Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

leva
30. máj 2007

Ahojcek...chcem sa opytat ci neviete o nejakej www stranke na vyrobu karnevalovej masky.Dakujem

jajka968
12. feb 2010

ahojte,

tiež riešime karnevalové masky, chcem vyrobiť malému vodníka, nemáte niekto nejaký super obrázok?

capy
12. feb 2010

to druhe si musis cele oznacit

brumdinka
14. feb 2010

capy - ten vodníček je krásnej 🙂

jinak my máme po karnevale, jelikož malej leh v pátek s teplotou a karneval byl v sobotu ☹ chudák se tak těšil a prošvihne i ten co budou mít v úterý ve školce 😒 no ale 21.v neděli je ještě jeden, tak doufám, že aspon na ten už půjdem a bude v pohodě 🙂

capy
15. feb 2010

brumdinka prajem skore uzdravenie. ☹ ☹ ☹ a nech stihnete aspon jeden karneval 😉

brumdinka
19. feb 2010

capy - díky už sme se z toho docela vykřesali, takže v neděli půjdem 🙂

janinah
2. jan 2011

Dievčatá,nemáte niekto na predaj klobúk čierny pre masku Zorra? alebo tip ako ho urobiť?toho roku to vyhral zorro,máme plášť aj dačo pod neho,aj pásku cez oči urobím,ale nemám klobúk a šatka nestačí..."čo si,mami,veď Zorro v telke mal klobúk" 🙂

titkovamiriam
2. jan 2011

neviem preco mi to nejde otvorit no daj si do googlu zorro a potom fotky je tam maska s satkou

6mia6
4. jan 2011

Ahojte tak aj my ideme vymýšľať novú masku. Minulý rok bol na karnevale jeden z najmenších a vymyslela som mu kovboja- nohavice a vestu mal zo starých hnedých rifiel detaily z nažehlovacej látky, klobúk od sesterky, môj opasok dvakrát omotaný 😀, hviezda a pištolka z hračkárstva, károvanú košeľu som po dlho zháňaní objavila v sekáči a dokonca je flanelová tak sa na zimu hodí a vreckovka ako šatka na krk.
Tento rok by som chcela asi šaška ale ešte sa neviem rozhodnúť do čoho sa pustíme.

nadhera
5. jan 2011

@6mia6 rozkosny 😀 😀 😀

nadhera
5. jan 2011

neporadim, moj drobec akurat pocas karnevalu min.rok mal kiahne- celkove to zrusili, lebo viac ako polovica triedy bola doma kvoli kiahnam , takze jeho maska /mal 2 pripravene / bude snad tento rok uz vyuzita 😉

mia6
5. jan 2011

@nadhera Ďakujeme 😵

nadhera
5. jan 2011

@mia6 skus mrk do albumu - je sice z predminuleho roka /2009/ 😀 , je tam vyfoteny simko v oblecku dracika. z predu to sice nevidno, ale mam aj taku foto niekde v PC, ale aspon zadna cast 😉

mia6
7. jan 2011

Super, je tam aj zboku, rsp.skoro zpredu. Vyzerá to fakt výborne. Musím sa zdokonaliť v šití na mašine a určite to použijem ako inšpiráciu 😎

styriprsty
14. jan 2011

Ahojte, má niektorá z Vás na požičanie masku ninja korytnačku? Syn má šesť a pol roka, 127 cm.

beruska2x
14. jan 2011

ahjte, kdyby mel nekdo zajem mame od lonska - vel tak 86 az 92 na cene se dohodneme 😉

beruska2x
14. jan 2011

jee fotka 🙂 prosim do IP 😉

berus222
14. jan 2011

ahojte. baby prosim poradte. potrebujem masku pre maleho. hlavne je, aby nebol v krabici (televizor, semafor,...) a s nicim na hlave. najprv som z neho chcela urobit certa, ale rohy nebude chciet mat.

beruska2x
14. jan 2011

@berus222 a co se mu libi? nejake zviratko? sasek? kominicek? vodnicek... nas mel na roce a pul toho pirata... nebo musketyr je pekny..

berus222
14. jan 2011

@beruska2x vas ako pirat bol uplne super, len nas by nechcel na hlave tu satku. ked jeho zaujimaju len bagre, traktor, formule,...
este ma napadlo urobit mu taky pretekarsky overal, ako maju jazdci formule, ale bez prilby to nebude ono.

beruska2x
14. jan 2011

@berus222 ten satek mel na sobe jen 1x a to jsme byli na 4 karnevalech - skoro zadne ditko nechce nic na hlave v tomhle veku...

jarusqa
14. jan 2011

Neviete nahodou niejaku skupinovu masku na karneval okrem stonožky? prosim poradte 😝

nice202
14. jan 2011

@jarusqa DNA to bolo v jednom filme 😀

beruska2x
14. jan 2011

@jarusqa a musi to byt 1 "figura" nebo i vic?

jarusqa
15. jan 2011

ta maska by mala byt pre 5 osob 🙂 a ako by som zhotovila masku DNA 😀

danielka174
15. jan 2011

Ahojte prosim poraďte niekto nejaku masku čo by sa dala urobiť z polystirénu... 😉

beruska2x
15. jan 2011

@jarusqa pasak a stado ovecek.. otrokar a otroci.. harem..atd atd zalezi pro koho a na jak velkou recesi 😀

jarusqa
15. jan 2011

@beruska2x pre deviatačky 🙂 a mohlo by to byt nieco co saa da urobit z kartonu 🙂 alebo polystyrenu

beruska2x
15. jan 2011

@jarusqa z polystyrenu by sly snehove koule 😀