Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

andiekens
9. apr 2013

@nunusimi prosim ta, na ktoru turgenevovu si zapisala dieta pocas roka? 7 alebo 38, vdaka 🙂

nunusimi
9. apr 2013

@andiekens neviem ci odpoved ma.zmysel kedze to bolo pred 5 rokmi... Ale na 7.

andiekens
9. apr 2013

@nunusimi aha, nevadi..nevsimla som si datum pridania prispevku 🙂 ale aj tak dakujem za odpoved 🙂

aupairkosice
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
susisus
10. apr 2013

@deny3 Deny prepac neda mi nereagovat, ale ked si nespokojna, tak ake ine riesenie by si chcela? Ja som nebola spokojna s predchadzajucou skolkou, tak som malu po 3 mesiacoch vybrala a dala sem a som velmi spokojna... Ked si nespokojna, zmen skolku, skolka sa urcite nezmeni, ani ucitelka, ani deti...mozes iba ty zmenit skolku...nadavat fakt nema vyznam, tam kde ja som bola nespokojna, boli ine mamicky spokojne, kazdemu vyhovuje nieco ine a musi robit to, co je pre jeho dieta a pre neho samotneho najlepsie...

shopoholocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deny3
10. apr 2013

@shopoholocka mám sa rozčulovať ? ja na koňa chodím z iného dôvodu, mám tu predsa teba 😎 😅 podľa mojich skúsenosti, všetko sa raz vráti a nemusím pre to ani nič urobiť. 😉

shopoholocka
10. apr 2013

@deny3 Suhlasim!Na každeho raz dojde 😀 😀 😀 😀 😀

dedo10
12. apr 2013

@deny3 neviem ako ťa osloviť, lebo tvoj nic deny3 je veľmi milý v porovnaní s tým, akú nošu hlúpostí si tu v tejto skupine napísala. Aby ťa jedného dňa nestála verejná anti reklama predškolskému zariadeniu bez dôkazov veľa peňazí. A tvoje verejné priznanie že berieš paragraf na pokec s riaditeľkou zariadenia by ťa tiež mohol niečo stáť.

deny3
12. apr 2013

@dedo10 zaregistrovaný dnes, pridaný jeden príspevok, evidentne prečítané len moje príspevky, na to netreba mať vysokú školu 😉 a poprosím, neobťažuj ma svojimi vyhrážkami . 😉

lilstuk
2. máj 2013

chcem sa opýtať, prosím neviete mi poradiť kde su najbližšie jasle keď bývam na jazere, dakujem 🙂

lilstuk
2. máj 2013

samozrejme na jazere v kosiciach

ucitelkamc
27. máj 2013

Dovoľte mi upresniť informácie ohľadom MC Žabiatko, s určitosťou môžem povedať, že tie matrace na divadielko neslúžia na spánok pre detičky. Na spanie používame postieľky, ktoré sa pred divadielkom stále poskladajú, aby sa detičky mali kde hrať. Matrace a vankúše, ktoré sa používajú na divadielko sú určené výhradne len na predstavenia. Čo sa týka občerstvenia počas predstavenia detičkám ponúkame prevažne kukuričné chrumky, a ak ponúkneme farebné chrumky a rodičom sa to nepáči nech svojmu dieťaťku nepodajú misku, predsa je to slobodné rozhodnutie každého rodiča. Úprimne ma mrzí, že sa tu rozoberá čo detičky papajú (mysleli sme, že sa milému skromnému pohosteniu potešia ratolesti) ďalej či majú soplík, alebo teplotu ( predsa učiteľka nezapríčiní dieťatku teplotu, alebo nemôže zastaviť soplík) veď každý rodič musí sám zvážiť v akom stave dieťa donesie a či mu to nerobí problém.... Naopak pani učiteľky s ochotou ponúknu pomoc a potrebnú pozornosť všetkým detičkám, ktoré centrum navštívia veď je to ich práca, ktorú si sami vybrali a chcú sa jej naplno venovať. A ak sa ešte môžem vyjadriť ohľadom fotiek na stránke FB, ani jeden rodič, ktorý tam má svoje dieťa sa ešte nesťažoval, že jeho dieťa je odfotené ako sa hraje, spieva, maľuje alebo tancuje, naopak radi fotky zdieľajú a pochvália sa svojim známym ako sa ich dieťaťu v škôlke páči a darí. Mc Žabiatko a jeho celý kolektív sa neustále snaží Vám rodičom vyhovieť, plus prostredníctvom divadielka Vaše dieťatko pobaviť, niečo nové naučiť a zároveň vychovávať detičky, ktoré navštevujú MC denne a preto ma ako jednu z učiteliek mrzí keď si prečítam tieto nepravdivé a neoverené príspevky.

danina112
27. máj 2013

Milé mamičky mam pocit že všetkým mamičkám nikto nikdy nevyhovie a môžte sa snažiť akokoľvek chcete. V mc zabiatko sa snažíme vychádzať rodičom ako sa len dá chodíme skôr do práce ako Je nasa pracovná doba rodičia za to nepriplacaju máte v cene 230€ divadielko fotky všetky aktivity ako divadielko Mikuláš darčeky a malé oslavy pre deticky ktoré majú sviatok , nemusíte nic nosiť len veci ma prezlecenie anglictina 3krat do týždňa a snaha všetkých uzasnych uciteliek o zo aby vyšli Vám rodičom v ústrety . Je mi ľúto že tu Bezia takéto informácie a pritom nikto s na to ani nespytal či to tak je naozaj a ako to i nás funguje . Želám všetkým mamičkám šťastnu ruku ako s vraví vo výbere správnej škôlky.

t1nusqa_023
27. máj 2013

V MC Žabiatko sa milé mamičky vaším ratolestiam snažíme naplno venovať a venujeme im všetkú energiu a starostlivosť. Nepáčia sa mi negatívne príspevky mamičiek, ktorých detičky ani nenaštevujú naše zariadenie,pretože nám ničia našu každodennú snahu rozvíjať naše MC. Všetko je o komunikácii a radi vám priblížime našu každodennú starostlivosť s detičkami, našim cieľom je naučiť detičky dodržiavaniu hygienickych a stravovacích návykov, pravidlá správania, naučia sa samostatne obliekať, stolovať, chodiť na nočník a neskôr na wc. Vzdelávame ich a každodenne vychovávame ako by boli naše vlastné. MC a celý náš kolektív sa snaží vyhovieť Vám a robíme maximum preto aby sme videli spokojnosť zo strany rodičov .

janick
8. jún 2013

Milé maminy, my sme sa rozhodovali medzi jaslami v KE na Rázusovej, ale nakoniec vyhrali Kremienok na Furči, v prvom rade pre ich najblizsu dostupnosť pre nás. Teraz tam drobec chodí 2. mesiac a absolutne neľutujeme. Detičky (teda aspoň ten náš) sú tam spokojné a myslím si, že rodičia tiež. Milý prístup, perfektná staroslivosť (usmievavé baby), náš za niekoľko týždňov zvládal sám jesť, pýtať sa na nočník, obliekať sa, kade chodí pospevuje pesničky, riekanky, deťúrence cvičia-tancujú, kreslia-maľujú a tie dielka sú vystavené v šatni a rodičia si ich môžu zobrať domov. O každom dieťatku majú celodenný záznam (jedlo, koľko, čo, spánok od-do, čo zvládlo, ako sa správalo, či je nejaký problém), popravde kamoška, ktorá bola so mnou raz po malého bola nesmierne prekvapená, že koľko info denne dostávame. Mne to už teraz pripadá normálne, ale keď mi povedala, že jej dieťa len odovzdali, tak mi to príde ako vzácnosť. Minimálne viete, či sa náhlite domov variť a krmiť, alebo máte čas sa vyblázniť vonku. 🙂 Cenovo je to tiež v rámci normy, nakoľko príspevok 230 € (poplatok na mesiac) vám prepláca štát a vás to stojí len stravu podľa toho koľko dní je dieťatko v jasličkách. Takže záverom, ak máte problém rozhodnúť sa, snáď som vám trošku pomohla. 😵

zsuzsuka
10. jún 2013

ahojte maminky, bola by som vam neskutocne vdacna, za akekolvek informacie ohladne skolky na Humenskej v KE, ako ste boli spokojne...dakujem krasne uz vopred...

bubblyms
12. jún 2013

Ahojte na Alesovom nabrezi otvaraju novu skolku dvojjazycnu s montessori vyucovanim. 22. Jun den otvorenych dve.

viva88
12. jún 2013

mamičky nepoznáte jasle v Trebišove?

rainbow16
23. jún 2013

@zsuzsuka ahoj, aj ja by som si rada precitala nazory mamiciek na skolku na Humenskej, odpisal ti niekto?

zsuzsuka
24. jún 2013

@rainbow16 ahojcek, no nie nikto mi neodpisal...a to sa snazim dopatrat k nejakej odpovedi id januara 😒

gabika7706
24. jún 2013

@zsuzsuka
@rainbow16 na strane 19 sme sa kedysi davnejsie bavili o skolke na Humenskej, skuste precitat, neviem, ci sa nieco zmenilo...

zuziq8
3. júl 2013

Baby, kamarátka hľadá jasle na KVP, viete poradiť? 🙂

maxim112
10. júl 2013

Ahojte maminky,mám dobrú správu od kámošky,konečne sa otvarajuú jasle aj školka na jazere...juchú.Pokiaľ mi podala spravne info,tak v OC Idea,taký stred,na pol ceste..Ja si to idem prezistiť osobne a dám Vám info. 😵

lulucertik
10. júl 2013

@maxim112 OC Idea tam budú jasle ????????????????????

lilstuk
11. júl 2013

TO BY BOLO SUPER JASLE NA JAZERE, TESIM SA 🙂

maxim112
11. júl 2013

Ano budu,dnes som sa bola spýtať pana ,čo to ma na starosti a vravel, že od septembra aj jasle aj školka supeeeer,tašim sa,,.Vravel,že bude aj bielbord,tak sa dozvieme viac,ak budem vedieť niečo viac dam echo.. 😵 maminky drže sa,my sa tešíme ,že je teplo a uživame si kupalisko.... 😝

lulucertik
13. júl 2013

@maxim112 ale aj tak nejak to neviem spracovať, lebo od 1.8.2013 sa tam otvorí presťahuje s blšáku do obchodného centra idea - JayMo 😵 a tu chodia detičky sa pohrať je to hracie centrum
potom sa tam otvorili dva posilky a ešte jeden obchod ale teraz neviem názov

maxim112
24. júl 2013

noo a hore budu jasličky na beton lebo som sa bola informovať a prihlasila som tam aj mojho drobca lebo to mam po ceste.Číslo na majitelku mii dal pan prevadzkar,nechem ho tu uverejnit lebo aby som nerobila niekomu reklamu alebo čo ??ale teším sa ,ak chceš pošli mi mailík a pošlem Ti ho.paaa 🙂

danculik
24. júl 2013

@maxim112 ...a kde presne na Jazere?...a kedy sa otvaraju🙂