• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

17. januára 2017 
Ahojcek...chcem sa opytat ci neviete o nejakej www stranke na vyrobu karnevalovej masky.Dakujem
30. máj 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este je cas mozno aj poziciam a napadlo ma ze mala ma aj niake casopisy a tam bola vyroba masiek aj malovanie na tvar,tak zajtra pohladam
30. máj 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva, stranky nepoznam. My sme dnes vyrabali ninja korytnacky...zajtra dorobime a prihodim foto. Vyroba a inspiracia zavisi od poziadaviek dietata, veku a tovjej sikovnosti :wink: mym mame polovicu masiek vyrobenych a polovicu kupenych za par korun v sekaci :wink: momentalne ich mame asi 20.
30. máj 2007 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka vdaka
30. máj 2007 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: leva skus si pozriet http://www.masky.sk/ :wink: mozno nieco najdes
30. máj 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vdaka olianko pozriem,lebo tu u nas je jedna pozicovna do ktorej chodi celi Pezinok a maju tam jednu masku aj 5 krat a pred rokom sa na karnevale stretlo 7 motylov a 10 princezien tak som chcela nieci take normalne aby to nemal kazdy druhy.Preto som chcela ze vyrobim ale aj na tejto stranke su pekne.
31. máj 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leva, kuk sem, nafotila som definitvnu verziu nasich novych masiek :wink:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=575370&vReferer=
31. máj 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leva, úžasná maska je nahovoriť viac deciek a spraviť stonožku - prekryješ ich plachtou cez chrbty (na ňu našpendlíš pásy látok, aby im to držalo cez trup), každé si dá na ruky a nohy iné topánky alebo ponožky a hlave treba tykadlá a nejak namachliť ksicht...
Ďalšia super maska je múmia - omoceš dieťa obväzmi alebo gázou (my s bráchom sme boli furt múmie ale to asi vďaka tomu, že sme doktorské deti...)
Ďalej odporúčam Bábätko - len obliecť jednofarebne do nejakej cukríkovej farby, na hlavu čipaočku + podbradníček + cumlík + medzi nôžky uviazať a zicherkou zopnúť trojrohý cíp látky ako plienku
...vtipný je aj "kus steny" - na dieťa sa dá veľká škatuľa, ktorú ste predtým pomaľovali ako stenu - opukaná omietka, tehly, nápisy všelijaké, poprípade názov ulice...
...môže byť aj "kúsok raja" dieťa oblečieš do žlto-zelených obtiahnutých vecí a doslova ho obalíš umelými kvetinami, na plece môžeš posadiť plyšového papagája...
Možností je strašne veľa :dizzy_face: prajem veľa zábavy :dizzy_face:
31. máj 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
Babulky paraaaaada :slight_smile: ste sikulky,vdaka
31. máj 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://prozabavu.eo.cz/index.php?kat=4172

http://prozabavu.eo.cz/index.php?p=id3612t
tuto som robila , krepový papier, karton, lepidlo. cena asi 60sk
31. máj 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som raz bola hracia kocka - kartonova skatula s vyvrtanym otvorom na hlavu, olepena krepovym papierom a bodkami - trosku blbsie sa v tom hyba, ale da sa :grinning:
31. máj 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
medzi moje oblubene masky patri hrozno :grinning: Dieta je v zelenom, a pripnes mu o telo nafukane zelene baloniky- ako bobulky. Na hlave z tvrdeho papiera stonku(nieco ako jarmulka + na vrchu stonka) Vyzera to vymakane :wink:
31. máj 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na poslednom karnevale chlapček mal masku stromu- jedľa. zo zeleného krepu, široke pasy do polovice nastrihané,hnedé pančušky. bol zlatučky.
1. jún 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hrozno je fakt skvely napad, fakt a nestoji az tak vela
1. jún 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby,bola som zufala aku masku a teraz sa neviem rozhodnut vsetky maju nieco do seba :wink: Obdivujem vasu fantaziu :slight_smile:
1. jún 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva ked chces pozrem ti nieco v casopse BURDA tam ich je mnoho...len skus povedat ze co asi...
1. jún 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Anielik vdaka za ochotu,uz som nakoniec vybrala,bude kusok raja ako poradila sue.Velmi tazko sa rozhodovalo kedze tu bolo veeela genialnych masiek :slight_smile: Kedze mam aj tie umele kvety doma a dost,aj tak som to chcela rusit,aspon sa vyuziju takto. :grinning: Verulka ninja korytnacku pouzijem urcite pri malom,tiez to dobre vyzera.Velmi pekne vam vsetkym este raz dik,dali ste dobru inspiraciu. :wink:
1. jún 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malemu spravila leva :slight_smile: Na zltu ciapku som mu nasila kozusinu z o zimnej bundy ( aj tak som ju nenosila), v sekaci som kupila zlto hnede tricko a hnede gatuse, na ktore som nasila z opasku CHVOST a na konci mal bambulku z kozusinky. Farbami na tvar som ho pomalovala ( fuzy, zuby) a bolo... :wink:
12. jún 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme malému do škôlky na karneval masku normálne požičali v požičovni. stálo to 250 sk. no mohol si vybrať čo chcel, vyskúsať...
velmi sa mu to páčilo. bol rytier. Na kranevali to tak riesilo asi 70% rodičov. Aj ked vyrobená, je vyrobená...
13. jún 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj juliaa,ja som tiez po dva roky pozicala masku,najprv bola princezna a potom motil,no ked sme prisli na karneval bolo tam 5 motilov istej masky.Bude to asi tym ze mame v Pk jednu pozicovnu a maju tam z jednej masky aj 5 kusov,tak som sa rozhodla ze nieco zbuchneme,mala bola rada ked pomahala a aspon som pouzila umele kvety ktore som chcela uz dat prec :wink:
13. jún 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skvele leva, vynasla si sa a mala bola isto originalna.
13. jún 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva -super nápad :wink: a obdivujem tvoju zručnosť...ja zvládnem urobiť tak kominára a kuchára :grinning:
13. jún 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka,este len bude,karneval maju v piatok :wink: tesim sa.Julliaa,vdaka ale sama som prekvapena ako sa to podarilo,kamoska prispela kvetmi,tak bude cela pokvetovana :grinning: Kamoska ma velkosklad,tak si viete predstavit kolko mi toho dala :grinning:
13. jún 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj babulky.Sue tvoj napad,kus raja sa velmi osvedcil,bola uplne perfektna :slight_smile: Ak bude cas,tak dam foto do albumu,no mala som len kameru,fotak som nemala zo sebou a s kamery sa da len nemam zatial program na stiahnutie foto,ale ked bude tak dam do albumu :wink: Este raz dik vsetkym za skvele napady.
4. júl 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas neviete poradit nejaku masku ale pre dospelaka? alebo nejaku stranku lebo som v koncoch hm? dakujem :cry:
13. jan 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme včera s dcérou robili na karneval muchotrávku ... uvidím ako dlho to na karnevale z papiera vydrží, aj to vyzerá chutne ale hlavne sme si to spravili sami, tak dúfam, že budeme originálny
22. jan 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garfieldmail1 • 1d • Včera o 14:40
Ahoj, chtěla bych jít v únoru se synem (21 měsíců) do herničky na připravovaný "maškarní ples" . Mají to na téma "zvířátka" a já zatím za boha nemohu přijít na to, co synovi vyrobit a jak... Nakonec něco určitě vymyslím, ale za Vaše nápady budu vděčná Jestli se například dají koupit třeba nějaké omyvatelné barvičky na obličej, které si ale syn sám hned nerozmaže atd....

fifinna • 1d • Včera o 15:20
ja som vydela v Draciku uz hotove masky, môzes ju neskôr vyuzit aj v skôlke

zuzu13 • 2d • Včera o 15:37
môj syn bol Ferdo mravec...čierne oblečko, čiapka a červená šatka s bodkami okolo krku...
14. jan 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Tvoj príspevok