Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

leva
30. máj 2007

Ahojcek...chcem sa opytat ci neviete o nejakej www stranke na vyrobu karnevalovej masky.Dakujem

dendaz
26. feb 2011

Loni byla Vaneska za čertici a letos za fialku... 🙂 Měla úspěch a byla ohodnocena i cenou... 😉

inffinity
27. feb 2011

My jsme byli v pátek za berušku 🙂

maggie2
27. feb 2011

@inffinity zlaté!

inffinity
3. mar 2011

@maggie2 děkujeme 🙂

peta.cz
4. mar 2011

Letos jsme byli za ve školce za šášu, ale teď jsme pozvaní na maškarní narozeninovou oslavu a pán by chtěl jít za rytíře - tak jsem řekla, že novou masku mu nekupuju a zkusila jsem rytíře vyrobit sama - dřevěný meč jsme doma měli a pak stačila papírová krabice od hraček a karton a dílo je hotovo 😀 Inspirovala jsem se na stránkách výrobce papírových helem, je tam přímo návod na výrobu rytířské helmy - já to tedy vyráběla jinak - jen jsem k sobě slepila obal od skicáku 🙂

ivett1
11. mar 2011

@peta.cz ahoj...ten rytier je vydareny 🙂 ...my tiez nieco take chystame, ale az na buduci rok 😀 ....stit aj mec mame umely z vypredaja (vsetko za 1,- euro...) a chyba nam akurat ta "helma" 🙂 ..tak, diky za inspiraci... 😉

jakoubka
11. mar 2011

Kubíček byl letos za želvičku Ninja 🙂

ancaa
7. jan 2012

ja som niekedy bola margaretka na hlave som mala klobuk obaleny v žltom krepovpom papieti a prišite lupene z papieta mala som zelene tričko a zelenu suknu tak ties z krepoveho papiera bolo to velmi zlate

rut
13. jan 2012

Ako vyrobiť masku ježka? Z čoho vyrobiť pichliače - pre 5-ročné dieťa.

rut
13. jan 2012

@emjee myška: sivé tepláčiky, sivá mikinka s kapucňou, na kapucku ušká zo sivých ponožiek, chvostík sivá šnúrka.

kvetinkajirinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamca184
31. jan 2012

ahoj chcela by som nie aku masku na karneval 🙂 nieco ine ako lienka mucotravka a tie klasickeee 😀 ae problem je v tom ze krneval mame uz v stvrtok 😅 ♥

dakujem 😉

mates22
31. jan 2012

@kamca184 pro holčičku, nebo kluka?
já dělám dceři kočičku (teda taky trochu klasika) - černé triko, černé legíny, papírová ouška na čelenku...na triko jsem našila z bílé látky (měla jsem chlupatou) náprsenku, kousek jsem dala na konec ocásku z černejch starejch silonek..... a růžovou mašličku pro oživení

hancas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
18. feb 2012

ja som kúpila parochňu, farby na tvár, vyrobili sme krabicu presne ako má ten šmolko v rozprávke a boli sme na karnevale za Šmolka Vtipka a Šmolinku:

dvojka
18. feb 2012

m

dvojka
18. feb 2012

my půjdem za muchomůrku červenou.Kostým jsem dělal sama.Z bílého prostěradla jsem ušila mini sukýnku s kanýrkama.Klobouk jsem udělala ze čtvrtky a potáhla červeným krepovým papírem.Puntíky jsem vystříhala z bílého krepovýho papíru,ale můžou být i z chomáčků vaty.Fotku zatím nemám,ale dodám.malá bude mít ještě bíle punčochy a bílý roláček.Houbička moje malá.
Starší jsem koupila na MMB kostým pirátky-ten bych si ušít netroufa.

lŠmoulové jsou opravdu hezký 🙂

anta
19. feb 2012

@cat - tak teda ti šmoulíci jsou povedení! Fakt super, chválím nápaditost 🙂 🙂 🙂 😀 😉

mates22
20. feb 2012

@dvojka jé, tak to je klasika, tenhle kostým jsme si vždycky vyráběly jako malé holky samy s kamarádkou, puntíky jsme dělaly z chomáčků vaty a sukýnky měli ze záclony 🙂. My máme už kostým hotovej, ale bohužel je malá nemocná, tak uvidíme, jestli vůbec karneval stihneme ☹

brusinka.pusinka
20. feb 2012

My byli za čertici ale v záloze jsme měli tučňáka a princeznu 😀

jarula25
20. feb 2012

my sme tento rok boly Hrozienko 🙂

anta
20. feb 2012

@brusinka.pusinka - ti jsou teda pekelní! Super! 😵

anta
20. feb 2012

@jarula25 - tak to je good! 😀 😀 😉

brusinka.pusinka
20. feb 2012

@anta Rožky jsme koupili před 2 lety Vidle jsou udělané doma z kartónu a tyčka od lampionu, a kamašky jsme našila trojuhelničky z červené látky ocásek ze starých silonek srolovaných a našité také trojuhelničky látky červené mašle a tričko měla veliký uspěch byla jediná čertice ve školce a moc se líbila😀 a bylo ji moc pohodlně... Princezen tam bylo snad 20 😀

kvojtanikova
20. feb 2012

ja pridam foto nasho Mateja vlani bol za carodejnika, na vyrobu to bolo velmi lahke, ciapka z vykresu olepena krepovym papierom, strieborne hviezdicky a lamely z vianocneho stromceka 😉 a plast z muzovej starej tmavej kosele, ktoru som zuzila na synovu velkost. Kuzelnicku palicku mal z papiera. A tohtorocny karneval bol pirat, no v zalohe sme mali aj home-made masku lekara, tak mozno niekho tiez inspiruje.

cat
20. feb 2012

@brusinka.pusinka no krásny tučňáčik aj čertica 🙂 😎 ako princezná by splynula s davom.. moja 3r. hubatá dcéra vyhlásila, že ona teda princeznou nebude ani za nič,lebo "to je nuda mami, ja chcem byť ináá!" 😀

dolda
20. feb 2012

přidávám naši makovou panenku 🙂

brusinka.pusinka
20. feb 2012

@cat u nás to je stejné mamí chci být jiná nechci princeznu tu nosím doma😀

mates22
21. feb 2012

@cat
@brusinka.pusinka to máme úplně stejně, ani loni dcera nechtěla být princezna a byla mezi holkama jediná ve třídě, kdo nebyl princezna nebo víla 🙂

přidávám foto z loňského karnevalu, i z čarodějnic - omlouvám se za ty "škrabošky", ale nerada vystavuju děti na síti, tak snad to nebude tolik vadit ...letos půjde za kočku, ještě to ale nemám došité 🙂

brusinka.pusinka
21. feb 2012

@mates22 krásné masky a neomlouvej se chápu to 😀