Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

leva
30. máj 2007

Ahojcek...chcem sa opytat ci neviete o nejakej www stranke na vyrobu karnevalovej masky.Dakujem

hanka274
1. feb 2010

aj my mame v stredu prvy karneval...mame doma princeznu z dracika, no chcela by som najprv vyskusat spravit zopar co ste tu popisali...pacili sa mi typy ako hrozienka, malina...hribik, slnecnica...uvidime.
ak sa mi nebude darit, princezna to isti... 😀 😀 😀

zuzulatko
1. feb 2010

to hej hanka, aj u nas to vzdy isti princezna so zlatymi satami 😀 ale tento krat sme sa rozhodli ze nieco skusime, slnecnica je pekna maska a hrozno tiez 😀

hanka274
1. feb 2010

baby, ked chceme byt nakoniec to ovocie s tymi balonikmi /malina, hrozienko.../, ako to mam spravit s tymi balonkami aby si ich mohla dat hore a dolu medzitym ako bude jest...pretoze maju v skolke cele doobedie karneval a medzitym maju desiatu. teda, ja ju obleciem do zeleneho rano a dam jej nabok tie balonky male a ona si ich potom da na seba po desiate...ale ako?? na daku snurku?? ako?
poradte dik.

hanka274
2. feb 2010

halooooo
😔

ciglerka
2. feb 2010

Ahojte.....prosim...mam jednu prosbu.... buduci tyzden mame karneval....mam 14 rokov...a vobec netusim aku masku by som si vymyslela....minuly rok som bola pavucia zena....nieco podobne by som chcela byt aj tento rok....prosim vsetky mudre hlavicky s velkou fantaziou o pomoc 🙂 .....dakujeeeeeem.... 🙂

luciska01
8. feb 2010

Ahojky, prosím o tip, co na maškarní pro roční hočičku. Masky na obličeji ani na hlavně nesnese, vše si sundá. Díky! 🙂

janulka18
8. feb 2010

luciska:skús červenú karkulku.dáš jej len červenú sukničku,biele tričko,možno červenú vesričku,zožeň prútený košíček,do neho šupni niečo malé a na hlavu červenú šatku,alebo čiapočku. Prípadne jej daj mikinku s kapuckou a keď nechce nič na hlavičke,neva,kapuca ostane 😀

brumdinka
8. feb 2010

ahojte, tak příští týden nás taky čeká karneval a netušim, co vymyslim 😀 malýmu je 6; možná zkusim něco koupit nebo možná piráta, ale jak to bude vypadat kdo ví 😀 😀

virgin15
8. feb 2010

Ahojte moj syncek 3 a pol ročný maju zajtra karneval a nemusela som nic vymyslat,on od zaciatku vedel co chce byt - hele hele krtko!

miriam78
8. feb 2010

Môj syn keď mal 3 roky zaujímali ho len autíčka iné on nechcel. Tak sme s ocinom vymysleli požiarnícke auto. Krabicu som navliekla naňho a na hlavu sme dali maják. Bolo to super krabicu pomáhal aj on vymaľovať tak sa mu to rátalo. A konečne sme dačo mohli dať na neho. Argumentoval to tým že iba dievčatá sa majú parádiť na karneval ale keďže to bolo chlapčenské auto tak na karneval nakoniec išiel.

trixi
8. feb 2010

miriam, nas Matej chce byt iba masinkou Tomas, takze to mam vymyslene ako Ty, urobim zo skatule masinku, tu na neho zavesim. A mame masku. 🙂

miriam78
8. feb 2010

Som rada že môj prvý príspevok poradil ako zhotoviť masku. 🙂

capy
9. feb 2010

my mame karneval zajtra a vikinko si zmyslel ze chce byt pirat. tak bude pirat a maly tomino ze aj on chce tak je tigrik. uz len masku na tvar vymysliet 😅

berynka
9. feb 2010

Holky, tak z Mašinky Tomáše a Krtka by mi asi jeblo 😅 . Stačí, že Hedu pořád chce, abych je kreslila a modelovala 😝 ... zlatý princezny!!! 😀

Pirát je celkem lehkej... kamarádka loni dala synovi 3/4 kalhoty, otrhala červené tričko, kolem pasu pásek, nebo stačí provázek + nějakej mečík, dala "na piráta" černej šátek a z gumičky a tvrdšího papíru vyrobila pásku 😉

sakura77
9. feb 2010

no,tak moj chce byt sponge bob 😀 😀 tak ale jako to fakt nestvorim... 🙂 staci ze budem tvorit taku tortu o tyzden na narodeniny... 😅 no,takze do stvrtka je kooopu casu ,tak snad by som uz ozaj mala daco vymysliet 😀

peta.cz
9. feb 2010

Tak my jsme dneska byli na karnevale ve školce - prcek byl za hasiče, protože od dvou let je do hasičů zblázněnej :"Až budu vejkej,tak budu hasič" 😀 Hasiče jsme nijak nevyráběli, na mmb jsem koupila karnevalovou hasičskou vestu a k tomu hasičskou helmu, sekyru, stříkačku...na obličej jsme namalovali vousy a "očouzení od ohně"...

trixi
9. feb 2010

sakura, to mas tazsie ako vyrobit masinku Tomasa, hlavne ked maly chce byt Spencer aj s tendrom 😀 .

janeyzelvicka
9. feb 2010

My byli na karnevalu dneska. Já i malá jsme šli za hippies a ani mi to nedalo takovou práci 😀 😀

trixi
10. feb 2010

sakura, mozno Ti to pomoze vyrobit sponge boba

http://www.masky.sk/view.php?nazevclanku=sponge...

zuzana2706
10. feb 2010

moj syn bude cert,
rozky ma, chvost som urobila z ciernych siloniek,obleceny bude cely v cervenom, cerveny plast z krepoveho papiera, namalujem mu fuzy a z tvrdeho papiera som urobila vidlu a obalila v alobale.

sakura77
10. feb 2010

no,tak my sme sa dohodli nakoniec na "opravarovi",segra ma take minimonterky,kockovu koselu-vybavu ako helma,okuliare a kufrik s naradim mame,takze je to vybavene 😅

janulka18
10. feb 2010

maly ide byť potapac,cierne obtiahnute gate,triko,cierna kukla,okuliare a šnorchel mame.este vyrobit kyslikovy pristroj 😉

brumdinka
10. feb 2010

sakura - tak my budeme mít něco podobnýho neboli jak Jiřík říká, prostě Bořek stavitel 😀 takže helmy, montérky, kostkovaná košile a pár nářadí za opasek - jen ještě musim vymyslet ten opasek - jak to udělám, nic šít se mi nechce - jelikož to stejně neumim 😀 😀

trixi
10. feb 2010

janulka, jednu automatiku (kyslikovy pristroj) mam v sufliku, ako aj celu potapacsku vystroj, ktoru uz na seba nenatiahnem ☹ , ale malemu by bola velka 😀 . A flasu mate? 🙂 Kyslikovu.

janulka18
11. feb 2010

trixi:flasu musim urobit,asi sa pokusim z dvojlitrovej flase z kofoly.A vraj potapac musi mat aj opasok,co sa nan prosim ta dava?Totiz ja poznam tak potapaca z Jamesa Bonda a ten bol vacsinou len v plavkach 😀

trixi
11. feb 2010

janulka 😀 😀 😀 . Tak oblec maleho za Jamesa Bonda, das plavky, super hodinky a nejaku krasnu devu a je to 😀 . Ano, potapac moze mat opasok, na ten sa davaju olovene zavazia, ale nemusi ho mat, pretoze dnes ma potapac jacket (taka speci vesta) v tom jackete su vrecka, a tie zavazia sa davaju do tych vreciek. Zavazie sa dava na vyvazenie, aby sa potapac zanoril. Inak ten opasok vyrob z normalneho cierneho opasku a z papiera vystrihni take ako keby spony obal ich do alobalu a navlec na opasok (na kazdu stranu 2-3 ks). A co plutvy? 😀 S tymi sa dost zle chodi 😀 😀 😀 . Tu flasu obal do alobalu, bude to lepsie vyzerat. 😉

janulka18
11. feb 2010

Plutvy nebudu,to by asi moc nepotancoval 😀 .Ale super tip na ten opasok,dik.A flasu som chcela supnut na zlto,ale ten napad s alobalom je dost dobry.Necham si poradit od potapacky 😀

trixi
11. feb 2010

janulka, flasa moze byt aj inej farby, niektori fajnsmekri maju aj farebne, ked maju vlastne, ale ja som mala vzdy pozicanu z divecentra a tie boli strieborne 🙂 .
Tak ja som dnes kupila malemu masku, chcela som mu vyrobit masinku Tomasa, ale mam tolko prace v praci, ze si ju nosim na vecer domov, nemam cas na vyrobu masky ☹ . Vyriesila som to tak, ze som mu kupila masku cmeliaka. Pre istotu.

Inak masky ktore predavaju sa mi vobec nepacia 😝 . Samy bitkar, pirat, superman, batman. Ziadne masky zvieratiek. Pre dievcatka je vacsi vyber, ale tiez som videla len lienky a princezne. 😒
Nasla som aj masku leva, ale material zvnutornej strany bol ako smirgel. 😝 Taky drsny material.

janapavlik
11. feb 2010

Naše Ema si vyžádala jít za doktorku 😀 Ušít "kostým" bylo jednoduché, ze starého prostěradla jsem udělala plášť a udělala kapsy, na náprsní kapsu vyšila červený kříž a vzadu na záda velký kříž 😅 Ještě si vezme doktorské nádobíčko a bude. Třeba díky tomu, že jde za dr. se doktorů nebude bát jako čert kříže 😵

berynka
11. feb 2010

Já bych chtěla, aby Hedu šla za čerta, ale pochybuju, že jí ty rohy vydržej na hlavě aspoň na pár fotek. Si to určitě hned serve 🙄 . Teď ale tak zlobí, že by jí i nějaký mohly vyrůst 😝 😀 .