Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

leva
30. máj 2007

Ahojcek...chcem sa opytat ci neviete o nejakej www stranke na vyrobu karnevalovej masky.Dakujem

jarula25
2. feb 2013

@matulka82 dik 🙂 no najprv som ich poctivo prisivala ale to bolo hroznee tak nakoniec som to vyriesila spinkovackou a bolo to ovela rychlejsie 😀

6mia6
10. feb 2013

Tak už máme za sebou karneval a toto je naša výroba

skoricaxx
13. feb 2013

Tak takto mi zapózoval náš ježko, že on nemá čas musí skákať

ivett1
13. feb 2013

@majatob akí sú zlatučkí ... 😵

ivett1
13. feb 2013

@6mia6 aj ten náš chcel byť rytierom, potom mušketierom a nakoniec bol z neho pirátsky kapitán😀 tiež som to robila sama... štýlom "co dům dal"...

matulka82
24. feb 2013

u nas bolo najprv na plane hrozno,ale nakoniec zvitazila volba hasicskeho auta 🙂 kedze hrozno by bolo asi skor znicene akoby stihlo predviest sa 🙂

casdante
4. mar 2013

Dievcata, potrebujem spravit masku zajacika pre 4 rocneho chlapca. Nemate niaky napad ? Nieco jednoduchsie, pretoze siaci stroj nemam.. ale v ruke by som zvladla.

mates22
12. mar 2013

@casdante asi už pozdě, ale na zajíčka stačí hnědé punčošky a tričko, na to našít ocásek třeba z vaty zabalené do gázy a nebo klasická bílá bambulka a na čelenku ouška..pokud by nechtěl jako kluk čelenku, tak na nějakou čepici 🙂 a nebo se dá najít papírová maska a místo přes oči- děti to obvykle nerady našít na čepisi a dát tak jakoby na čelo http://www.i-creative.cz/2008/11/13/karnevalove...

bulharovska
13. jan 2014

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, zda byste kamarádce nevyplnili dotazník. Je anonymní, kratičký, zabere to pár minutek. Moc tím pomůžete. Prosím, fakt to nezabere moc času. Předem děkuji
Dotazník najdete na tomto odkaze:
http://www.survio.com/survey/d/J1Z6G7K7O0X4C8H6M

brnka
20. jan 2014

Blizi sa nas prvy karneval a mam otazku - robili ste niekedy skolkarom masku z kartonu - teda nie len specialne oblecenie ale naozaj maska (karton, plast,......) - navlecie si to dieta na seba, alebo to bude len pre mna zbytocna robota a maska bude na ostaru?

martina46
15. máj 2014

prosim nejaky napad, ako urobit kostym husenicu a kuriatkovske kridla, nieco, co by zvladly pomoct aj deti.

kristinakone
30. sep 2014

@janulle22 ahoj ,prosim kde ste nasli tu masku pirata,? diky

mafina1704
27. nov 2014

ahojte poradte nieco pre dievca co na karneval okrem princezny, jezibaby, motyla,lienky ... ???

janinah
27. nov 2014

@mafina1704 moje dcéry boli červená čiapočka,slnko,čarodejnica,fialka,anjel,...doma robené....

alexandra56
5. jan 2015

ahojte nemate na preda jniekto kuzelnu palicku na karneval 🙂

beatrisss1
12. jan 2015

@rohacka ahoj mas prosim ta nejaku fotku?dik

jesika35
17. jan 2017

Prosím nejaké nápady na masku pre viac detí 2-3. Vopred ďakujem.😉

kattrinnka
27. mar 2017

@cat šmolko čapicu ste vyrobili z papiera?

cat
27. mar 2017

@kattrinnka nie tu sme kupili odniekial z netu...prepac ale to uz su roky, nepamatam si uz z akej stranky to bolo...:(

kattrinnka
27. mar 2017

@cat no teraz si v skole vymysleli kolektivnu masku - šmolov. Ale dakujem 😉

januskaamirusko
25. jan 2018

@6mia6 dobry den prosim vas toho supermana naaahodou este nemate??? Vdaka

6mia6
25. jan 2018

@januskaamirusko ahoj nie to bol spotrebný matros. Modré body a pančuchy. Červené slipy, červený malý uterák. A opasok z činaku za 1€. Znak bol vystrihnutý z látky a prilepené obojstrannou lepiacou páskou.

6mia6
25. jan 2018

@januskaamirusko papuče sme mali náhodou tiež doma z h&m