Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

leva
30. máj 2007

Ahojcek...chcem sa opytat ci neviete o nejakej www stranke na vyrobu karnevalovej masky.Dakujem

jarusqa
15. jan 2011

no to je dost dobry napad ale neviem ako by som dala polystyren v tvare obdlznika do tvaru gule 🙂

beruska2x
15. jan 2011

@jarusqa orezez ho tim ostrym lamacim nozem a pripadne udelas z vic vrstev a prilepis.. asi by to byla piplacka a bordel - radsi to delat nekde v garazi ale pekny by to bylo 😉

jarusqa
15. jan 2011

to je dobre :D ale ked mate este niekto niejaky iny napad na masku 🙂 tak mozte napisat 🙂

beruska2x
15. jan 2011

za mobilni telefony...

jarusqa
15. jan 2011

to je u nas kazdy rok na karnevale 🙂 chcely by sme byt nieco take co este nebolo 😉

beruska2x
15. jan 2011

za modelky v bikinach a 1 za fotgrafa.. jezis u nas toho chodi hafo ale ja sit o nepamatuju...
😀

jarusqa
15. jan 2011

chceme nieco specialne 🙂 a nieco na com by sme sa aj narobili 🙂

simlenka
20. jan 2011

nemáte někdo nápad, jak vyrobit kostým ryby??? 😠

weverka11
21. jan 2011

ked som chodila do škôlky mama zo mna spravila salonku 😀 😀 😀 bola to super originalna maska 😀 😀 😀 dala na mna kartonovu krabicu, vystrihla diery na ruky, obtiahla krabicu alobalom a smerom k hlave a k noham dala krepovy papier ružovy, presne tak, jak je na salonkach, no a samozrejme nesmeli chybat biele krepsilonky, či jak sa tie hnusne pichlave pančušky volali 😀 😀 😀

simlenka
21. jan 2011

@dadis 😵 😵 😵 to je nápad!!!!!!!!!!!!!! super! moc díky - mám na to rok 😀 letos jde malá za pračlověka, už jsem upatlala z moduritu zuby na náhrdelník, "sekerku" z kamene, lýka a klacku, kůstky, který zamotám do vlasů... teď mě čeká ušít ten hadr přes rameno, dole ožvejkanej a návleky na nohy. Chtěla jsem ještě kyj, ale nevím, z čeho bych ho udělala, chtěla jsem ho vyřezat a natřít z polystyrenu, ale nějak jsem se po něm zapomněla podívat a krneval je zítra 😅

bledulka
21. jan 2011

@simlenka kyj zkus "vymodelovat z novin" a potom ho celý oblepit hnědým krepovým papírem (lepidlem herkules) (nebo bílým a pak nabarvit... to do zítřka stihneš -pokud máš krepák... nebo nějaký hedvábný papír... 🙂

simlenka
24. jan 2011

@bledulka škoda, já už tu pak večer nebyla a tak jsem tvůj tip nemohla uskutečnit, ale i tak - maska získala třetí místo, tak jsem šťastná 😵
tady na ukázku jak ta naše princezna vypadala

duplicka
25. jan 2011

baby neporadite mi nahodou ako najjednoduchsie ale pekne urobit z mojho synceka poziarnika

miley40
25. jan 2011

suúper a teraz by som rada zistila ako vyrobit taku masku dom 😎 😎 😎 😎

terca667
7. feb 2011

☹ prosim súrne potrbujem ... masku niakeho zvieratka doma vyrobit .... veverička , zajac , škečok .. alebo nečo takéé a newiem si rady ... newiete mi niako poradiť ... :D dakujem 😅 🤐 😵

vieroslavka
7. feb 2011

😒 prosím o radu.. neviem si rady.. mame v skolke karneval teraz v piatok a ja potrebujem vymysliet nejaku masku pre 6 rocneho chlapca.. avsak u nas je karneval stale na nejaku temu,, cize deticky nemozu byt co chcu.. musia ´mat masku zodpovedajucu teme.. tohtorocna tema je modna prehliadka...neviem aku ulohu by tam mal zohravat chlapec.. napadol ma fotograf.. ale ako na to? prosim baby poradte... 😒

janinah
7. feb 2011

však môže byť model/ka 😉

ludus
8. feb 2011

Ahojte ja si robim masky pre moje deti sama mala som uz vseliake vlastnorucne vyrobene a za lacny peniaz kazda ma stala okolo tych 100az 150sk chlapec bol JABLON-rychla a jednoducha maska ,USTNA HYGIENA (bol pohar a v tom bola zub.pasta a kefka)pred rokom som spravila troj poschodovu penovu tortu bola suprova staci mat troska fantazie na kazdu masku som potrebovala hlavne tvrdy papier lepidlo krep a doplnky a uz som tvorila

ludus
8. feb 2011

@jarusqa chces sa narobit tak si sprav troj poschodovu penovu tortu je to jedinecna maska financne nie je drha ale casovo zdlhava a je originalna

idris
14. feb 2011

ahojte tak my máme v piatok karneval a ja sa chystám na prvú masku pre moju dcérku chcem srpaviť včielku 😀

kiwinka21
14. feb 2011

ahojte maminky,,sobotu by sme mali ist prvy krat na karneval..len sme sa to dozvedeli az dnes..tak potrebujem poradit kde v bratislave sa da kupit daky pekny kostym..v tescu maju maly vyber a inu predajnu zatial nepoznam tak uvitam dobre rady,,dakujem.. 😀 😀

danka_ba
14. feb 2011

@kiwinka21 ahoj, ja som videla pekne masky v Mark Spencer - ale bolo to pred 2 tyzdnami ...

gabika84
14. feb 2011

teraz som si spomenula na karneval, ked som este ja bola na prvom stupni ZS. vsetky kostymi sa vtedy samozrejme vyrabali rucne. cca 2/3 dievcat boli princezne (to je jasne), ale jedna moja spoluziacka prisla v kostyme, co jej sila mamina. bol velmi jednoduchy a vyhrala s nim tusim 1.cenu. ak si dobre pamatam mala na seba iba taky uzky overal (resp. elastaky a body v rovnakej farbe) a na tom mala ponasivane zelene baloniky (nafuknute cca dopolovice). - predstavovala strapec hrozna 😀 😀 tie baloniky boli teda ponasivane tak pekne do strapca. ci mala na hlave aj tu hnedu stopku, to uz si nepamatam 🙂

danka_ba
15. feb 2011

@gabika84 to je dobrá maska 😀 to tom by to malo byť, že si masky deti vymyslia a spolupracujú na jeho výrobe ... ten môj anjelik si vybral že chce byť čert ... (je modrooka blonína s brčkavými vlasmi)

ivett1
15. feb 2011

Ahoj...tak, karnevalovy kostym sme stastne zvladli- satky su usite a kridla vyfarbene a ozdobene trblietkami, aj nejake doplnky sme nasli - korunka na hlavu a palicka do ruky...ale co z toho, ked karneval v MS je zajtra a moja dcerka je chora 😝 ...budeme si musiet urobit nejaky domaci karneval s balonikmi, pesnickami a maskami cez vikend 🙂 ... a ja pojdem po tychto nociach plnych horucky, kaslika a soplikov za sipkovu ruzenku a budem spat sto rokov, sto rokov...

ivett1
15. feb 2011

ten kostym sa nam celkom podaril... 😵

romanelka2
16. feb 2011

Moja Nadhera ma dneska karneval a usili sme jej cervenu ciapocku bola v tom nadherna 😉

luciferova
25. feb 2011

kocky prosim vas, nemate niekto navod ako vyrobit kucharsku capicu z papiera? dakujem 🙂