Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

katka888
15. feb 2011

ono viacere mamicky urcite ponahlasovali deticky do viacerych skolok, tak sa hadma aj nieco uvolni. nas to caka na buduci rok, uvidime ako bude, zvazujem dat malu od dvoch rokov, tj od marca 2012

katka888
15. feb 2011

@mirka907
viete mi prosim dat link na tie jasle pri feraku, spol pavilone? Dakujem

kamilecka
15. feb 2011

Ahojte......je tu niektora mamicka co nosi deti do MS Zupkova? Ak ani napiste mi ako prebieha zapis

gabika82
15. feb 2011

@katka888 http://jasleslonik.webex.sk nie su tam ale fotky z jasliciek pri ferrocentre ... este tam nedali, ale su tam fotky z Humenskej, z Tahanoviec a Presova 🙂

katka888
15. feb 2011

@gabika82
diky, aha, tu stranku som kukala, ja som hladala nejake info k tym novym jaslam.... podmienky a pod a cennik, to tam nie je ☹
ale diky

zuzkahom
15. feb 2011

@adka.baby ani sama neviem kam mame ist, ci Cermel alebo medvediky - urcite sukromne. Fakt mam dilemu

adka.baby
16. feb 2011

@zuzkahom čermel? tam je čo?????inak aj na Manesovej otvaraju v marci jasličky teraz v sobotu je tam den otvorených dverí od 10.30 volala som ale poplatky su všade rovnake...iba rozhodnuť sa...mne dneska poslala pani riaditeľka mmsku ako sa moaj malá hrá a smeje a neeeeeskutočne ma to potešilo....su tam úúúžasní.... 😉

zuzkahom
16. feb 2011

Ano chcem ist aj na Manesovu kuknut a vy chodite do Medvedikov na Kmetovej? Ja som hotova z toho, ze mam Riska nechat niekde cely den. Mne poradili, ze mam nechavat Riska od zaciatku na cely den. Joj som z toho hotova....

adka.baby
19. feb 2011

@zuzkahom moooooooooooooja zvykneš si.....ja viem že je to ťažke ani mne nebolo ľahko a to som začala pracovať, ked mala rok...teraz je to už v pohode.....dnes je deň otvorených dverí na manesovej ale vobec nepoznam majiteľku tak neriešim, my chodime na Hroncovu do medvedikov pani riaditeľka ma jasle aj na furči na Ovručskej na Kmeťovej je to iste, len iná majiteľka....ja som veľmi spokojnáááááááááááááááá su tam fantastickí všetci a detičky ich miluju moja tam chodi tri rýždne a nechce isť domov...neboj aj tvoj drobček si zvykne ono to bude zo začiatku ťažke aj si poplačete..ale potom to oceníš....uvidíš....ja som tiež tak stresovala....a teraz je to super, všetko stiham aj prácu, aj malú a je nám superrrr.papa držte sa a daj vedieť. 😉

zuzka82
19. feb 2011

@zuzkahom Ahojky...my sme uz sice skolkari,ale do medvedikov sme chodili od roka a pol,moja neterka od roka a boli sme nadmieru spokojniiii....ja medvediky len a len odporucam 😉

obozretna
19. feb 2011

Ahojte !
Nájde sa mamička, ktorá mi dá informácie o súkromnej Materskej škole na Tatranskej 10? Je to anglická škôlka aj s jasličkami. Od septembra potrebujem umiestniť jedného drobca do jaslí a druhého do škôlky. Láka ma , že je to v jednej budove a aj angličtina a mám to na trase na pracovisko.
Neviem, či je to už obsadené, na budúci týždeň sa tam chystám.Chcem, aby o mojich drobcov, bolo dobre postarané, aby nezažili zbytočné stresy. Prv nech ich niekomu zverím, musím vedieť, že som vybrala dobre.Zaráža ma, že o tejto škôlke som tu našla, iba jeden, krátky príspevok. Je to tak neznáme zariadenie, alebo...je v tom niečo iné? Bola som si výberom istá, teraz som v pomykove.Čítam tu odporúčania na jasle, ale tieto nespomínate.
Mamičky, ak viete, odpovedzte mi čím skôr.Ďakujem, za každú informáciu.

mirka907
19. feb 2011

@katka888 pozeram , ze uz ti odpovedali...ja som malu nakoniec tento mesiac do jasiel este nedala. ...celu family nas zastihla choroba...mala mala nastupit v utorok a v pondelok vecer jej vybehla teplota, prestala mi v priebehu par hodin jest aj spat....na mna hned v stredu prisli horucky a tak sme ostali doma...dostala sa z toho uz za par dni, ale sopliky a kasel prestala mat az teraz cez tyzden, takze od dalsieho utorka ju chcem skusit dat na par hodin do jasliciek, co to spravi.

@zuzkahom verim ti ze si nervozna...ja tiez...aj ked je mala zvyknuta byt bezo mna (ci uz u babky, s manzelom a podobne) aj tak som z toho na nervy

adka.baby
19. feb 2011

@zuzkahom my chodima na Hroncovu otvorené je to tam od oktobra minuleho roka všetko novučičke a čistučkééééééééééééééééé. 🙂

zuzkahom
20. feb 2011

@adka.baby a nemas nejaky kontakt alebo web na Hroncovu? neviem o nich nic najst

adka.baby
21. feb 2011

@zuzkahom nemaju kontakt na webe nestihaju lebo teraz prerabaju iba telefonne čislo na pani riaditeľku alebo možeš sa tam isť pozrieť kedykoľvek možem ti dat na mna kontakt a dohodneme sa...ak chceš kde bývate? 🙂

janka29
21. feb 2011

Ahoj ja som nosila malu do jasliciek na jesennu bola som maximalne spokojna maju tam 2 triedy 1. 1-2 roky, 2. 2-3 roky beru deticky od 1 roka su to mestske jasle boli sme spokojni. teraz chodi do skolky na Obrancov mieru 16 tiez sme spokojni. Aj druhe urcite dam do jasliciek na jesennu. Mali tam svoje oblecenie jaslickarske ako za nasich cias 🙂 bolo to prakticke lebo som sa nemusela obavat kolko veci jej tam nechat co zaspini prepiska atd.

zuzkahom
21. feb 2011

@adka.baby dakujem si velmi zlata. Tento tyzden som este PN no buduci tyzden som uz dufam zdrava, tak sa dohodneme a stretneme. Este raz DAKUJEM.

dianocka
21. feb 2011

dievcata vo stvrtok robim objednavku na hracky,tak ak by ste si este niektora chcela nieco objednat,dajte mi vediet.mozete si natukat www.ctf-co.eu. dakujem /natukajte si priamo stranku,inak vam to stranku neukaze,potom kliknite na maloobchod a aktualny katalog/

adka.baby
21. feb 2011

@zuzkahom oki budem rada ked ti pomôžem, ozvi sa mi napišem ti do IP telefon.pa 🙂

adka.baby
21. feb 2011

@janka29 ahoj ahoj chcem sa ťa opýtať ste spokojní so školkou na Obrancov Mieru 16? Prave odtiaľ idem bola som na zapise ale nič mi nevedeli sľubiť,lebo malá ešte nebude mať v septembri 3 roky ale dali mi napisane na papieri čo všetko treba deťom zabezpečiť a som z toho trošku zhrozená.....ešte aj madrac na spinkanie....to fakt?????? jasne, že sa to neda porovnať s jasličkami,tam platim 300 eur mesačne a tu okolo 30-40 eur,ale aj tak....su tam dobre učiteľky? vdaka

mirka907
22. feb 2011

ahojte baby...tak moja slecna bola dnes prvykrat v jasliach pri feraku...mala byt do 11tej ale bola dlhsie, lebo som mala mensiu nehodu a zdrzala som sa....tety vychovavatelky jej dali jest aj ked to objednane nemala a pekne sa mi o nu postarali...mala bola najstastnejsie dieta v celom okolo...velmi sa jej tam pacilo...dufam, ze to tak bude pokracovat🙂

mirka907
22. feb 2011

ahojte baby...tak moja slecna bola dnes prvykrat v jasliach pri feraku...mala byt do 11tej ale bola dlhsie, lebo som mala mensiu nehodu a zdrzala som sa....tety vychovavatelky jej dali jest aj ked to objednane nemala a pekne sa mi o nu postarali...mala bola najstastnejsie dieta v celom okolo...velmi sa jej tam pacilo...dufam, ze to tak bude pokracovat🙂

janka29
23. feb 2011

aho ja som spokojna zlate ucitelky ma mala chodi do I.triedy v septembri bude mat 4 tak ide do II. triedy ano je to tak madrac si kupujes ja som si ho davala robit niekde v barci ak si dobre spominam myslim ze na papieri dali kontakt co ti dali ze co treba tam mi urobili lepsie ako spat na starych, ved minule co davali v TV ze v jednych skolkach menia madrace tak to tu neplati ale verim ze sa vyuzije pri druhom, kazdy mesiac maju nejake akcie koncert alebo rozpravku alebo daco take chodi tam taky ujo Lubo a vsetky deti ho maju radi.

adka.baby
23. feb 2011

@janka29 dakujem pekne, ale mne sa tam nepači....bola som sklamaná z prístupu a vybavenia....a tých veci čo treba priniesť,ešte aj konkretnu firmu napisali, kde ten madrac kupime, tak to sa mi zdá úúúúbohé....budem hľadať dalej.

janka29
23. feb 2011

Adi skus ja som fakt spokojna ja viem riaditelka je trosku svojska ale nie je zla. A ja to mam blizko pri praci co bolo moje tiez jedno z hlavnych kriterii, moja Ali je dost introvert ale ma to tam rada este ani raz neplakala ze nechce ist do skolky niekedy murcala po vikende ale ziadne revy a nasilu nosenie, v jej triede napr. ucitelka doniesla korytnacky vodne o ktore sa staraju mala ma rada velmi svoju ucitelku. Mna tiez najprv tam zabili s tym ze nevedia ci mi prijmu dieta aj ked som ju rok predtym zapisovala cez znamu co tam robi a bola normalne v poradovniku ale zmenila sa riaditelka a ju to nezaujima ze kto je ako zapisany a ja ze a podla coho ona nevie to bude komisia ci aka blbost no nakoniec sme nastupili.

vivienkatka
23. feb 2011

ahojte chcem vas poprosit či neviete poradit nejaku skolku v kosiciach .ci mate nejaku skusenosti so skolkou na miskoveckej alebo nejaku v jej blizkosti byvame na zeleznikoch a rozmyslam kam dam nasu malu do skolky rada by som vedela ako to je v skolke aky je pristup a tak ci ste spokojne dakujem za odpoved.

ssstanka
23. feb 2011

@vivienkatka ahoj,ja mam tiez taku dilemu.Tiez som zo zeleznikov a neviem co a ako.Este tu ani nikoho nepoznam.

vivienkatka
24. feb 2011

@ssstanka ahoj dakujem že si napisala aspon viem ze niesom sama. ja tiež tu vela ludi nepoznam ja tu byvam s piatelom a tiež neviem co ako a chyba mi nejaka kamoska .a kde na zeleznikoch byvas?kolko mas deti ak sa smiem opytat ? ja tiež neviem kde dat nasu bambulku rozmyslala som ze ju dam do tej na miskoveckej ale neviem rozmyslam tiez neviem ako to v tej skolke chodi a tak a ked som sa tam bola opytat roaditelky tak sme sa bavili len pred dverami nic normalneho nepovedala len aby som prisla ked bude zapis. ale podla mojho nazoru mohla aspon nieco povedat co ich skolka ponuka pre deticky a tak a nie jednoducho ma odpinkať ze pridťe ked bude zapis to ma dost mrzi ze mala taky pristup.ja neviem ci som iba ja taka ale som dost na dceru naviazana a chcem pre nu len to naj a nerada by som ju dala do skolky kde by jej nebolo dobre ved tam bude skoro cely den. preto chcem co najviac info o skolke,

vivienkatka
24. feb 2011

@ssstanka ahoj tak teraz pred chvilkou som volala do skolky a vraj uz nemaju miesto riaditelka nebola vobec prijemna ze co som sa tak neskoro ozvala ze uz nemaju miesto. tak som volala aj na turgenovu a tiez tam už nemaju miesto neviem co budem robit som zufala

ssstanka
24. feb 2011

@vivienkatka ahoj,no poviem rovno,ze som zhrozena z toho aky maju niektore riaditelky pristup v skolkach.Mna to potom aj odrazda od danej skolky,aj ked mozno ucitelky v triedach su ine.Podla mna by sa mali riaditelky v niektorych skolkach trosku viac snazit sprezentovat skolku aj ked je v nich nedostatok miesta pre deticky.

vivienkatka
24. feb 2011

@ssstanka ja tiez neviem ako to bude ´pritom na nate maju ze 15.3 mozeš dat prihlasku a vraj nneni miesto ale som aj rada lebo viem aspon aky ma pristup riaditelka tak radcej nech tam malôa nechodi najdem lepsiu . ako vobec naman neurobila dojem ta raditelka a fakt sa moze hambit . volala som do veal skolok a nasla som este nejake volne na terase.