• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

27. marca 2017 
@matulka82 dik :slight_smile: no najprv som ich poctivo prisivala ale to bolo hroznee tak nakoniec som to vyriesila spinkovackou a bolo to ovela rychlejsie :grinning:
2. feb 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak už máme za sebou karneval a toto je naša výroba
10. feb 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Tak takto mi zapózoval náš ježko, že on nemá čas musí skákať
13. feb 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@majatob akí sú zlatučkí ... :dizzy_face:
13. feb 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@6mia6 aj ten náš chcel byť rytierom, potom mušketierom a nakoniec bol z neho pirátsky kapitán:grinning: tiež som to robila sama... štýlom "co dům dal"...
13. feb 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
u nas bolo najprv na plane hrozno,ale nakoniec zvitazila volba hasicskeho auta :slight_smile: kedze hrozno by bolo asi skor znicene akoby stihlo predviest sa :slight_smile:
24. feb 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dievcata, potrebujem spravit masku zajacika pre 4 rocneho chlapca. Nemate niaky napad ? Nieco jednoduchsie, pretoze siaci stroj nemam.. ale v ruke by som zvladla.
4. mar 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@casdante asi už pozdě, ale na zajíčka stačí hnědé punčošky a tričko, na to našít ocásek třeba z vaty zabalené do gázy a nebo klasická bílá bambulka a na čelenku ouška..pokud by nechtěl jako kluk čelenku, tak na nějakou čepici :slight_smile: a nebo se dá najít papírová maska a místo přes oči- děti to obvykle nerady našít na čepisi a dát tak jakoby na čelo http://www.i-creative.cz/2008/11/13/karnevalove-masky-sablony-k-vytisknuti/
12. mar 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, zda byste kamarádce nevyplnili dotazník. Je anonymní, kratičký, zabere to pár minutek. Moc tím pomůžete. Prosím, fakt to nezabere moc času. Předem děkuji
Dotazník najdete na tomto odkaze:
http://www.survio.com/survey/d/J1Z6G7K7O0X4C8H6M
13. jan 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blizi sa nas prvy karneval a mam otazku - robili ste niekedy skolkarom masku z kartonu - teda nie len specialne oblecenie ale naozaj maska (karton, plast,......) - navlecie si to dieta na seba, alebo to bude len pre mna zbytocna robota a maska bude na ostaru?
20. jan 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim nejaky napad, ako urobit kostym husenicu a kuriatkovske kridla, nieco, co by zvladly pomoct aj deti.
15. máj 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulle22 ahoj ,prosim kde ste nasli tu masku pirata,? diky
30. sep 2014 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poradte nieco pre dievca co na karneval okrem princezny, jezibaby, motyla,lienky ... ???
27. nov 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mafina1704 moje dcéry boli červená čiapočka,slnko,čarodejnica,fialka,anjel,...doma robené....
27. nov 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nemate na preda jniekto kuzelnu palicku na karneval :slight_smile:
5. jan 2015 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rohacka ahoj mas prosim ta nejaku fotku?dik
12. jan 2015 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím nejaké nápady na masku pre viac detí 2-3. Vopred ďakujem.:wink:
17. jan o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cat šmolko čapicu ste vyrobili z papiera?
Dnes o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattrinnka nie tu sme kupili odniekial z netu...prepac ale to uz su roky, nepamatam si uz z akej stranky to bolo...:(
Dnes o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cat no teraz si v skole vymysleli kolektivnu masku - šmolov. Ale dakujem :wink:
Dnes o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok