• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jasle v Zlatých Moravciach. Aké to tam je?

27. septembra 2016 
Chcem sa Vas opytat, ci nema niekto z Vas skusenosti s jaslami v ZM. Mali byt otvorene 2.9.2008. Chcela by som tam dat dceru asi od noveho roku.Nepoznate niekoho kto tam dal svoje dieta?A ake to tam je?....
11. sep 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som v tyxh jaslickach bola, okolie nie je bohvieake, ale to teraz na zimu nie je podstatne, su to novootvorene sukromne jale, plati sa 5800,-Sk na mesiac, 3xdenne strava, mesacne kontrola psychologa a pediatra. Vnutri je vsetko novucke a krasne, take mile, personal su zdravotne detske sestry. Maju dokopy asi 10-12 deti, najmensie ma cca 10mesiacov.
Treba sa ist pozriet a nechat na svoj dojem, ale ja iste vrelo odporucam.
Este len zacali, okolie sa spravi a napady na zlepsenie vzdy pomozu.
16. sep 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vdaka za info, asi sa tam pojdem kuken
17. sep 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA TAM NOSIM SVOJHO SYNA A SOM SPOKOJNA.JE TAM ASI 6 DETI A O MOJHO DROBCA JE DOBRE POSTARANE.NAJPRV SOM SA TOHO BALA ALE TERAZ NELUTUJEM. :slight_smile:
16. okt 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimina: a aky velky je tvoj syncek? A ako ste zvladli prve dni? Mam z toho trochu strach.....ale pravdepodobne od januara tam budeme chodit aj my:slight_smile:
Ako to tam funguje so stravou? ...
17. okt 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak som to nevydrzala a isla som sa tam pozriet. :wink:
Mam z toho zatial velmi dobry pocit...je tam uz 9 deticiek.Je to velmi utulne, mile prostredie pre deticky, vychovavatelky su tiez velmi mile a prijemne.Mam pocit, ze malej sa tam bude veeeelmi pacit......ved uvidime v januari :slight_smile: papa
20. okt 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a nevie mi niektora z vas povedat kde sa presne tie jaslicky nachadzaju a ci este funguju rozmyslam ze by som tam tiez chcela dat svoju dceru dakujem.
27. aug 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na Hviezdoslavovej ulici, volajú sa Voktorka, smerom k železničnej stanici, ešte nižšie ako je dolu stredisko Žitavan/pod dolným kostolom/ keď pôjdeš dolu mestom je to na pravej strane taký vilka
29. aug 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na Hviezdoslavovej ulici, volajú sa Viktorka, smerom k železničnej stanici, ešte nižšie ako je dolu stredisko Žitavan/pod dolným kostolom/ keď pôjdeš dolu mestom je to na pravej strane taká vilka, ale počula som, že aj v škôlke Slniečku berú detičky od dvoch rokov
29. aug 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za odpoved urcite sa tam pojdem pozriet moja dcerka este nema dva nevies od akeho veku tam beru deticky dik.
1. sep 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den chcem sa opitat kolko stoja jasle viktoria mesacne ?
27. sep 2016 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok