• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

27. marca 2017 
no to je dost dobry napad ale neviem ako by som dala polystyren v tvare obdlznika do tvaru gule :slight_smile:
15. jan 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarusqa orezez ho tim ostrym lamacim nozem a pripadne udelas z vic vrstev a prilepis.. asi by to byla piplacka a bordel - radsi to delat nekde v garazi ale pekny by to bylo :wink:
15. jan 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to je dobre :D ale ked mate este niekto niejaky iny napad na masku :slight_smile: tak mozte napisat :slight_smile:
15. jan 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za mobilni telefony...
15. jan 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

to je u nas kazdy rok na karnevale :slight_smile: chcely by sme byt nieco take co este nebolo :wink:
15. jan 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za modelky v bikinach a 1 za fotgrafa.. jezis u nas toho chodi hafo ale ja sit o nepamatuju...
:grinning:
15. jan 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chceme nieco specialne :slight_smile: a nieco na com by sme sa aj narobili :slight_smile:
15. jan 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáte někdo nápad, jak vyrobit kostým ryby??? :angry:
20. jan 2011 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som chodila do škôlky mama zo mna spravila salonku :grinning: :grinning: :grinning: bola to super originalna maska :grinning: :grinning: :grinning: dala na mna kartonovu krabicu, vystrihla diery na ruky, obtiahla krabicu alobalom a smerom k hlave a k noham dala krepovy papier ružovy, presne tak, jak je na salonkach, no a samozrejme nesmeli chybat biele krepsilonky, či jak sa tie hnusne pichlave pančušky volali :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je nápad!!!!!!!!!!!!!! super! moc díky - mám na to rok :grinning: letos jde malá za pračlověka, už jsem upatlala z moduritu zuby na náhrdelník, "sekerku" z kamene, lýka a klacku, kůstky, který zamotám do vlasů... teď mě čeká ušít ten hadr přes rameno, dole ožvejkanej a návleky na nohy. Chtěla jsem ještě kyj, ale nevím, z čeho bych ho udělala, chtěla jsem ho vyřezat a natřít z polystyrenu, ale nějak jsem se po něm zapomněla podívat a krneval je zítra :sweat_smile:
21. jan 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simlenka kyj zkus "vymodelovat z novin" a potom ho celý oblepit hnědým krepovým papírem (lepidlem herkules) (nebo bílým a pak nabarvit... to do zítřka stihneš -pokud máš krepák... nebo nějaký hedvábný papír... :slight_smile:
21. jan 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bledulka škoda, já už tu pak večer nebyla a tak jsem tvůj tip nemohla uskutečnit, ale i tak - maska získala třetí místo, tak jsem šťastná :dizzy_face:
tady na ukázku jak ta naše princezna vypadala
24. jan 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby neporadite mi nahodou ako najjednoduchsie ale pekne urobit z mojho synceka poziarnika
25. jan 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suúper a teraz by som rada zistila ako vyrobit taku masku dom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. jan 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: prosim súrne potrbujem ... masku niakeho zvieratka doma vyrobit .... veverička , zajac , škečok .. alebo nečo takéé a newiem si rady ... newiete mi niako poradiť ... :D dakujem :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. feb 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: prosím o radu.. neviem si rady.. mame v skolke karneval teraz v piatok a ja potrebujem vymysliet nejaku masku pre 6 rocneho chlapca.. avsak u nas je karneval stale na nejaku temu,, cize deticky nemozu byt co chcu.. musia ´mat masku zodpovedajucu teme.. tohtorocna tema je modna prehliadka...neviem aku ulohu by tam mal zohravat chlapec.. napadol ma fotograf.. ale ako na to? prosim baby poradte... :unamused:
7. feb 2011 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však môže byť model/ka :wink:
7. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja si robim masky pre moje deti sama mala som uz vseliake vlastnorucne vyrobene a za lacny peniaz kazda ma stala okolo tych 100az 150sk chlapec bol JABLON-rychla a jednoducha maska ,USTNA HYGIENA (bol pohar a v tom bola zub.pasta a kefka)pred rokom som spravila troj poschodovu penovu tortu bola suprova staci mat troska fantazie na kazdu masku som potrebovala hlavne tvrdy papier lepidlo krep a doplnky a uz som tvorila
8. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarusqa chces sa narobit tak si sprav troj poschodovu penovu tortu je to jedinecna maska financne nie je drha ale casovo zdlhava a je originalna
8. feb 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my máme v piatok karneval a ja sa chystám na prvú masku pre moju dcérku chcem srpaviť včielku :grinning:
14. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,,sobotu by sme mali ist prvy krat na karneval..len sme sa to dozvedeli az dnes..tak potrebujem poradit kde v bratislave sa da kupit daky pekny kostym..v tescu maju maly vyber a inu predajnu zatial nepoznam tak uvitam dobre rady,,dakujem.. :grinning: :grinning:
14. feb 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka21 ahoj, ja som videla pekne masky v Mark Spencer - ale bolo to pred 2 tyzdnami ...
14. feb 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si spomenula na karneval, ked som este ja bola na prvom stupni ZS. vsetky kostymi sa vtedy samozrejme vyrabali rucne. cca 2/3 dievcat boli princezne (to je jasne), ale jedna moja spoluziacka prisla v kostyme, co jej sila mamina. bol velmi jednoduchy a vyhrala s nim tusim 1.cenu. ak si dobre pamatam mala na seba iba taky uzky overal (resp. elastaky a body v rovnakej farbe) a na tom mala ponasivane zelene baloniky (nafuknute cca dopolovice). - predstavovala strapec hrozna :grinning: :grinning: tie baloniky boli teda ponasivane tak pekne do strapca. ci mala na hlave aj tu hnedu stopku, to uz si nepamatam :slight_smile:
15. feb 2011 o 00:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika84 to je dobrá maska :grinning: to tom by to malo byť, že si masky deti vymyslia a spolupracujú na jeho výrobe ... ten môj anjelik si vybral že chce byť čert ... (je modrooka blonína s brčkavými vlasmi)
15. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj...tak, karnevalovy kostym sme stastne zvladli- satky su usite a kridla vyfarbene a ozdobene trblietkami, aj nejake doplnky sme nasli - korunka na hlavu a palicka do ruky...ale co z toho, ked karneval v MS je zajtra a moja dcerka je chora :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...budeme si musiet urobit nejaky domaci karneval s balonikmi, pesnickami a maskami cez vikend :slight_smile: ... a ja pojdem po tychto nociach plnych horucky, kaslika a soplikov za sipkovu ruzenku a budem spat sto rokov, sto rokov...
15. feb 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kostym sa nam celkom podaril... :dizzy_face:
15. feb 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja Nadhera ma dneska karneval a usili sme jej cervenu ciapocku bola v tom nadherna :wink:
16. feb 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prosim vas, nemate niekto navod ako vyrobit kucharsku capicu z papiera? dakujem :slight_smile:
25. feb 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok