• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

27. marca 2017 
Loni byla Vaneska za čertici a letos za fialku... :slight_smile: Měla úspěch a byla ohodnocena i cenou... :wink:
26. feb 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme byli v pátek za berušku :slight_smile:
27. feb 2011 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
27. feb 2011 o 01:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maggie2 děkujeme :slight_smile:
3. mar 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letos jsme byli za ve školce za šášu, ale teď jsme pozvaní na maškarní narozeninovou oslavu a pán by chtěl jít za rytíře - tak jsem řekla, že novou masku mu nekupuju a zkusila jsem rytíře vyrobit sama - dřevěný meč jsme doma měli a pak stačila papírová krabice od hraček a karton a dílo je hotovo :grinning: Inspirovala jsem se na stránkách výrobce papírových helem, je tam přímo návod na výrobu rytířské helmy - já to tedy vyráběla jinak - jen jsem k sobě slepila obal od skicáku :slight_smile:
4. mar 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peta.cz ahoj...ten rytier je vydareny :slight_smile: ...my tiez nieco take chystame, ale az na buduci rok :grinning: ....stit aj mec mame umely z vypredaja (vsetko za 1,- euro...) a chyba nam akurat ta "helma" :slight_smile: ..tak, diky za inspiraci... :wink:
11. mar 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubíček byl letos za želvičku Ninja :slight_smile:
11. mar 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som niekedy bola margaretka na hlave som mala klobuk obaleny v žltom krepovpom papieti a prišite lupene z papieta mala som zelene tričko a zelenu suknu tak ties z krepoveho papiera bolo to velmi zlate
7. jan 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako vyrobiť masku ježka? Z čoho vyrobiť pichliače - pre 5-ročné dieťa.
13. jan 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee myška: sivé tepláčiky, sivá mikinka s kapucňou, na kapucku ušká zo sivých ponožiek, chvostík sivá šnúrka.
13. jan 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. jan 2012 o 23:34 • kvetinkajirinka
ahoj chcela by som nie aku masku na karneval :slight_smile: nieco ine ako lienka mucotravka a tie klasickeee :grinning: ae problem je v tom ze krneval mame uz v stvrtok :sweat_smile: :hearts:

dakujem :wink:
31. jan 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamca184 pro holčičku, nebo kluka?
já dělám dceři kočičku (teda taky trochu klasika) - černé triko, černé legíny, papírová ouška na čelenku...na triko jsem našila z bílé látky (měla jsem chlupatou) náprsenku, kousek jsem dala na konec ocásku z černejch starejch silonek..... a růžovou mašličku pro oživení
31. jan 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. feb 2012 o 22:11 • hancas
ja som kúpila parochňu, farby na tvár, vyrobili sme krabicu presne ako má ten šmolko v rozprávke a boli sme na karnevale za Šmolka Vtipka a Šmolinku:
18. feb 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
18. feb 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my půjdem za muchomůrku červenou.Kostým jsem dělal sama.Z bílého prostěradla jsem ušila mini sukýnku s kanýrkama.Klobouk jsem udělala ze čtvrtky a potáhla červeným krepovým papírem.Puntíky jsem vystříhala z bílého krepovýho papíru,ale můžou být i z chomáčků vaty.Fotku zatím nemám,ale dodám.malá bude mít ještě bíle punčochy a bílý roláček.Houbička moje malá.
Starší jsem koupila na MMB kostým pirátky-ten bych si ušít netroufa.

lŠmoulové jsou opravdu hezký :slight_smile:
18. feb 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cat - tak teda ti šmoulíci jsou povedení! Fakt super, chválím nápaditost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :wink:
19. feb 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dvojka jé, tak to je klasika, tenhle kostým jsme si vždycky vyráběly jako malé holky samy s kamarádkou, puntíky jsme dělaly z chomáčků vaty a sukýnky měli ze záclony :slight_smile:. My máme už kostým hotovej, ale bohužel je malá nemocná, tak uvidíme, jestli vůbec karneval stihneme :frowning2:
20. feb 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My byli za čertici ale v záloze jsme měli tučňáka a princeznu :grinning:
20. feb 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
my sme tento rok boly Hrozienko :slight_smile:
20. feb 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@brusinka.pusinka - ti jsou teda pekelní! Super! :dizzy_face:
20. feb 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarula25 - tak to je good! :grinning: :grinning: :wink:
20. feb 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anta Rožky jsme koupili před 2 lety Vidle jsou udělané doma z kartónu a tyčka od lampionu, a kamašky jsme našila trojuhelničky z červené látky ocásek ze starých silonek srolovaných a našité také trojuhelničky látky červené mašle a tričko měla veliký uspěch byla jediná čertice ve školce a moc se líbila:grinning: a bylo ji moc pohodlně... Princezen tam bylo snad 20 :grinning:
20. feb 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridam foto nasho Mateja vlani bol za carodejnika, na vyrobu to bolo velmi lahke, ciapka z vykresu olepena krepovym papierom, strieborne hviezdicky a lamely z vianocneho stromceka :wink: a plast z muzovej starej tmavej kosele, ktoru som zuzila na synovu velkost. Kuzelnicku palicku mal z papiera. A tohtorocny karneval bol pirat, no v zalohe sme mali aj home-made masku lekara, tak mozno niekho tiez inspiruje.
20. feb 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@brusinka.pusinka no krásny tučňáčik aj čertica :slight_smile: :sunglasses: ako princezná by splynula s davom.. moja 3r. hubatá dcéra vyhlásila, že ona teda princeznou nebude ani za nič,lebo "to je nuda mami, ja chcem byť ináá!" :grinning:
20. feb 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
přidávám naši makovou panenku :slight_smile:
20. feb 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cat u nás to je stejné mamí chci být jiná nechci princeznu tu nosím doma:grinning:
20. feb 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cat
@brusinka.pusinka to máme úplně stejně, ani loni dcera nechtěla být princezna a byla mezi holkama jediná ve třídě, kdo nebyl princezna nebo víla :slight_smile:

přidávám foto z loňského karnevalu, i z čarodějnic - omlouvám se za ty "škrabošky", ale nerada vystavuju děti na síti, tak snad to nebude tolik vadit ...letos půjde za kočku, ještě to ale nemám došité :slight_smile:
21. feb 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mates22 krásné masky a neomlouvej se chápu to :grinning:
21. feb 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok