Jasle v Zlatých Moravciach. Aké to tam je?

pikoko
11. sep 2008

Chcem sa Vas opytat, ci nema niekto z Vas skusenosti s jaslami v ZM. Mali byt otvorene 2.9.2008. Chcela by som tam dat dceru asi od noveho roku.Nepoznate niekoho kto tam dal svoje dieta?A ake to tam je?....

zuzka1.
16. sep 2008

Ahoj, ja som v tyxh jaslickach bola, okolie nie je bohvieake, ale to teraz na zimu nie je podstatne, su to novootvorene sukromne jale, plati sa 5800,-Sk na mesiac, 3xdenne strava, mesacne kontrola psychologa a pediatra. Vnutri je vsetko novucke a krasne, take mile, personal su zdravotne detske sestry. Maju dokopy asi 10-12 deti, najmensie ma cca 10mesiacov.
Treba sa ist pozriet a nechat na svoj dojem, ale ja iste vrelo odporucam.
Este len zacali, okolie sa spravi a napady na zlepsenie vzdy pomozu.

pikoko
autor
17. sep 2008

vdaka za info, asi sa tam pojdem kuken

mimina
16. okt 2008

JA TAM NOSIM SVOJHO SYNA A SOM SPOKOJNA.JE TAM ASI 6 DETI A O MOJHO DROBCA JE DOBRE POSTARANE.NAJPRV SOM SA TOHO BALA ALE TERAZ NELUTUJEM. 🙂

pikoko
autor
17. okt 2008

mimina: a aky velky je tvoj syncek? A ako ste zvladli prve dni? Mam z toho trochu strach.....ale pravdepodobne od januara tam budeme chodit aj my🙂
Ako to tam funguje so stravou? ...

pikoko
autor
20. okt 2008

Tak som to nevydrzala a isla som sa tam pozriet. 😉
Mam z toho zatial velmi dobry pocit...je tam uz 9 deticiek.Je to velmi utulne, mile prostredie pre deticky, vychovavatelky su tiez velmi mile a prijemne.Mam pocit, ze malej sa tam bude veeeelmi pacit......ved uvidime v januari 🙂 papa

tali555
27. aug 2010

Ahojte a nevie mi niektora z vas povedat kde sa presne tie jaslicky nachadzaju a ci este funguju rozmyslam ze by som tam tiez chcela dat svoju dceru dakujem.

jojina11
29. aug 2010

je to na Hviezdoslavovej ulici, volajú sa Voktorka, smerom k železničnej stanici, ešte nižšie ako je dolu stredisko Žitavan/pod dolným kostolom/ keď pôjdeš dolu mestom je to na pravej strane taký vilka

jojina11
29. aug 2010

je to na Hviezdoslavovej ulici, volajú sa Viktorka, smerom k železničnej stanici, ešte nižšie ako je dolu stredisko Žitavan/pod dolným kostolom/ keď pôjdeš dolu mestom je to na pravej strane taká vilka, ale počula som, že aj v škôlke Slniečku berú detičky od dvoch rokov

tali555
1. sep 2010

Dakujem za odpoved urcite sa tam pojdem pozriet moja dcerka este nema dva nevies od akeho veku tam beru deticky dik.

bianca15467
27. sep 2016

Dobry den chcem sa opitat kolko stoja jasle viktoria mesacne ?