis ju rano a vecer..Super.hlavne,ze vsetko vies.Tymto tu koncim.Vela stastia. 🙂

majka35
16. nov 2008

bože siro ... si úbohá ... chceš presadzovať nejaké jasle a ked ti niekto oponuje, tak urážaš ... do mojej dcéry ťa absolútne nič a hlavne si hľad svojho decka, lebo vidím, že chúďa ma divnú mater ... a som rada, že si tu už skončila ...
😝

cherries
17. nov 2008

Ahojte všetky chudata tie deticky co su v jasliach vam vobec nenapadlo ze vase deti v tomto veku do tych 3 rokov potrebuju bezvyhradne svoju mamu lebo su na vas citovo naviazane resp nie su ked su v jasliach ako hovori siro od rana do vecera v jaslich to nemate z deti nic ☹

siro
17. nov 2008

Kto tu koho uraza vidno z tvojho prispevku.Tvoja vizitka...To,ze sa mas venovat decku,ako to ty pekne nazyvas,je fakt,nie urazka.Nikoho som neurazala.Dala som tu len moj nazor a pohlad na ,,steny".Na ten vyplazeny jazyk si sa chytila len ty.Vsetci ostatni zrejme pochopili,ze to bolo myslene zo srandy.Ano,Medvedik su najlepsie jasle,ci sa ti to paci alebo nie.Ale nikdy som netvrdila,ze ine niesu o.k.Kamaratky robia na KvP a Terase a myslim,ze je tam super.A prosim Ta,skus trochu porozmyslat,kym cosi napises a pourazas ludi.Vobec ma nepoznas,tak sa aj adekvatne k tomu spravaj!!Cherries ma uplnu pravdu.0 7:00 sa deticky prinesu a o 17.00 sa vyberu...Viem,ze dnes,co s dietatom, vela moznosti niesu,ale potom sa netvarme,ze sme idealne mamy,Majka. 😕

majka35
18. nov 2008

siro ... mňa vie nesktočne naštvať, keď niekto poukazuje na moju dcéru ... každá matka je citlivá na svoje dieťa, tak sa ani nediv,k že som takto reagovala ... mne je jedno, či sú podľa teba jasle medvedík tie najlepšie, nech sú, ja mám však iný názor ... aj o jasliach na jesennej sa dlho vravelo, že sú najlepšie a moja skúsenosť je opačná ... 🙄 ja som siro nikdy netvrdila, že som ideálna mama, nikdy som tak ani pred ostatnými nepôsobila, ja sa tu celý čas bavím len o jasliach, tak sa aj táto téma nazýva ... 🤐

a názory typu cherries mi pripadajú úplne zcestné, vyčítané z múdrych kníh, takže sa k ním ani nebudem vyjadrovať 😖

a siro, vid tvoj príspevok hore, tak aj ty máš dcéru v jasliach, tak neviem, o čo ti ide ... 😕

halajka
10. feb 2009

ahojte,
moja mala chodi od 2 rokov do mikrojasli Medvedik. Podla mna su tam skvele tety ako hovori moja dcerka.Velmi mile, usmievave. Dcerka sa tam kazdy den tesi,chodi domov spokojna.Je pravda,ze zo zaciatku bola casto chora,ale myslim si,ze je to o imunite a urcite to nebude plesnou v priestoroch jasli...

martinabarak
18. feb 2009

Ahojte baby. Ake su poplatky v jasliach? Len "medvedik" ma na webe poplatky a mna by este zaujimala MS Jesenna, Watsonova a Denesova. Vopred dik. 🙂

martinabarak
25. feb 2009

Inak, len aby ste vedeli, tak na Masarykovej je sukromna materska skolka pri ZŠke. Sa mi zda, ze sa tu o nej este nic nepisalo a ani www stranku som o nich nenasla.

😉 len pre info 😉

norik1
2. mar 2009

Martinabarak, kde na Denesovej su jasle? Myslis tu matersku skolku? Alebo su tam aj jasle?

martinabarak
2. mar 2009

Norik tu skolku som mala na mysli.....

val01
1. apr 2009

Ahojte babulky,

hladala som nieco na nete a som sa sem nechtiac dostala...a som si vas precitala, no musim aj zareagovat 😉 ...vsak na prvej strane som to aj slubila 🙂

Jasne, ze kazdy ma svoj nazor, co sa tyka jasliciek a myslim si, ze kazda mamina chce len to najlepsie pre svoje dietatko 😉 ..takze z toho mi vyplyva, ze to vobec nie je lahke rozhodnutie, co sa tyka umiestnenia deticiek...kazdy zaciatok je tazky...ale vsetko sa da zvladnut...
...no neviem preco sa treba hadat ale radsej som psssst 🤐 😉

Chcem vam iba napisat svoj nazor...minuly rok sme tiez riesili vyber a nebolo to vobec lahke...od septembra Sebko chodi do jasliciek na Tahanovciach a musim vam povedat, ze sme strasne spokojni, to ma neskutocne tesi...ale ja si myslim, ze to clovek zisti az z vlastnych skusenosti.....to sa neda za tyzden - dva...teraz ked vidim aky je spokojny som uplne stastna 😵 ..vsak to je najhlavnejsie 😉

Prajem vam vela stastia pri vybere 😉

adkes
20. máj 2009

ahojte mamulky.chcela by som sa vas opytat či ma niektora z vas skusenosti s mater.školkou na zupkovej ulici na furči .

ingulka
17. júl 2009

ahojte, ja od septembra nastupujem opat do prace a malu davam do jasliciek Slonik na Tahanovciach. Mam na nich od znamej (tiez tam mala dieta a bude mat dalsie) velmi dobre referencie... tak uvidime... trosku sa obavam chorob, ktore urcite s kolektivom budu 😢

scouty1
18. júl 2009

aojte viete mi niekto poradit jasle na cordakovej kvp chcem dat maleho

katarinagk
21. júl 2009

Ahojte, co sa tyka medvedikov, otvorili nove jaslicky a su naozaj super, ukazkove, vsetko novucicke, zariadene komplet IKEA, su jednoducho krasne....Mlade tety ucitelky, velmi zlatucke..... My sme tam uz maleho zapisali, niekedy marec/april ho chceme dat do tychto jasliciek....

dianocka
21. júl 2009

Ahojte neviete niektora nieco o skolke na safarikovej?

mata1976
1. sep 2009

Na Ovrucskej je nova pobocka Medvedikov, pozeram ze katarinagk uz maleho zapisala to aby sme si svihli 😉 ked sa uz zapisuje takto v predstihu...Inac pocula som same chvali na tieto jaslicky na Kmetovej tak dufam ze aj na Furci to bude rovnako kvlitne...

tamka123
14. jan 2010

Ahojte, prosim Vas, viete mi poradit nejake dobre jaslicky v KE, chcela by som maleho zapisat od septembra...s ktorimi mate dobre skusenosti?

zuzka82
17. jan 2010

pekny vecer baby...nas Nawafko chodi do medvedikov na ovrucskej, odo dna, kedy sa otvorili...mal rok a pol..teraz v septembri tam koncime, ale keby som mohla nechala by som ho tam az kym by nesiel do skoly...
😅 su to uuuuuuzasne jasle...perfektne prostredie...a TETY co tam pracuju su este uzasnejsie..su to skvele mladke kocky, a ja ich vsade len a len chvalim... 😵 😵 kazdy den mam zreferovane, co maly robil, co papal, ako dlho spinkal, co nove sa naucil, vyparatil...
fakt jasle na jendotku...az mam problem, lebo sa mi teraz ziadna MS nepaci ... 😅

tinka.tt
18. jan 2010

ja mam svoje dvojcata v jaslickach slonik na Humenskej a sme velmi spokojne...nosili sme ich do bublinky a to bola katastrofa kocky.Ivka nechce sa mi verit to co pises o Sloniku,lebo ucitelky su uzasne cely den sa hraju tancuju spievau, ziadne lemry co daju deti sadnut a pozeraju do blba...fakt som so Slonikom spokojna...len je problem sa tam dostat pretoze maju stale plno my sme cakali pol roka kym nas mohli zobrat...asi by ani nemali plno keby tam bolo zle nemyslis?