Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

susanka33
19. júl 2015

Mozem sa spytat na medvediky junior nejake aktuálne informácie- lebo najprv bola vychvalovana, teraz sa to nejako kazí ... Najlepsie od mamičky ktorá tam ma práve dieta🙂 dakujem

katusatoth
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
childrensplay
21. júl 2015

@katusatoth ďakujem v mene zariadenia MC Bambuľkovo za referencie, veľmi si to vážime aj za vašu dôveru. Pekne ste to napísali aj nám bude za Tamarkou smutno ☹ ale ide medzi veľké deti kde ju čaká kopec nových veci 🙂

childrensplay
21. júl 2015

Milé mamičky MC Bambuľkovo má od septembra voľne miesta, radi vás privítame aj s vašimi ratolesťami. Sídlime na Dunajskej 3, Košice, neďaleko SPP. Ponúkame rôzne aktivity, narodeninové oslavy, Mikuláš, karneval....Momentálne ponúkame aj výraznú zľavu 🙂 , viac info do IP. www.bambulkovo-kosice.sk

zuzka82
21. júl 2015

ahoj kocky..tak ja tiez pridam nasu skusenost s jaslami a skolkou medvediky junior....
.prvy syn tam chodil tiez a bola som az nadmieru spokojna..teraz mam v jaslickach druheho drobca a taktiez velka spokojnost..
som velmi prekvapena ked som sa tu docitala, ako dietatko islo domov s plnou plienkou..u nas sa nieco podobne nikdyy nestalo..prave naopak....
syn sa adaptoval za 5 dni, takze rychlovka, comu vdacim hlavne pristupu uciteliek ktore tam su..kazde rano nas cakaju vysmiate prijemne a mile dievcata s otvorenou narucou a maly uz s usmevom ide k nim..🙂
taktiez pani riaditelka, vzdy ochotna a mila..
medvediky navstevuje aj neter a dalsich 5 detičiek nasich znamych..🙂

aspon takto v skratke🙂) medvediky junior su pre nas ta najlepsia volba... 😵

@susanka33

hanka760
23. júl 2015

@zuzka82 - zial stalo sa to mojmu synovi - ale s pani majitelkou sme sa rozumne porozpravali a vysvetlili situaciu, kt. sa stala; ano p.majitelka vychadza v ustrety rodicom a je velmi ochotna toto sa neda vytknut ja osobne za triedu jaslickarov a ucitelky nemam co zle povedat! Akokolvek - poziadala som admina modrehokonika o vymazanie mojho prispevku z minuleho tyzdna!

petinkaaa
23. júl 2015

neda mi...ked pani hanka napisala svoju skusenost s jaslami Medvedik junior len ma utvrdila v mojom rozhodnuti. V zime sme riesili kam so synom ked nastupim do prace. Obehli sme viacere jasle na severe aj v starom meste. Chcela som vybrat na zaklade osobnej skusenosti nielen rozhovorom s riaditelkou ale aj prezretim priestorov. Na nete som nasla aj JASLE Medvediky junior. Tak sme sa spolu so synom a manzelom vybrali pozriet priestory bez toho aby sme sa ohlasili. Problem nastal uz pri samotnej lokalizacii. Nikde nebol napis detske jasle ani nic co by nasvedcovalo tomu, že jasle sidlia na poschodi posledneho pavilonu. Tak sme vosli dovnutra pavilonu cez dokoran otvorene dvere, kocik strcili pod schodz a vybehli hore po cca 20 schodoch. To bolo prve co mi buchlo rovno do tvare. Hore boli dokoran otvorene plastove dvere a naskytol sa mi rovno pohlad na toaletku kde sedeli dve dievcatka. Ozvala som sa mysliac si ze pride nejaka dospela osoba. Zial nestalo sa.Po chvili cakania medzi odparkovanými kociarmi som sa teda odvazila do chodby a yaklopala som na prve dvere. Otvorila mi ucitelka s tym, ze si mam opisat cislo na riaditelku a zabuchla dvere. Odchadzala som uplne zarazena, sokovana a pevne rozhodnuta o tom, ye tam by som dala dieta jedine vtedy ak by som sa ho chcela zbavit. Deti si tam chodili same na zachod, dvere mali dokoran otvorene na ulicu a keby sa neprizabili uz na schodisku tak by ulica dokonala dielo. Ved dieta v jasliach je hlupucke, nevie ani ako sa vola kde byva. Trasie ma len nato pomyslim. nehovoriac o roznych uchyloch co brazdia ulice. Nakoniec som sa od znamej dozvedela, ze to ani niesu jasle. Poskytuju len celodennu starostlivost. Toť moja skusenost. Prosim nech si aspon zoberu ponaucenie a napravia nedostatky. Velmi by ma mrzelo ak by sa deticam nieco stalo. Matky nechaju deti ludom, o ktorych si myslia, ze na nich dohliadnu.

fontana0606
24. júl 2015

Hm,velmi ma mrzi,ako tu pisete o jasliach a skolke medvediky junior
Moje dieta navstevuje tuto skolku 5rokov - cize preslo jaslickami a momentalne je v pripravkovej triede.neviem preco,ale mam taky pocit,ze niekto cielene chce ublizit tejto skolke
My sme spokojni velmi. So vsetkym. Nikdy sme nemali ziadny problem. Nase dieta je stastne,ma plno zazitkov, stale nieco pre deticky vymyslaju.... Ci skolka v prirode, ci korculiarsky, vylety.....a ak potrebujeme pomoc postrazia mi dieta aj mimo prac.casu bez naroku na financnu odmenu...profesionalny pristup
. Vo februari sme boli ma zapise do skoly a moje dieta bolo perfektne pripravene a ucitelkou v skole chvalene. Je mi zle z ludi,ktori cielene ublizuju druhym a neda mi to. Je to obycajne ohovaranie. A netusim o akej ulici hovorite,ked tato skolka je v areali skoly....a tiez nerozumiem,ze ste si nedohodli
stretnutie,myslim si, ze ucitelky su tam od toho,aby sa starali o deticky a nie aby sa venovali vam....ako by prislo k tomu moje dieta...urcite bol pristup ucitelky spravny,ze vam dala kontakt na riaditelku,ved aj ked idete do banky vybavovat uver,tiez si dohodnete najprv stretnutie,aby sa vam mohli plnohodnotne venovat. Takze prestante ohovarat ludi,ktori svoju pracu robia dobre a s laskou .asi niekomu vadi,ze su na trhu velmi dlho.

petinkaaa
24. júl 2015

@fontana0606 je to moja skusenost nie ohovaranie. Ked mate dobre skusenosti tak okej. Majte. A slobodne sa k tomu vyjadrite. Ano beriem tp ze som sa mala dohodnut na stretnuti ale tp by som nezazila to co som zazila. To ze sa mi ucitelka nevenovala ma absolutne netrapi. Ja si o sebe nemyslim ze som anglicka kralovna. Ale to ze su jasle pootvarane a pristupne komukolvek nie je zanedbatelne.

zuzka82
24. júl 2015

Mne nedá neprispiet ...
Tiez by ma nenapadlo ist si obzrieť škôlku alebo zariadenie bez toho aby som nemala dohodnutý termín ...
Po ďalšie , ja mam dieťa práve v tej jaslickarkej triede a mna by naopak pobúrilo keby sa učiteľka vybavovala s niekym kto si len tak zaklope pretože nevie kam ma ist...

Po ďalšie ...áno detičky v jasliach su hlupucke a aj preto nechodia samé na toaletu...na toaletu chodia samostatne škôlkari a je to bežná vec aj v inom zariadeni..nielen v tomto...
Tot len v skratke ...;))) a hlavne v mieri 😄

ciapkyzvieratka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielaa33
2. aug 2015

podla mojho nazoru je najlepšia skolka, co som zatial obehala MŠ MRAVENISKO.O dporučam z vlastnej skúsenosti nachádza sa na sidlisku JAZERO vedla herne JAYMO, kde maju moznost i male deticky pobyt ZDARMA... ma to dvor..ktory sa prave preraba..
To čo ponukajú aj splnia a detičky odtial vychadzaju vzdy vysmiate a šťastné.Nasli sme tam úzke prepojenie rodinnej a inštitucionálnej výchovy, presný harmonogram činností
aktívny výchovno vzdelávací program,predškolská príprava podľa smerníc ISCED kreatívna dielňa
odborný personál. proste som spokojna. Skuste ist pozriet osobne a vytvorte si vlastny nazor...

kajka50
7. aug 2015

...s pani ..gabrielaa33...možem len suhlasiť..dcerka mi k nim nastupila nedavno..dokonca navstevovala aj denny letny tabor..pani riaditelka je mila a ustretova zena..ktorá sa na nic nehra a chce pre detičky len to najlepsie..deti maju "výbeh" v triede ked je zle počasie priamo v JaYme a aj krasne ihrisko vonku..

susanka33
11. aug 2015

Milé maminky🙂 Bohužiaľ z vlastnej skúsenosti Vas musím upozorniť, ze viaceré príspevky su skrytou reklamou- dávaju ich sem príbuzní rmajitteliek resp ich známe. Urcite sa tu nájdu aj úprimne maminky - tak pred nimi klobúk dole. Chcela by som Vám poradiť aby ste sa riadili svojim materským inštinktom a úsmevom dieťatka v skolke- to Vas nikdy nesklame!!!! Veľa štatstia pri výbere tej naj naj naj skolky pre Vàšho drobca🙂)

maria.vinea
26. aug 2015

statna skolka Ovrucska
skusenosti, spokojnost, ucitelky?

jucus88
2. sep 2015

Niekto nemá skusenosť s jaslamy chrobáčiky????

mravvcek
1. okt 2015

@edusik vies mi prosim dat kontakt na botanicku? Nevies ci beru aj deticky ktore potrebuju zvysenu starostlivost?

t1na
11. okt 2015

ahojte od januara by som chcela dat malu do jasli byvame v centre tak by som brala nieco blizko, pocula som o jaslickach na moyzesovej barancek potom na husarskej medvediky..mate skusenosti?prip. referencie na nejake ine?dakujem velmi pekne za odpoved

mayyyyka
11. okt 2015

@t1na Ahoj na Masarykovej budú tiež onedlho jasličky 🙂

magdicka111
12. okt 2015

Čaute dievčatá, zisťujem si informácie na Montessori škôlku Stará baštová v KE.

tiktak5
12. okt 2015

@magdicka111 www.kreativnaskolka.sk tu je toho viac. Myslím, že by ste boli spokojní.. je treba to vidieť.

tiktak5
12. okt 2015

@mravvcek Skôr skús Kreatívnu škôlku na Starej baštovej. Majú v triede 12 detí a 2 p. učiteľky a 1 asistentku učiteľa. Starostlivosť o dieťa je na TOP úrovni a deti majú kopec aktivít. ;)

t1na
12. okt 2015

@magdicka111 a nevies ci maju nejaku stranku resp. nejake info viac? dakujem

magdicka111
12. okt 2015

t1na pozerala som na tejto stranke od tiktak5 www.kreativnaskolka.sk

magdicka111
12. okt 2015

@t1na som pozerala toto www.kreativnaskolka.sk

t1na
12. okt 2015

@magdicka111 dakujem pekne

ciapkyzvieratka
13. okt 2015

@tiktak5 super..a to kde je prosim takato skolka. kde maju dve ucitelky a jednu asistentku? dakujem za info

tiktak5
14. okt 2015

Je to v centre mesta na Starej baštovej 11, blízko Katovej bašty- RODOŠTO. Škôlka sa nachádza v slepej uličke na konci cesty. Skús pozrieť: www.kreativnaskolka.sk 😉

tiktak5
14. okt 2015

@ciapkyzvieratka Je to v centre mesta na Starej baštovej 11, blízko Katovej bašty- RODOŠTO. Škôlka sa nachádza v slepej uličke na konci cesty. Skús pozrieť: www.kreativnaskolka.sk

ciapkyzvieratka
14. okt 2015

@tiktak5 dakujem