Jasle Kľúčik v Petržalke alebo iné jasličky v Bratislave

vandavanda
15. mar 2012

Ahojte,
hladam jaslicky pre dcerku. Mame dobre skusenosti s mini-jaslami, ale su obsadene. Ideme pozriet Klucik zajtra. Na Nobelovo do sukromnych nas zatial nezoberu koli veku (1.5 roka), tak isto nie do DC Srdiecka. Kaciatko sa nam osobne nejako nezapacilo.. Este na mna dobre posobia jaslicky na Bzovickej, ale je to pre nas moc od ruky. Mozete mi napisat Vase skusenosti s Klucikom alebo inymi petrzalskymi jaslickami?
Dakujem!!!!!!!!!

dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yaninna
7. máj 2012

@vandavanda ahoj. boli ste pozriet ten klucik? ako sa vam tam pozdavalo? a tie na bzovickej, maju nejaku svoju stranku? chceme dat od septembra dcerku do jasliciek, ale zatial som ziadne nezistovala.

vandavanda
autor
9. máj 2012

@yaninna klucik sa nam nepozdaval - posobilo to tam na mna tak nejako smutne. bzovicka je v pohode. len uz mali zapis, tak neviem ci nebudu plni. ale vyskusaj 🙂

yaninna
9. máj 2012

@vandavanda dakujem za odpoved. nemas nejaky kontakt na tu bzovicku? lebo ma to hadze na stranku materskej skolky. to su statne jaslicky ta bzovicka? kolko sa tam plati? vy tam budete chodit?

nnell25
22. máj 2012

Cauko aj ja by som rada poprosila o nejaky kontakt na tu bzovicku, a to kaciatko sa vam nepozdavalo?Preco?Neviem kde dat maleho kedze nas do stastnej skolky nezobrali.

dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yaninna
23. máj 2012

@vandavanda ahoj. admin zmazal nejaky prispevok zo vcera. pisala si ty nieco o tej bzovickej? lebo neviem nikde najst na nich kontakt, vzdy ma to hodi na stranku normalnej skolky na bzovickej. dik.

vandavanda
autor
24. máj 2012

@yaninna v klude teda kontaktuj skolku - oni vedia tiez pomoct/poradit/dohodnut

kristinka.s
29. júl 2012

Ahoj, aj my sme hladali tie najlepsie jaslicky pre nasu dcerku. Nebolo to lahke ale nakoniec sa nam podarilo najst a boli sme velmi spokojni. Mozno vam nas pribeh pomoze prihladani, ci rozhodovani: http://www.zariadim.sk/blog/item?id=20

rough
28. sep 2012

Ahojte, ked som volala na Bzovicku, povedali, ze beru od dvoch rokov. Ci existuje aj ine zariadenie na Bzovickej? Dikes

dcchobotnicka
18. okt 2012

Príďte sa pozrieť so svojimi ratolesťami k nám do Chobotničky 🙂 Sme súkromné centrum pre detičky od 18mes- 4 rokov, rozdelené do dvoch tried.

Vravia za nás milé úsmevy detí a spokojnosť rodičov

kikina84
26. feb 2013

v tom srdiecku maju ake ceny neviete? nemaju cennik na stranke.vdaka

zuzulletka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
clarita
26. feb 2013

Maminky, sme mini jasličky v peknom RD v BA Rača. Detičky sa môžu hlásiť aj počas roka. Príjmame detičky od 6 mesiacov a máme možnosť uplatnenia štátneho príspevku. Komunikácia v AJ je samozrejmosťou.
Možnosť 1hod, 4hod,, 6hod a celodenné opatrovanie.

ajka269
22. máj 2013

NIKDY a nikomu neodporúčam jasle kľúčik v petržalke!!!!!!!!!!

kvetinka211
22. máj 2013

@ajka269 preco? mali ste nejake zle skusenosti? urcite mamickam pomoze ak napisete aspon nejake info o probleme. dakujeme ...

ajka269
24. máj 2013

asi to prvé,že za 400 eur by som čakala iné prostredie,iné vybavenie....po druhé prístup učiteliek nič moc,malého hrešili keď sa náhodou pocikal,napriek tomu že som im povedala že má alergiu na niektoré potraviny,aj tak mu to dávali papať a potom sme mali problémy...všetky deti berú aj choré,keď som volala raz že neprídeme lebo je malý chorý,tak riaditeľka povedala,že ho mám aj tak priniesť,že mu budú lieky dávať ony...a aj napriek tomu,že už vyše roka nenosí plienky,mu počas spánku dávali plienku,len aby mali pokoj...a to nehovorím o tom aké problémy sme mali ešte dlho potom,malý mal nočné mory,a dodnes keď ideme na ten smer ako je kľúčik tak začne plakať,že tam nechce ísť.....dali sme ho do iného zariadenia,kde sme úplne spokojný,milý prístup a malý sa teší keď tam ide....určite odporúčam Detské minicentrum v petržalke!!!!! to sa s kľúčikom nedá ani porovnať

alienkat
10. júl 2013

@ajka269
Ahoj, hľadám jasličky pre malého, a zvažujem to minicentrum. Vieš mi dať k tomu aj viac info,
Zaujma ma hlavne prístup k detičkám, koľko ich je v triede, aké aktivity robia. Máme dohodnuté aj stretko, určite sa pozriem aj na živo ....Al.

ajka269
11. júl 2013

detské minicentrum je úúúúžasné,perfektný prístup k detičkám, veľa kreslia,učia sa pesničky,básničky,malý tam chodí s obrovskou radosťou,sú tam dve pani učiteľky-mama s dcérou,majú 10 detičiek....robia aj oslavy keď majú meniny alebo narodeniny...veľa chodia von,detičky si nosia bicykle a odrážadlá,na ihrisko chodia...je toho strašne veľa,určite to nie je ako v iných kde učiteľky len kávičkujú,tu je vidno ako sa detičkám venujú. 🙂 🙂 🙂 🙂

alienkat
12. júl 2013

@ajka269 dakujem za odpoveď dnes pôjdeme pozriet 🙂

lulkalula
8. okt 2013

@ajka269 na mna uz tak divne posobil popis ked som si citala ich stranku... take mi to prislo velmi skrobene alebo ako by som to spravne pomenovala...neviem preco, ale ako vidim nie som jedina

lulkalula
8. okt 2013

@ajka269 mate na mysli minicentrum na Lietavskej??? ja tu totiz byvam a hned vedla jasliciek mam solarium a velmi rada by som bola ak by som mala synceka hned vedla... Viete mi poradit ci beru aj deticky, ktore maju nieco malo po roku a kolko sa mesacne plati???
Dakujem pekne 🙂

ajka269
8. okt 2013

Maju tam deticky od dvoch rokov a plati sa 300 eur mesacne. Mozno by aj mladsie zobrali ale to je o dohode s nimi asi....ale oplati sa to 🙂 stoji to za to,ja dakujem,ze tam mohol syn chodit,perfektne si aj vdaka tymto jaslickam zvykol na skolku,. Su tam velmi mile pani ucitelky. Proste pre mna boli tieto jaslicky TOP a hlavne pre mojho syna.

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
precudziedeti
30. okt 2013

Ja poznám v Rači, malý kolektív, deti spokojne a usmiate. Info IP

luliu
30. okt 2013

@lea20 Ahoj, uvazujem, ze dam syna do tejto skolky (Starlets) - si spokojna? Zaujima ma najma starostlivost o deti, aktivity, pani ucitelky a tak. Dakujem za odpoved 🙂

majloo
7. nov 2013

@lea20 jej aj mna by to zaujimalo. 🙂

mariabs
3. feb 2014

Pridávam skúsenosť s Kľúčikom. Dcérku som tam dala keď mala 1 rok...vydržala tam 8 mesiacov a to len preto, že najskôr bola v tej mini triede a nevedela som nájsť nič iné. Chorá bola každý mesiac :( Po presune k starším detičkám začala nočná mora...plakala už od domu, prišla domov pohryzená, doškrabaná a učiteľky tvrdili, že to sa nemohlo stať tam, lebo vôbec neplakala....To bola posledná kvapka a išla odtiaľ preč. Teraz je šťastná a vysmiata v Cililing centre a pýta sa tam aj cez víkendy 🙂

roxana280
13. apr 2014

@mariabs S Kľúčikom sme zažili niečo podobne, žiaľ môjho syna tieto jasle dorazili, rok nemohol navštevovať žiadne zariadenie, brali tam choré deti, ktoré vždy nakazili moje 10 mesačné, bola to čo sa týka môjho syna najhoršia voľba a omyl ..mala som ho asi 9 mesiacov v jasliach, nikdy viac!!! Následky trvajú..