Je potrebný papier od doktora pri dlhšej absencii?

25. sep 2022

Ahojte. Syn bol doma 2 tyzdne kvoli soplom, je v skolke v prvom rocniku. Zajtra by som ho uz chcela dat do skolky. Potrebujem do skolky doniest papier od doktora ze uz je zdravy? Alebo papier od doktora je potrebny len pri povinnej predskolskej dochadzke?

pribinak
25. sep 2022

Ak nie je predskolak tak nie

lenka9g
25. sep 2022

@pribinak podľa mňa potrebuje, nám bolo povedané, že rodič môže ospravedlniť len 7dni. Keď viac tak už treba potvrdenie od dr,že je dieťa zdravé

lenka9g
25. sep 2022

@pribinak nechcela som to adresovať priamo tebe, sorry za označenie

macik34
25. sep 2022

Určite potrebuje. My sme nosili, ak chýbali viac ako 3 dni

kamowa
25. sep 2022

u nas sa podpisuje iba papier o bezinfekcnosti, netreba od lekara nic ine (iba v pripade predskolaka, tak ospravedlni rodic 7 dni, inak treba papier od lekara)

evinka3007
25. sep 2022

Moj bol doma tiež dva tyzdne kvoli soplom, nie je predskolak, teraz len zacal chodit do skolky a papier od lekara musim mat 🤷‍♀️ na rodicovskom nam hovorili ze max 7 dni (vrátane vikendu) vie ospravedlnit rodic + treba vyhlasenie o bezpriznakovosti.

e1i
25. sep 2022

U nas pri absencii nad 7 dni potrebuje. Tiez bola mala 13 dni chora, v malej skupine a museli sme doniesť.

evinqua
25. sep 2022

Nie, iba potvrdenie o bezpriznakovosti

thereisabear
25. sep 2022

Pozri školský poriadok.

slavomira236
25. sep 2022

Potrebuje iba predškolak nikdy som nenosila papier ani pri synovi ani dcére..nižšie ročníky niesu povinné ani papier preto netreba

macik34
25. sep 2022

@slavomira236 to záleží od škôlky.niektori musia, niektorí nie. U nás bez toho dieťa nezobrali

zuzkaa1991
25. sep 2022

Kazda škôlka ma ine podmienky treba si zavolať riaditelke...moja ma 4.5r nie je predskolacka(chodi do triedy s predskolakmi take ucitelky maju rozdelene "papiere tabulky ) a nemusim nosit papiere od lekara nema povinnu dochádzku len podpisem papiere ze je zdravá......a ako pisu mamicky kazda nieco ine ;)